Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    ČESKO : ŠVÉDSKO

    jak jsem psal , infarktove ale s good koncem , jak jinak!!!:potlesk
    • 38
  2. Pe.Tr

    ČESKO : ŠVÉDSKO

    2:1 a pokus o infarkt
    • 38
  3. ...
  4. tak dnešni ulovek na černem mostě v praze , za 66 k mání
  5. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    ...
  6. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    přidám ulovek z rána, kdyby jste měli zájem je na prodej za 28000,-
  7. V 12:30 telefon od PP205 ... ...zjištění že odešlo opravdu celé řízení :fnuk:fnuk.... chčije servoolej s manžet i s pistnice.....zjištění v serviceboxu cena za new 47800,- :blicismajlik:blicismajlik .Myslím že vyjímečně klubové slevy nevyužiju Uvidíme v pondělí , jestli se něco na vraku někde bude něco válet. Jinak ještě jednou moc díky všem zúčastněným.:potlesk:potlesk
    • 31
  8. Příjezd do Mělníka k PP205 byl před pátou ranní ,pak navrat vleku a v pul sedme jsem si šel lehnout ,konečně.
    • 31
  9. Po jedné v noci probíhá nákladka v Brně
    • 31
  10. Přichází druhá spása : PP205 s Boxerem , jedeme vyzvednout vozík a po 23:00 vyrážíme z Prahy směr Brno.
    • 31
  11. V 21:00 příjezd do Prahy a vyzvednutí náhradního vozidla, kterým jsme se dopravily až do Sídla klubu , tedy Neratovic.
    • 31
  12. Po pár telefonátech přijíždí v 19:00 první spása jiri.wolf a jeho 806 nás odváží do Prahy . Za odvoz mě a rodiny s baglama , ještě jednou moc děkujeme.
    • 31
  13. OMV Brno a následné zjištění nemožnosti jakékoliv opravy, stříkaní serva z míst řízení pod autem. směšný telefonát s asistenčním produktem pojištovny = odtah Praha cca 9000,- = nesmysl .
    • 31
  14. -Zjištěna ztráta servokapaliny. -Nákup na OMV a naivní dolití nádržky. -Po nastartování zvuk puštěné vapky
    • 31
  15. -Ve 4 ráno odjezd směr Mělník-Praha-Brno-Ostrava. -po obědě v Ostravě naložen předsedův táta a dvě tetky , výjezd zpět Mělník. -před Prostějovem menší kolona a registrace jemneho kouření za vozem. V brně přestalo jít řízení , zástavka v boxu OMV . [upravil dne 29/5/10 Pe.Tr]
    • 31
  16. njn 1 pokus byl s komplet rodinkou a psem v aute , tak jsem jel lažo plažo , ten druhej pokus byl solo což vysledek je vidět p.s. no ESP mě evidentně nepodrželo , jizda po třech kolech a jednou malem i po dvou toho je přikladem:bacha [upravil dne 18/5/10 Pe.Tr]
    • 19
  17. hehe , to zatim vypada na větší učast čechu , no uvidime , ještě je dost času.
  18. Marko306 + kaper : ja zareaguju, ale až v Piestanoch , ted jste moc daleko [upravil dne 17/5/10 Pe.Tr]
  19. Pe.Tr

    Morava - povodně 2010

    No take to sleduji , už zavřeli trat svinov vitkovice a i na opavu , to je bída , v pátek mám jet do OV-poruby a pak na Slezskou nad Bazaly. zatim to je ok , věřím že vodárna bude suchá ale D1 stopro pujde pod vodu , aspon v Ostravě to tak dle fotek vypadá. jak to vypada v krnově ? s tama jde opavice a ta dokaže ostravu pěkně zatopit. [upravil dne 17/5/10 Pe.Tr]
    • 29
  20. Pe.Tr

    Fotky

    dovolím si copy : Milan Čeladník, 17.05.2010 10:10 Tak jsme dobře dojeli do K.Var a musím hned napsat,jak jsme se měli na Seči.Přivítání MK405,Bédi a dalších bylo prímové,ve všem nám vyhověli,byť jsme udělali s bydlením trochu zmatku.Orientační závod byl senza připraven,jen my jsme(čtyři) nevěděli,že doplňková značka je dopravní a tak jsme bloudili,bloudili až jsme skončili na zámku ve Žlebech.Pak jsme jeli se podívat na potrubí-náhon do elektrárny pod hrázi.Mnozí nevěděli,že tam existuje a že se bude demolovat a nahrazovat ocelovým potrubím.mrzelo nás,že jsme nebyli na vyhlašování víteze orientačního závodu,ale ráno v neděli jsme se vše dozvěděli.Nakonec při odjezdu jsme zažili velkou legraci,když jsem si vyžebrali husu Amálku,kterou dostal darem Vvitty a ten nám ji daroval.Takže Vvitty,jak jsme dojeli domů a vytahovali husu z klece,tak jsme zjistili,že vyseděla vajíčko.Tak jsme se moc nasmáli. Na závěr chci všem organizátorům poděkovat za milé přijetí a již mám na zadním skle www.peugeot.club.com,takže pošlu fotku. Těšíme se na další sraz.Škoda,že máme 06.06. již obsazen,jinak bychom jeli na Slovensko také. Zdravím všechny clubáky m.č.Jó, a díky za košili,která mi byla udělena jako nejmladšímu účastníku srazu na Seči.
    • 47
  21. Také děkujeme pořadatelům za hezky připravený srazík, který jsme si maximálně užili. Také jsem rád zase viděl na srazu nové tváře a i Durko jako slovensk zástupce ,sic jako jediný ale dorazil. Některým jedincům pak zvláště děkuji za velmi vtipné kousky Dotyční vědí a i já jeden kousek předvedl na slalomu, tak snad se Johnovi video podaří brzy dát na forum aby jste i vy viděli jak jezdí C8 po třech kolech
    • 45
  22. Pe.Tr

    Práce - vyhoření?

    Me psycholog pomohl,udelal jsem zmenu v mimopracovni cinnosti a na praci po 8 hod prestavam myslet. Koupil jsem rodine kola a drandime.
    • 25
  23. Pe.Tr

    Grillmasters

    2kg veproveho a spousta kur. kridylek je take uz nalozeno. Pitivo a vercajk taktez. Bonnie ma take zakaz konzumace cehokoliv krom granuli ,prosim o respektovani.kuju.
    • 94
  24. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    To je Ferry.
×
×
  • Vytvořit...