ja nechci psat nebo porovnavat kdo ma lepsi , proste mam co mi vyhovuje aktualní potřebě , někomu se libit bude nekomu ne ale oto mi nejde už vubec.
ale aby nekdo resil jak je mozne ze jsem si koupil jine auto aniz bych ty svoje prodal tak kde to jsme . a to ani neví jestli třeba nejsem ve srabu a koupil jsem si nejakou jetou feldu na poposunovani z A do B .
chce se mi blejt ....
...nebo prát? ... uvidíme...