koupil jsem před dvěma měsíci novou meridu tsf 300D model 2009, byl slevnen z 18 na 13 , mam ktomu prvni servis po 500km zdarma a prvnirok pojisteni proti kradezi , za dvojku jsem koupil prislusenstvi vcetne helmy a jsem spokojen , kolo je na moji postavu 21\" ram a me miry 198 cm na 136 kilo . akorad jsem menil sedlo za vetsi bo mam vetsi pulky
mrkni i na znacku kellys , jsou to good kola a tak kolem 7-8 tisic.