pokud zapina sahara pri 97st C pak je vse jak ma byt
100st neni zadna teplota, vzhledem k tomu, ze se jedna o uzavreny pretlakovy okruh, cervene pole zacina na 115stC pak uz je problem.
Muzes si tam dat ten termostat co otvira driv ( ne cidlo, to pletes pojmy), ale nejakou velkou zmenu necekej.
Spis muze byt zarostlej chladic (zkusenost z Berlinga 1.9D, kde nic nepomohlo az jeho vymena, tam ale teplota sla az pres tech 110st), zkus taky procisteni zeber chladice WAPkou smerem \"z motoru ven\" , pokud mas i klimatizaci, muze byt mezi chladicem klima a vodnim chladicem bordel, ktery by branil proudicimu vzduchu od sahary, takze mrknout mezi chladice a pak oba tou WAPkou proplachnout proti smeru proudeni vzduchu