Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. lékařům nevěřím, ti jediní nemůžou opravovat stylem :pokus, omyl.
    • 33
  2. jako o to jak to probiha strach nemam , spíše o nasledky . jinak rano přijde a kolem paty ji mají pustit.
    • 33
  3. no tak až na to srdíčko to je přesny , resp v realu tam mam chechtajicího smajla. Jinak míro píšu si...
  4. Řešíme se ženou zda-li dceři nechat odstranit nosní madle či nikoliv .Popravdě je lekaři objednaná na Mělník na konci měsíce .Má každou chvilku rýmu apod, alergik není.Dost ty rýmy přisuzuji navštěvám ve školce. KAždopádně se ted setkávám s názory že vyndání mandli není to pravé ořechové a nemocnost se může i zvýšit což bych opravdu nerad kor když ty mandle jaksi zpatky nikdo nedá . Jinak nazory ad mandle jsou tak 50:50 . Můžete nám prosím říct vaše zkušenosti ? Díky moc za cokoliv.
    • 33
  5. Pe.Tr

    www.Peugeot-club.cz - hlášení MALWARE

    ZÁVADA ODSTRANĚNA !
    • 7
  6. Pe.Tr

    www.Peugeot-club.cz - hlášení MALWARE

    dělá to i na com , včera se mi i změnilo formátování strany, na závadě pracujeme.
    • 7
  7. Pe.Tr

    pet stupnu svitivosti v xenonech

    to maš ty stím displejem ?už jse to viděl ve dne stahneš máš to jako DLR a vnoci max a parada.
  8. Pe.Tr

    Je doma Coupe :))

    v letech 2000-2001 se se v těchto místech joo nastopoval jo tak to by pak mohlo byt opravdu tím kroužkem.
    • 48
  9. Pe.Tr

    Je doma Coupe :))

    gratuluji , koukám foceno u D1 , každopadne bych ad airbag jako prvni kouknul pod sedačky a zkontroloval konektory popř je ustřihl a dal to napevno.rychle,levne a vmnoha připadech učinne .
    • 48
  10. řeknu vám vtip : štít na zadni kotoučové brzdy na 407 stojí 330,- s dph za kus :D:D
    • 7
  11. Pe.Tr

    Tak Bohouš už jezdí v novým...

    no, vypadá to jako to téčko...
    • 69
  12. Pe.Tr

    potrebuju radu, jake auto do 300tis.?

    Lubk0 a Qcko muj prac mejl podpis vypadá takto , včil se smějte Přeji příjemný den a jsem s pozdravem Trávniček Petr vedoucí skladu náhradních dílů SKLAD Peugeot, Citroen, Hyundai, Mitsubishi TEL: +420 775 757 315 +420 284 000 517 E-mail: pe tr.travnicek@domansky.cz DOMANSKÝ, s r.o. koncesionář CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI,PEUGEOT Internet: www.domansky.cz PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55 směr Praha
    • 38
  13. tak to vypadá že to vyjde:super
    • 64
  14. no havarku mám ale spoluučast je min 5000,- ,takže ten viník být musí
    • 35
  15. Pe.Tr

    Výfuk - hlučnost (Starline)

    a nemůže to jít od katu?
    • 16
  16. Pe.Tr

    Výfuk - hlučnost (Starline)

    hlučny? to jako prdící ,dunící nebo jak?
    • 16
  17. na 90% je to nekdo z baráku , tady parkují jen místní , stačí mě vědět vuz popř i barva a jsem doma. Navic ta kamera je hodně blízko a nic ji nebránilo ve vyhledu , bohužel je tu taky varianta že byla otočená na druhou stranu
    • 35
  18. takže si za 30dní povíme více . odhadovaná škoda 25.000,-
    • 35
  19. Tak je neděle ráno a chci jet do práce. Jdu k vozu , matně si vzpomínám že včera mě vibroval pager od auta ad otřes ,ale nic jsem z okna neviděl ani neslyšel, tak si říkám že ho ještě pro sichr omrknu. No nemusel jsem dlouho koukat ani oči zaostřovat . Promáčklé zadní vrata v urovni lišty ,lišta prohlá ,lišty narazníku bíle , to od prohnutí očividně ne malého. Ještě jsem kufr neotevíral ,počkám až kluci přijedou. Stojím pod kamerou MP . Zaznam si může vyžadat pouze PČR takže jsem je zavolal. Jednu takovou zkušenost už mám tak snad se historie zopakuje a viník bude nalezen . než někdo napíše že je to klasika parking šrám , tak si dovolim podotknout že stim souhlasím , mě spíš sere to že ten zadek je nedávno lakovany , nové lišty , parking asistent ,apod. Tak můžem zatím anketkovat . [upravil dne 31/5/09 Pe.Tr] [upravil dne 2/7/09 Pe.Tr]
    • 35
  20. Pe.Tr

    Zemřel Walda Matuška

    R.I.P.
    • 28
  21. kolik vas nakonec teda bylo? a program se zučastnenym libil?
    • 93
  22. Pe.Tr

    Autosalon

    Hromada Technických Problémů
    • 36
  23. tohle je přesný ,ale pro moji manželku na mateřské ( \" práce je poslední zoufalý pokus jak sehnat peníze \" ) akorat u nas doma to funguje tak že já odejdu do práce a žena projede všechny moje skrýše [upravil dne 30/5/09 Pe.Tr]
    • 93
  24. Pe.Tr

    Samolepka na 3. brzdove svetlo

    jj na uk ebay toho je plno
    • 35
  25. předělal bych konektor
    • 8
×
×
  • Vytvořit...