ad popelnik ,
trvalo mi snad hodinu než sem na to přišel. ted to zvladam za minutu
základ je po otevreni popelníku sundat tzv obal z víka dveří. je to jako potah dveří na konci zahnuty za okraje , zboku je i dira na zapaceni malym sroubovakem.
druhym krokem je vyndat dvířka z dorazu , to stači v krajni poloze otevřeni popelniku víc škubnout a popelnik vyskočí ze zarážky.
Pak už jen vycvaknout plastík vně popelniku směrem nahoru , drí to jen na dvou místech.
žárovka opět 1,2watt