Nějak nechápu, na co tohle bude dobré, někdo si založí vlastní klub. Možná se bude cítit lépe, ale to je asi tak všechno. Všichni, co sem chodí, tak sem chodí z různých důvodů, ale nikdo nikdy neměl problém s tím, jaké je národnosti on a jaké národnosti jsou lidi, se kterými si píše. Dělat vlastní sk klub je výkřik do prázdna. Ani tento klub to nijak neobohatí a ani nový slovenský klub nic nového nezíská, tak o co tady jde? Někdo si chce zkusit něco svého, tak ať to zkusí, ale v tom případě nechápu smysl této debaty. Chce snad od členů CZ clubu nějaké požehnání nebo radu, jak na to založit si svůj vlastní klub? Ať si ho založí a hotovo - chce to činy místo řečí. Věřim tomu, že to tomuto klubu neublíží a tyto pokusy skončí opět tak, jako vždycky (od té doby, co se tu o tom debatuje).
Když to shrnu - marná snaha a výsledek nikde. Tak proč to dělat? Nevidím nic, co by vznikem nového klubu přispělo jak českým tak slovenským členům k jejich spokojenosti.
Otázka na závěr? Co Vám, Slovákům, na tomto clubu (nebo jen fóru) vadí a chybí? A pokud něco takového je, získáte to tím, že vznikne samostatný slovenský klub?