Přejít na obsah

Lovec1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  37
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Lovec1

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 27.4.1974

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ondratice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak auto už jede. Nakonec ho ten servis odvezl k elektrikářovi a ten ho rozjezdil. Byl prý bloklý imobilizér. Odblokování (vyřazení), stálo 2000 kč, což není tak hrozné. Akorát mi hlava nebere, jak se to mohlo stát.
 2. Mám to v servise, ale tvrdí mi, že se v elektrice vyznají. Začínám o tom ovšem pochybovat, auto je tam od čtvrtka a výsledek žádný.
 3. Za tu dobu 8 let mnohokrát a vždy to jelo. V momentě kdy auto přestalo startovat, tak ne. Stalo se to přes noc, dcera večer přijela domů a ráno už neodjela.
 4. Právě jsem se vrátil ze servisu. Bylo mi tam řečeno, že to vypadá na zablokovaný imobilizér. Má otázka teď zní. Je možné, že když auto jezdilo osm let s odpojeným imobilizérem (kalkulačkou), aby se najednou zablokoval? Auto jsem již tak koupil a žil v domění, že je imo nějakým stylem odpojeno. Je možné, že by po osmi letech provozu najednou chtěl imobilizér kód?
 5. Aktuální situace je na bodě nula. Ve čtvrtek jsem prováděl různá měření všeho, co mě napadlo, ale kladného výsledku jsem se nedopracoval. Poté jsem vozidlo odtáhl do servisu, ať se s tím rozčiluje někdo jiný. O dalším průběhu budu informovat.
 6. No nic, zatím mnohokrát děkuji za rady a teď už musím jít spát. Zítra podám hlášení. Ahoj
 7. Zkusím ji ucpat prstem. Je to sice neprofesionální, ale mohlo by to o tlaku ledasco napovědět. Samozřejmě si u tohoto testu zapálím cigaretu.
 8. To jsem dělal. Bylo na něm trochu mastného prachu, jenom takový film. Očistli jsem ho, proměřil (má odpor 350 ohmů a má mít 370) a namontoval ho zpět.
 9. Nebudeš mi to věřit, ale to už jsem taky dělal. Veškré věci se snažím prvně opravit úderem a když to pořád nejde, tak větším úderem. Dělám si legraci, ale opravdu jsem to zkoušel.
 10. Ještě takhle. Musí čerpadlo zapnout při každém zapnutí klíče? Není možné, že je systém natlakovaný, tak nesepne? Jasně, můžu odpojit palivovou hadičku a zkusit to, jen se tak ptám.
 11. Měl jsem - přímo na baterce, ale určitě to zítra změřím znovu.
 12. Byl jsem zkusit to dvojrelé a cvaká. Jestli obě, nebo jen jedno netuším, ale cvaká.
 13. auto com (zřejmě Čína), mám ji nainstalovanou ve stolním počítači tak snad bere proud z něj. Na ostatních autech to funguje bez jakéhokoliv napájení na klasický OBD konektor.
 14. A toto je přímo ten kabel který používám. Do toho jacku se připojují ty krokodýlky. Zkusím to zítra bez nich.
×
×
 • Vytvořit...