Přejít na obsah

abetaus

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 508

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Praha 4
  • Stát
    Česká republika

abetaus's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. Dobrý den, pánové, nějaký čas mám již 508 GT 2011, nechal jsem si měnit u Domanského gufero mezi převodovkou a motorem, protože pěkně prosakovalo. Nyní to vypadá v pořádku ale když jsem otevřel motor, hladinu motorového oleje nechali na spodní rysce a chladící kapalina byla hluboko pod limitem, chyběl asi litr. Oboje jsem naštěstí kontroloval, když jsem dorazil domu. No, co na to říct. Ale přemýšlel jsem, že jestli to takto neudělali i na automatické převodovce, nemáte někdo prosím návod, ideálně od peugeot z obrázky, abych to pochopil :-) Jak zkontrolovat hladinu oleje v AT? Děkuji moc.
    • 81
×
×
  • Vytvořit...