Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    40

    Také se připojuji ke gratulaci ke kulatinám , 40 , to je skoro jako můj táta.
  2. Pe.Tr

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

  3. Pe.Tr

    Tak kdopak ještě nepřezul

    207 pujde na letní kvuli parádě, páč pujde zřejmě do bazaru
  4. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    poškrábu ti kačenu
  5. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    hodnej Are , děkuji že se tak staráš, jak budu moc poděkuji ti osobně a několikrát za sebou
  6. Pe.Tr

    Dotaz na administrátora a moderátory.

    snažíš se mi vyhrožovat ?
  7. Pe.Tr

    Dotaz na administrátora a moderátory.

    A máš ty tu odvahu se přiznat co o mně roznášíš na klubu za hnusné pomluvy? Jsem zvědav i já na tvou odpověď. EDIT : hlavně by mne zajímal teda důvod tvého jednání. [upravil dne 13/2/14 14:14 od Pe.Tr]
  8. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    dělalo se to komplet plus new lišta už jen dodělat polep
  9. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    tak bok opraven , 5126,- . buuuu
  10. článek docela o hovně
  11. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    místo na zahradě sice je ale autopark spíše snižuji... ale nabídky si cením Beďo.
  12. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    ježíš sorráč :D:D
  13. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    ja nechci psat nebo porovnavat kdo ma lepsi , proste mam co mi vyhovuje aktualní potřebě , někomu se libit bude nekomu ne ale oto mi nejde už vubec. ale aby nekdo resil jak je mozne ze jsem si koupil jine auto aniz bych ty svoje prodal tak kde to jsme . a to ani neví jestli třeba nejsem ve srabu a koupil jsem si nejakou jetou feldu na poposunovani z A do B . chce se mi blejt .... ...nebo prát? ... uvidíme...
  14. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    narovinu to ani nechci tady psat, uz ted vim kdo si co suska kde jsem na to vzal a jak jsemsi to mohl dovolit a koho jsem kde pojebal apod. casem to na povrch stejne vyleze v cem jezdim ,ale hlasit to nebudu.
  15. Pe.Tr

    Hlásím přestup mezi Krabice

    Xtr je pekna uprava,schvaluji a gratuluji. 207 sla proti uctem?
  16. Pe.Tr

    Za jak dlouho je motor "zajetý" ?

    A tusim ze prnich 1500km se nema nic tahat taznym.
  17. Pe.Tr

    Má stát dotovat autokluby?

    my jsme amatéři. ok končím a vracíme se.
  18. Pe.Tr

    Má stát dotovat autokluby?

    pak nechápu, pokud fa chce , tak uz ma byt nahore jeji banner a na nasem uctu peníze.
  19. Pe.Tr

    Má stát dotovat autokluby?

    ta doba kdy to platili dodavatele je uz davno pryc ted leda tak nejaka produktova podpora. aspon v automotive oblasti to tak je určitě
  20. Pe.Tr

    Porizeni diagnostika lexia

    ta doba kdy to platili dodavatele je uz davno pryc , dnes ti jsou schopni poskytnout max nejakou produktovou podporu. teda v automobilismu to tak je určitě
  21. Pe.Tr

    Má stát dotovat autokluby?

    Almanil - nevim uz presne ale podminek bylo mnoho. V podstate bys pul dotace dal do te akce. Ale i tak pro nas dobrejch pulmega jenze predstava organizovat akci s rozpoctem pulmega? Do toho bych osobne nesel.
  22. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    koupeno je . ted je potřeba se soustředit na prodej
  23. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Jo to bude seriovka dlouho.uz jsem z toho vyrostl.
  24. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    To vis že jo.
  25. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Nedostal a navic jeste koupil naftaka
×
×
  • Vytvořit...