dovolím si copy :
Milan Čeladník, 17.05.2010 10:10
Tak jsme dobře dojeli do K.Var a musím hned napsat,jak jsme se měli na Seči.Přivítání MK405,Bédi a dalších bylo prímové,ve všem nám vyhověli,byť jsme udělali s bydlením trochu zmatku.Orientační závod byl senza připraven,jen my jsme(čtyři) nevěděli,že doplňková značka je dopravní a tak jsme bloudili,bloudili až jsme skončili na zámku ve Žlebech.Pak jsme jeli se podívat na potrubí-náhon do elektrárny pod hrázi.Mnozí nevěděli,že tam existuje a že se bude demolovat a nahrazovat ocelovým potrubím.mrzelo nás,že jsme nebyli na vyhlašování víteze orientačního závodu,ale ráno v neděli jsme se vše dozvěděli.Nakonec při odjezdu jsme zažili velkou legraci,když jsem si vyžebrali husu Amálku,kterou dostal darem Vvitty a ten nám ji daroval.Takže Vvitty,jak jsme dojeli domů a vytahovali husu z klece,tak jsme zjistili,že vyseděla vajíčko.Tak jsme se moc nasmáli. Na závěr chci všem organizátorům poděkovat za milé přijetí a již mám na zadním skle www.peugeot.club.com,takže pošlu fotku. Těšíme se na další sraz.Škoda,že máme 06.06. již obsazen,jinak bychom jeli na Slovensko také. Zdravím všechny clubáky m.č.Jó, a díky za košili,která mi byla udělena jako nejmladšímu účastníku srazu na Seči.