Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. tak to neres , to co ti vytece , nalij zpatky a cau, myslim objem.
    • 18
  2. a filtr si menil?
    • 18
  3. u některych automatu potřebuješ i k vyměně oleje diagnostiku , abys dostal olej z měniče .
    • 18
  4. koukám že Vás to docela chytlo , děkujeme všem .
  5. ja se tak max naložím do vany, to je to jediný co umím naložit
    • 49
  6. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    To byl mates306
  7. ....
  8. Nemáš za co pane, ty mlhovky tam jsou luxusníííííííííííí
  9. Pe.Tr

    Hledám svou \"EX\"

    hm tak to je jasny
  10. Pe.Tr

    Hledám svou \"EX\"

    Doufám žes mu nedal auto bez peněz. budu mít oči very open.
  11. Pe.Tr

    Příčníky vs Šíbr

    jde to mam to na 807
  12. Pe.Tr

    Střešní okno (šíbr)

    zjisti si jestli to podporuje tvoje bsi , jinak mas smolika s ovladaním.
  13. Pe.Tr

    Zaměstnanec soukromníka

    mel by byt na to pojisteny
  14. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    100% Ferry , bylo s tuning zadnima lampama že
  15. nesklapej je , mycka je kdyz tak sklopi sama
  16. Pe.Tr

    vymena radia

    a co konkretne ti nejde?
  17. Pe.Tr

    Nápisy-odstránenie.

    je to na oboustrance, takze odloupnout
  18. Pe.Tr

    odlepeny spetak

    neni odlepeny ,jen neni poraadne nasunuty , zamackni ho dolu po skle
  19. Pe.Tr

    Tak co, kto bude clen cislo 20 000 ?

    muž s 407
  20. soutezit se tedy nebude?
  21. Pe.Tr

    plexi ofuky oken

    dikes se stydim že jsem nenašel
  22. jinak ja mam šesti místnou C8 i 807 , system sedaček 2+2+2 , k nezaplaceníííííííííí
  23. přeložím Sagicův příspěvek : Multipla+vyhrady=je hnusnáááááá !!!!:D:D Maxíku znáš mě viď :aut
  24. má te je někdo na buse ? zajímá mě spíše jestli jsou za jizdy hodně hlučné . Zvažuji je dát na svoji C8 zdůvodu praktičnosti, což jsem si ověřil na sve bývalé 406 .Take jak dobře drží v gumě bo u těch busů je to těsnění nějaké divné
×
×
  • Vytvořit...