Dobrý den, pánové, nějaký čas mám již 508 GT 2011, nechal jsem si měnit u Domanského gufero mezi převodovkou a motorem, protože pěkně prosakovalo. Nyní to vypadá v pořádku ale když jsem otevřel motor, hladinu motorového oleje nechali na spodní rysce a chladící kapalina byla hluboko pod limitem, chyběl asi litr. Oboje jsem naštěstí kontroloval, když jsem dorazil domu. No, co na to říct. Ale přemýšlel jsem, že jestli to takto neudělali i na automatické převodovce, nemáte někdo prosím návod, ideálně od peugeot z obrázky, abych to pochopil :-) Jak zkontrolovat hladinu oleje v AT? Děkuji moc.