Tak je neděle ráno a chci jet do práce. Jdu k vozu , matně si vzpomínám že včera mě vibroval pager od auta ad otřes ,ale nic jsem z okna neviděl ani neslyšel, tak si říkám že ho ještě pro sichr omrknu. No nemusel jsem dlouho koukat ani oči zaostřovat . Promáčklé zadní vrata v urovni lišty ,lišta prohlá ,lišty narazníku bíle , to od prohnutí očividně ne malého. Ještě jsem kufr neotevíral ,počkám až kluci přijedou.
Stojím pod kamerou MP . Zaznam si může vyžadat pouze PČR takže jsem je zavolal. Jednu takovou zkušenost už mám tak snad se historie zopakuje a viník bude nalezen .
než někdo napíše že je to klasika parking šrám , tak si dovolim podotknout že stim souhlasím , mě spíš sere to že ten zadek je nedávno lakovany , nové lišty , parking asistent ,apod.
Tak můžem zatím anketkovat .
[upravil dne 31/5/09 Pe.Tr]
[upravil dne 2/7/09 Pe.Tr]