Jentak sonduju - už je tu někdo, kdo s Alešem uzavřel úspěšnej obchod??? Dlouho jsem ho neviděl, tak ani nevim, jak jdou kšefty. Jestli s nim má někdo i špatnou zkušenost z obchodování, tak to sem klidně napište.
Obojí je pravda a hlavně na ferrari... jak to bylo v tom kresleném filmu... Luigi má rád jenom ferrari
Těšila mne skutečnost, že alespoň tu samolepku mám stejnou jako ferrari
[upravil dne 27/5/2008 @re]
Kterou samolepku? Že by Pininfarina? Taky si je budu muset namontovat na auto, jen se mi nechce vrtat díry do kastle. Budu to muset nějak pořešit.
No,nevim, jak úchyty a blatníky, ale s maskou problém asi bude. Jinak světla jsem už viděl z new modelu pod haubnou z old modelu, takže to jde. Už jsem tady i dával na fóru odkaz na fotku 306ky,která to tak měla.
No, na auto z roku 1194 teda fakt nevim... ale k věci - v dnešní době hodně lidí dělalo přestavbu z old modelu na new model, takže neni problém vyměnit komplet celej předek za new model...
Nemam, tohle je ze stránek Peugeot 306 GTi-6 Clubu (www.306gti6.com)...
Edit: Jinak to podsvícení je asi něco na způsob toho, jaký má honza406...třeba nám poradí, jak to provedl.
[upravil dne 26/5/08 Stifler]
Asi jak si to každej udělá...za podmínky, že teda nebudou hodnoty na tachometru jen namalovaný, ale prořízlý skrz. Nevim, jak je to udělaný, ale vypadá to fakt moc krásně.
Dík, ještě to bude chtět decku barvy a ty mrdlance vepředu na kapotě od kamínků zadělat a další místa na karoserii....prostě- auto z Itálie, nikdy nevidělo sůl a korozi nenajdeě, ale odřený kolem dokola:D
Taky mam Itala se stejnýma problémama. Vidim to tak, že koupim leštěnku a barvu a pošlu to i s GTičkem do Liberce na renovaci do dílny Jardajara spol. s r. neo.