Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. je to motorek naklapeni klapky na cirkulaci vzduchu v aute, ma polamane kolecka , proto to i nekdo vypojil nechal klapku open a neresil , motorek se da koupit tady od kluku , nekdo si i dodelal koncaky s mikrospinaci , tim to trpí 1001 406 z 1000
  2. permice do showparku?
  3. tak bohužel i já se musím omluvit...rodinné důvody , škoda.
  4. ...to už je ale dááááávno viď ....
  5. Pe.Tr

    Plánování srazu

    poradím ti , kontaktuj MilanaF1 , už jen proto že se v teto lokalitě na letošek už jeden sraz chysta
  6. Pe.Tr

    Chomutovsko

    tamtéž
  7. Pe.Tr

    výpověd nájemní smlouvy

    To uz neplati zase peto.
  8. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    ne žadne kilo v podstate
  9. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Teprve 14 dni
  10. Pe.Tr

    407 problem s automatom

    r.v.?
  11. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Sojový Jo a vysaď těstoviny a pečivo, pšenice ti moc neprospěje [upravil dne 10/4/14 21:37 od Sagic] soja je prej blbost
  12. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    ani bezvaječné?
  13. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    zatím povolilo břicho což davam že je spíše téma zhybama nagym balonu. tim že piju furt jen vodu se citim byt takovej jako vic fresh a nenuti me to myslet na jidlo jsem furt plny , zatím co chvilku do sebe něco cpu , ale ne proto ze bych mel hlad. na kole uz neboli nohy
  14. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    co je šoulet? zatím jedu ryže,těstoviny, zelenina,pečivo , teda jako přílohy
  15. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    rozmlsany? za ctrnactdni jsem uz sezral xy věci co jsem od mala nesnasel
  16. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    ty jo na kruti jsem zabudol . dikes , kralik dobry ale s ryzi si ho nejak neumim představit , leda opect nejake pečivo k tomu to by šlo
  17. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    jaké můžu maso krom kuřecího a ryby?
  18. Pe.Tr

    Rozsirovacie podlozky

    na 7\" disk u 406 musí mit et 15 , kazdopadne nakup podložek a šroubu to je cca 2000 určitě navrh. ale pro krasu se musí trpet i když alessia nic moc
  19. Pe.Tr 2x 375 = 750,- Ta jak bydlí s Pe.Trem 2x 375,- = 750,- (zaplatím členské , vyplatí se to) 2x dítě = 4x 400 = 1600,- nafta = 1000,- amortizaci a dalnicni znamku nepocitam utrata počítám = 1000-1500,- celkem víkend cca 5500,- = no a? jedu se bavit ne? když pujdu s dětmi do zoo v Praze tak tam nechám 2500,- ...
  20. Pe.Tr

    Draty pod sedakem

    z koberce to vede do sedaku a podnim je to vedene i bokem do zamku pasu
    • 7
  21. Pe.Tr

    Draty pod sedakem

    je to kabelaž pyropasu ,patrony u zamku pasu , když nabouráš ,vystreli a pritahnete pasem k sedacce
    • 7
  22. Pe.Tr

    Olej v autorizovaném servisu

    jenže do hospody chceš jít , ale na garančku jít musíš
  23. 4 chata se muže taky škřtnout;)
×
×
  • Vytvořit...