Přejít na obsah

saint_caitlione

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli saint_caitlione

 • ID člena 63766
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 12.3.1991

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Titul
  Bc.
 • Město
  Liberec
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  většinou nic moc

Návštěvy profilu

141 zobrazení profilu
 1. saint_caitlione

  Voda v kufru

  Ahoj a dobrý den, mám malý problém s vodou v kufru- voda (nevím, jestli se pouze kondenzuje, nebo se tam někudy dostává) ve víku (viz ilustrační foto, označeno červeně), jsou tam vidět bílá kolečka plísně. Nejhorší je, že voda asi skapává a zaznamenala jsem známky plísně na koberečku v kufru. Co s tím? Je mi jasné, že to budu muset vyčistit, ten jeden plech se asi bude muset odšroubovat, aby se to tam mohlo celý vysušit (jeslti to ovšem půjde, miláčkovi už nějaký rok je a ne vždycky je ochoten povolit), ale jak zabránit tomu, aby se tam voda dostávala i v budoucnu?
 2. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  A necháš mi ho za 150?
 3. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  250 Kč za žárovkové, 500 Kč za diodové
 4. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  No, po mě ho v servisu nechtěli ani jednou, ani když objednávali nárazník, ani když teď objednávali ten zadní tlumič na výfuk. Když nad tím tak přemýšlím, oni ani nechtěli vědět, jestli mám výfukový systém s nebo bez karburátoru....ale vzhledem k tomu, že tam to auto už jednou měli (a jsme s přítelem stálí klienti), tak je možný, že ho už měli v databázi, každopádně malej techničák si ode mě brali až při předávání auta.
 5. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  To ne :-D Jen jsem to chtěla k něčemu přirovnat, jako jestli nejde o citlivý údaj :-D
 6. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  problém: nevím, jaké bylo origo
 7. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  VIN jsem posílala i do toho vrakoviště, ale pan mi napsal, že podle něj nic nenašel. Třikrát jsem ho kontrolovala ale chybu jsem nenašla. Jen tak okrajově, to se může takhle posílat nebo zveřejňovat VIN? Já si připadám, jako bych zveřejňovala číslo debetní karty :-D
 8. saint_caitlione

  Třetí brzdové světlo

  Ahoj a dobrý den! Snažím se trochu dát do kupy svého lvíčka....sice mě vyšel lacino, ale už jeho koupě se na něm pořád musí něco opravovat či upravovat.... Je to Peugeot 406 1,6 65kW, benzín, rok výroby 1996, model sedan. Jen abychom v tom měli jasno ;-) Potom, co jsem hned na začátku musela dát vyměnit přední nárazník (do pána prý někdo ťuknul na parkovišti- no, mechanik mi řekl, že to musela být pěkná šlupka, protože to hnulo s celou kapotou...), nedávno jsem musela nechat vyměnit zadní tlumič výfuku a teď řeším "drobnosti" (chyb na autě je víc, ale ty třeba přijdou na řadu časem- takový drobnosti, jako že pořádně nefuguje tachometr, nefunguje ručička palivoměru a tak...). Protože chyběly úplně, nebo jsou přítomny, ale jsou poškozeny, budu teď kupovat víčko k nádržce ostřikovačů (chybí), měrku na olej (chybí ten plastový vršek, zůstala jen tyčka), tažné oko (už jsem tady jedno téma na to měla- sice mi kamarádka jedno donesla, ale pasuje jen dozadu- teda, pasovalo by, kdyby podstatná část toho závitu neuhnila, zjevně již před lety) a hlavně (a teď se dostávám k tomu podstatnému :-D)- třetí brzdové světlo. Pán na vrakovišti mi nabízí dvě možnosti- žárovkový nebo diodový. A já...upřímně, nemám šajna. Pán mi napsal, abych se poradila se svým mechanikem, které tam mám. Já tam nemám žádné :-D Poradíte mi tedy prosím někdo, které si zvolit? Děkuji :-)
 9. saint_caitlione

  Tažné oko

  Ahoj a dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte někdo foto tažného oka na 406 (1.6, RV 1996- ne BREAK). Internet mi ukazuje spoustu ok, ale nerada bych vybrala neco, co mi nebude pasovat (a kdyby ji náhodou někdo měl a nepotřeboval, nebo měl přebytečný za rozumný peníz...;-)).
×