Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. Ferry

    Spínací skříňka

    jako ze jsi znovu roztocil starter ? to je normalni, neni to nijak po nastartovani blokovane
  2. Ferry

    Domácí telefon

    tak vyber neco z te Tesly Stropkov, dva telefony, jedno trafo, do 1000 se musis vejit
  3. Ferry

    Domácí telefon

    jj taky bych sel asi cestou pevneho domaciho telefonu nejlepe s videokamerou u vchodu, umoznuje jak vnitrni interkom mezi \"byty\" tak komunikaci s navstevou pred barakem, napajeni z transformatoru umisteneho v rozvadeci a k natazeni staci UTP kabel - 3xkroucena dvoulinka
  4. Ferry

    Poloosa 306 S16

    nejlepe dle VIN v serviceboxu zjistit originalni cislo a podle toho pak objednat v AK
  5. Ferry

    Domácí telefon

    nebo set dvou vysilacek Walkie Talkie http://www.zbozi.cz/?q=vysilacky&r=zbozi1&sId=yLdIrExACSW9NtPLc5G3
  6. Ferry

    Domácí telefon

    http://www.teslastropkov.cz/
  7. pokud je funkcni termostat a funkcni teplotni cidlo na chladici tak neni problem, uchladilo mi to tu 1.8 i v nejvetsich vedrech, dvourychlost je delana bud predradnym odporem, kterej pak relatko pripojuje nebo odpojuje do serie a nebo pak ta dvouvrtule, kde jsou vetraky zapojeny bud do serie, nebo paralelne, ale to ma vyznam jen pro tu klimatizaci, kdy se jeden z vetraku rozbehne pri jejim zapnuti aby ochlazoval chladic klimy
  8. jj je, ja mel na 406 1.8 16V taky jen jednorychlostni jednovrtulovou saharu, az kdyz jsem dodelal klimatizaci, dal jsem dvouvtulovou dvourychlostni
  9. Ferry

    Autobaterie?

    O Caryon jsem neslysel, osobne mam uz pres 6 let 55Ah Vartu Blue Dynamic a uplne pohoda. Na jakej motor ji potrebujes? Jinak sterace pouzivam bezraminkove bud Valeo Silencio Xtreme a nebo ted levnejsi novinka od Valea Compact Revolution, taky jsem zkousel znacku Hayner (Alca) a ty taky docela usly delky 550 a 600mm
  10. jj rele bude tam, jako jediny ma modrou barvu, podle toho ho poznas
  11. jj z benzina tam muzes dat, je to jedno (nemusi byt nutne ani ze 406, stejnej je i ve 405, 106 novejsi model, 206, 306, 605, 806, partner .. ) pak staci pripojit, diagnostika neni treba, funguje na prvni pripojeni [upravil dne 10/1/10 Ferry]
  12. jj ten vrchni plast je privarenej, da se odvrtat (zespodu), ale uvnitr je to stejne zalite izolacni hmotou, stava se ale, ze ta izolace popraska, a tema prasklinama to pak probiji (pres zkondenzovanou vzdusnou vlhkost) jinak vicebodove svicky na LPG nejsou moc vhodne [upravil dne 10/1/10 Ferry]
  13. sorry, ja si to pak precetl poradne, ze jsi je menil - pak jsem editoval prispevek. Jaky jsi teda dal? chybna rampa se na diagnostice primo nepozna, da se to akorat odvodit z mereni ( napr. osciloskopem prubeh zapalovaciho impulsu )
  14. jaky jsi dal svicky ? ( mely by byt Bosch FR7DE nebo NGK BKR5EK) pripadne zkus jinou zapalovaci rampu [upravil dne 10/1/10 Ferry]
  15. Ferry

    Spotreba benzín?

    ja mam tu tezkou nohu, protoze jsem dokazal jet i za 6,3 LPG ale jinak viz muj podpis kdyz jsem jel dle predpisu po dalnici do italie na tempomat, tak to bylo za 8,5 LPG [upravil dne 10/1/10 Ferry]
  16. nejde o princip tlacitek, ale o princip komunikace mezi ovladacim panelem a ridici jednotkou klimatizace v tom ovladacim panelu nejsou jen obycejne vypinace, ale je tam deska plosneho spoje s elektronikou a to proste nemuzes vymenit kus za kus mezi starym a novym modelem
  17. Ferry

    Spotreba benzín?

    o driftu se da mluvit pouze u zadokolky, u predokolky je to pouze vice ci mene rizeny smyk zadku pres rucku
  18. Ferry

    Okno spolujezdce

    pokud je tam ten kulaty cerny konektor, ktery se neda bez origos Peugeot nastroje rozebrat, tak provrtat skrz vrtakem 3mm na neobsazene pozici a protahnout naprimo, pokud je tam jeste starsi hranaty konektor, tak pokud jsou volne pozice tak se to da udelat rozpojovaci pres konektor
  19. zimni interval viskozity udava prvni cislo pred W, ne to cislo za nim, to udava letni interval
  20. ale ma, dodelaval jsem klimu, takze znam schemata jak stary tak novy model, ver mi
  21. Ferry

    Spotreba benzín?

    no kdyz couvas ne
  22. stary model nema BSI, novy model ma BSI = uplne jina elektrika = nesmysl
  23. ovladani topeni je u verze bez klimatizace a verze manualni klimatizace lankama, u verze digitalni klimatizace je to servomoturky predelani z manualu na digital prave obnasi nacvakat pridavne servomoturky na klapky, natahani kabelaze a pridani nekolika cidel a vymene predniho ovladaciho panelu na palubce ( nejsem si jist, ale mozna je treba vymenit i kabinovy ventilator, ale mozna ne, to by se dalo zjistit v serviceboxu, zda jsou rozdilne pro manual a pri digital ) [upravil dne 10/1/10 Ferry]
  24. Ferry

    Tempomat

    306 mely tempomat u benzinovych motoru originalni ridici jednotka tempomatu je stejna jako je ve 406 (stary i novy model s BSI ale bex multiplexni site) a nebo 605 nebo citroenu XM
  25. Ferry

    Okno spolujezdce

    je treba upravit i pravy drzak tlacitka ( uriznuta pulka z drzaku od ridice)
×
×
  • Vytvořit...