Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Jentak sonduju - už je tu někdo, kdo s Alešem uzavřel úspěšnej obchod??? Dlouho jsem ho neviděl, tak ani nevim, jak jdou kšefty. Jestli s nim má někdo i špatnou zkušenost z obchodování, tak to sem klidně napište.
    • 65
  2. Obojí je pravda a hlavně na ferrari... jak to bylo v tom kresleném filmu... Luigi má rád jenom ferrari Těšila mne skutečnost, že alespoň tu samolepku mám stejnou jako ferrari [upravil dne 27/5/2008 @re] Kterou samolepku? Že by Pininfarina? Taky si je budu muset namontovat na auto, jen se mi nechce vrtat díry do kastle. Budu to muset nějak pořešit.
    • 34
  3. Taky si myslim,že s tim nebude problém. Jinak by to nedělal skoro každej, tu přestavbu.
    • 7
  4. Krása. Radost pohledět.
  5. No,nevim, jak úchyty a blatníky, ale s maskou problém asi bude. Jinak světla jsem už viděl z new modelu pod haubnou z old modelu, takže to jde. Už jsem tady i dával na fóru odkaz na fotku 306ky,která to tak měla.
    • 7
  6. Stifler

    šílenec na motorce

    Tý woe, 150 km/h v obci je pro něj asi minimální rychlost. Má z pr*ele kliku, že se nic nestalo při tý jeho jízdě.
    • 49
  7. Stifler

    Ukažte svou garáž

    Tak tady parkuju já:
  8. Stifler

    Ukažte svou garáž

    Koukám, že náprava přišla záhy...
  9. Stifler

    Ukažte svou garáž

    Nějak nic nevidim...
  10. No, na auto z roku 1194 teda fakt nevim... ale k věci - v dnešní době hodně lidí dělalo přestavbu z old modelu na new model, takže neni problém vyměnit komplet celej předek za new model...
    • 7
  11. Stifler

    co pak to má v té 106?

    Jinak dva dvojitý Webery neni nic nenormálního ani u 306ek.
    • 24
  12. Stifler

    Digitální hodiny s teploměrem.

    Zrovna jsem řešil s Ferrym zapojení teplotního čidla a co mi řikal Pe.Tr, tak by to mělo bejt stejný u 306ek a 406ek.
  13. Že by v Turnově před Spořitelnou??? Vpravo je uřízlej Oni při výměně kola za mou rezervu.
  14. Pěkný fotky...Úplně u toho slintám... Koukám, že je @re ujetej na kola nebo jen brzdiče???
    • 34
  15. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    To se klidně může stát... nebo mu odřízli připojení na net...
    • 77
  16. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Neni, ale jelikož má hnjupis taky 306ku, tak předpokládám, že by to mohl odhadnout nebo nějak změřit...
    • 77
  17. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Nemam, tohle je ze stránek Peugeot 306 GTi-6 Clubu (www.306gti6.com)... Edit: Jinak to podsvícení je asi něco na způsob toho, jaký má honza406...třeba nám poradí, jak to provedl. [upravil dne 26/5/08 Stifler]
    • 77
  18. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Asi jak si to každej udělá...za podmínky, že teda nebudou hodnoty na tachometru jen namalovaný, ale prořízlý skrz. Nevim, jak je to udělaný, ale vypadá to fakt moc krásně.
    • 77
  19. 100% může, ale o to je to větší adrenalin Hlavně, abys ten adenalin taky přežil.
  20. Taky jsem zvědavej na finální úpravu a taky na nový výsledek výkonu z brzdy.
  21. Stifler

    obchvat

    Tak ty obrázky zmenši. Ideální rozlišení je 800 x 600 pixelů, pak to sem půjde vložit jako hračka. Uploadovat je můžeš třeba na www.imageshack.us
    • 79
  22. Stifler

    Když mám silnici jen pro sebe..

    No jo, nová světla a blikače udělaj svoje:) Zadní budou taky, ale z faceliftu. Jestli chceš, tak mam jedny k mání. viz.: ODKAZ
    • 35
  23. Stifler

    Když mám silnici jen pro sebe..

    Dík, ještě to bude chtět decku barvy a ty mrdlance vepředu na kapotě od kamínků zadělat a další místa na karoserii....prostě- auto z Itálie, nikdy nevidělo sůl a korozi nenajdeě, ale odřený kolem dokola:D Taky mam Itala se stejnýma problémama. Vidim to tak, že koupim leštěnku a barvu a pošlu to i s GTičkem do Liberce na renovaci do dílny Jardajara spol. s r. neo.
    • 35
  24. Stifler

    obchvat

    A co je s tim plánem???Kromě toho, že nic neni vidět??? [upravil dne 25/5/08 Stifler]
    • 79
  25. Stifler

    obchvat

    Taky přemýšlím, co tím chtěl básník říci.....
    • 79
×
×
  • Vytvořit...