Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Vanocni prekvapeni v eshopu

    Šaldo výše je uvedena tabulka kde jsou elikosti včetně rozměru v cm , tak se změř
    • 39
  2. Doplňujeme slíbené http://www.ranc-kolocava.cz
  3. Tak vzhledem k tomu že dotazů ad lyžování je až až , potřebujeme si ujasnit sobotní program. V pátek po registraci a ubytování a taky v neděli si lyžujte do alelujá ale potřebujeme vědět jestli vám stačí prkénkovat v sobotu jen odpoledne nebo vubec resp. viz otázky ankety prosím o hlasování jen těch lidiček kteří alespoň na 90% vědí že pojedou. Díky. btw. pro neprkenkáře bude 100% připraven program - ja nelyžuji takže to bude v mé režii
    • 20
  4. Pe.Tr

    co si prejete k Jezisku

    prej i podprsenku
    • 66
  5. Pe.Tr

    Bazar

    a vem si zbytečné náklady , pronájem místa ,palivo a čas .Navíc na blešáku od někoho něco koupiš a vživotě ho neuvidíš. tady minimálně jeho adresu odkud co poslal ,na 75% zdejších inzerentů tady najdeš reference .
    • 26
  6. Pe.Tr

    mlžení předního okna

    hlavne klapka musí být open
    • 18
  7. Pe.Tr

    co si prejete k Jezisku

    já bych Přemovou babou být nechtěl, nebavilo by mě se furt přezouvat... :D:D
    • 66
  8. Pe.Tr

    žárovky popelník a zapalovač

    tohle je sekce 807 ne 406
    • 8
  9. Pe.Tr

    Bazar

    tak v době jiné by to bylo ok , ale v době internetu,resp. eshopu,ppl apod .
    • 26
  10. Pe.Tr

    žárovky popelník a zapalovač

    ad popelnik , trvalo mi snad hodinu než sem na to přišel. ted to zvladam za minutu základ je po otevreni popelníku sundat tzv obal z víka dveří. je to jako potah dveří na konci zahnuty za okraje , zboku je i dira na zapaceni malym sroubovakem. druhym krokem je vyndat dvířka z dorazu , to stači v krajni poloze otevřeni popelniku víc škubnout a popelnik vyskočí ze zarážky. Pak už jen vycvaknout plastík vně popelniku směrem nahoru , drí to jen na dvou místech. žárovka opět 1,2watt
    • 8
  11. Pe.Tr

    žárovky popelník a zapalovač

    žárovka zapalovače je v tom černem válečku ,ten se z těla objimky musi stáhnout směrem k motoru. je tam kolejnička po ktere to jede . chce to silu možna větší paku v podobě šroubováku. samotny váleček je snadno rozebíratelný. žarovka klasika celosklo 1,2watu.
    • 8
  12. Pe.Tr

    žárovky popelník a zapalovač

    pak škubnutím nahoru vycvaknout poklop v kterem je klima,šajtr a ovl navi.
    • 8
  13. Pe.Tr

    žárovky popelník a zapalovač

    tak ad zapalovač prvně vycvaknout ozdobnou lištu , drží na třech zobakách , nejlip je otevřít kastlík a začít zprava tahem k sobě [upravil dne 17/11/09 Pe.Tr]
    • 8
  14. Pe.Tr

    Bazar

    http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=56
    • 26
  15. Pe.Tr

    co si prejete k Jezisku

    se stav, mam ho doma 1:43
    • 66
  16. Taková banalita ale docela jsem se zapotil resp u toho popelniku se mě kouřilo z mozkovny kde co a jak abych něco neurval. by mě zajimalo proč to není v manualu večer hodim info a foto. už jste to někdo dělal?
    • 8
  17. klidně můžu ale až po výměne vyfuku , je tam tlumiči pár kazů jo a vyfuk je připravenej seriovej ,pro rejpálky :D:D [upravil dne 17/11/09 Pe.Tr]
  18. Pe.Tr

    čirá optika 406 old

    jo tááák on to vyriznul , no potěš koště . v detailu to musi byt hnus z dalky to jde
    • 14
  19. Pe.Tr

    čirá optika 406 old

    je to hnus , stejne musis menit kapotu a naraznik. to uz bych to vzal komplet nez tam bastlit tento hnus.
    • 14
  20. Pe.Tr

    Dokumentace

    manual mam tam je taky prd
    • 7
  21. Pe.Tr

    Dokumentace

    si představ že k běžnym věcem tam nic není-ted se bavim o servisnich ukonech, třeba výměna žarovky v popelniku tam není , nebo jak vyndat radio.
    • 7
  22. spotřeba šla ukrutne dolu , oproti oem tempomatu je tam luxusni funkce double memory kdy si ulozis dve rychlosti a rj si je pamatuje i poopakovanych startech. takže pod jednim tlacitkem mam ulozenou 50 a pod druhym90 . jinak se svoji 406 jezdim za 7,5 a to nemam styl duchodce
    • 11
  23. ještě jsem tam nebyl ale co si pamatuju když jsem dělal na omw tak no problem , to zrcatko by taky nemelo vadit ale pro jistotu bych si vybral mycku ktea se projizdí ne ta kde se stoji a kartace chodí tam a zpět
    • 8
  24. v tydnu jedu do defendu jestli by mi neušily něco na míru. Byl by zájem kdyby to vyšlo, jestli má cenu vyrábět šablonu? Nenašel jsem firmu co by zamek na automat 807/C8 měli v nabídce. [upravil dne 16/11/09 Pe.Tr]
  25. snažím se najít nějaké katalogy schemata apod , něco nazpusob jak na to. odkud čerpáte info o autě? manual je k prdu . dík za cokoliv.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...