Jump to content

Pavel1957

User
 • Content Count

  9
 • Joined

About Pavel1957

 • ID člena
  66543
 • Rank
  Reader
 • Birthday 05/23/1957

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Nespeky
 • Stát
  Česká republika
 1. Kola na ose jsem nenechal vyvyžovat, ale dělali v servisu kontrolu ložisek.
 2. Jo dík. Teď neplánuju žádnou zahraniční cestu, tak to budu sledovat.
 3. Přišli mi na to na STK - při diagnostice. Vynulovali mi to, ale při nejbližším servisu to hlásilo znovu a tak se poslal 2. a 3. vstřik na repas, ale už to prý nešlo (za 3 dny to vrátili), tak tam nakonec mám dva nové..
 4. Ono to není bouchání do volantu, to je skutečně něco jiného -asi skutečně ta dvouhmota.
 5. No jsem rád, že jsem tady rozpoutal takovou diskuzi, ale by mne spíš zajímalo jádro toho problému. Já, kromě cca 5 let, kdy jsem měl automat, zbylých 37 let řidičské kariéry, jsem vždy mačkal spojku a už to asi měnit nebudu...Auto sice nemám od začátku, bylo předváděcí do provozu 6/2013, tak teď právě 3 roky a najel jsem cca 135 000. A tyto problémy se objevily až teď, cca poslední 2 měsíce. 1. ty vibrace při jízdě 2. to bouchání při stání a volnoběhu a to, že je to takový rozdíl (se zmáčknutou spojkou a bez) jsem si všiml dnes. Vzhledem k tomu, že jsem teď do něj investoval za vstřiky a další údržbu cca 45.000, tak ho nechci dát pryč, ale taky do něj nechci solit další peníze. Proto mne zajímá především co s tím. Zda jen spojka nebo i setrvační nebo ...Má s tím někdo zkušenost? Byl jsem už ve dvou značkových servisech - Jeden ten stávající Peugeot, kam jezdím teď, pak Citroenu, kam jsem jezdil se svým bývalým C4 Grand a ještě jeden neznačkový, ze mne vytáhly peníze, opravili ještě něco dalšího, ale toto ne... Na vibrace - Postupně výměna pneu, předníchkotoučů a destiček, zadních destiček Na bouchání - výměna 2. a 3. vstřiku... Takže už jsem dost naštvaný... Proto díky za každou rozumnou radu
 6. Je to možné Ptám se asi blbě, ale co s tím? Vyměnit spojku, setrvačník nebo jenom něco? Díky
 7. To by mne taky zajímalo. Mám 5008 1.6 HDI r.v.2012 a každou chvíli mi při jízdě nad 90 km/hod něco vibruje. To něco - pocit jako když najedete na tu bílou bezpečnostní čáru na kraji vozovky, ale je to jemnější. Myslel jsem, že jsou to špatně sjeté pneumatiky, ale nebylo, výměna brzdových kotoučů ani destiček nepomohla. Naprosto nepravidelně. Na chvíli pomůže, že zmáčknu brzdu. Vibrace okamžitě přestanou, ale za okamžik se objeví znovu. Mám najeto 170 000 a nevím zda to nemůže souviset se spojkou. Když ji při volnoběhu zmáčku, tak začne takové jemné bouchání, jako když klapou ventily v motoru. A další je, když startuju se zmáčknutou spojkou, tak to autem po nastartování resp. v okamžiku nastartování trhne. Když spojku zmáčknutou nemám, tak to trhnutí nenastane. Nemáte někdo s tím zkušenost? Díky moc za jakoukoliv informaci.
×
×
 • Create New...