Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Žhavicí svíčky

    vin?
  2. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    ...a blily... nebejt tam suchanek stema svejma kecama tak jsem odesel behem filmu.
    • 63
  3. Kdeeee? Nemám lupu:D:D ty nemas 32\" monitor?
  4. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    Apropo - byl jsem se ženou na Sněženky a machři po 25letech- doporučuji ... ...nechodit a pockat az to bude v tv.
    • 63
  5. ...a jak pustis klimu ta 0.9 3valec hadr
  6. nedalo mi to sem nedat
    • 15
  7. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    byl už zvukový? Zvukový, farebný a dokonca i širokouhlý. vinetou... angelika
    • 63
  8. sandero tuning [upravil dne 27/12/08 Pe.Tr]
  9. Myslíš? A nenapadá Tě, že to jsou leasingové ceny? V tom případě je teď Sandero, jako nové auto, za 159 900,- na Leasing, kde je konkurent? a co teprve N1
  10. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    byl už zvukový?
    • 63
  11. je to korab jako svine , ale fakt parada zpracovani , automat a 3litr CRDi !!! parada , muzebyt i benzin na zakazku a to je v 3,8 , no masakr , uvidime jak pujdou , loni na zacatku byl boom C-Crossera, Outlendera a Santa Fe , třeba si to zopakujem ikdyz cenovka okolo milionu moc lakava neni . ale modre svitici napis IX55 na prahu me pri nasedani fakt dostal . btw , jarajardo sory za OT [upravil dne 27/12/08 Pe.Tr]
  12. Jarajarda + MJsytic : u me v praci mam novinku , by se vám líbila , no Marlinovi možna taky. Hyundai IX55 [upravil dne 27/12/08 Pe.Tr] [upravil dne 27/12/08 Pe.Tr] [upravil dne 27/12/08 Pe.Tr]
  13. Pe.Tr

    Kdopak je na Silvestra v práci?

    že si nedate pokoj aspon o Vanocich
    • 58
  14. Přijď se svézt, coupe to není, brutální výkony nečekej, ale testni třeba v terénu, nezmar:D:D Myslím, že na tyhle testy je tady na klubu spíš někdo jinej, ale toho asi zvát nebudeš, viď??!! No je to kamarád a má to slíbený, ale zas nějaké meze vytyčíme....... Nevím co by na to majitel řekl, kdyby se dozvěděl že Sandero tahal vyprošťovací tank z lesa... tak ja vezmu Nejsu a udelame srovnani ktery dojede dal :D Koukám tady má zas někdo choutky:D asi zavolame neci mamince:bacha
  15. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    ad popkorn a vubec ceny v \"bufu\" v kine , to je sileny ,kam se hrabou ceny origo nd peu ja tedy hluboko do kapsy nemam ale nez si to koupit , tak to vydrzim a pak si zajdu vklidu nekam v podstate na cokoliv. jinak pravdou pravdouci ze pokud bych mel v kine v keliku seno ,tak ho tez sezeru bo jak na neco cumim tak zeru cokoliv ,a kolikrat to ani nevnimam:D - myslim doma samozrejme.
    • 63
  16. řeknu to asi takhle , auto je pro rodinu s prckem , s hypotekou zarizujici si byt , a nez si koupit nejakou jetou past tak sandero je jasna a myslim spravna volba . mimochodem kolik je takovych rodin,ze?
  17. Náročné nenadchne, ale kdybych chtěl nové spolehlivé a levné auto.. a 1,5 v navte je taky spica
  18. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    jo sedla si uplne dolu na kraj
    • 63
  19. Pe.Tr

    OT: Jak se chováte v kině?

    čeče seš me nejakej posledni dobou podrazdenej no tise ,kolu i pop preziju a le jak baba predemnou zacala kecat do mobilu tak sem se neudržel a pani řekl :\" to je v pohodě, my si to zesílíme\" . Načež pani z kina odešla.
    • 63
  20. chybi me varianta , zkousel jsem videl jsem vřele doporučuji , kdo koupi fabku ,getze,i30,apod tak je u me divnej . Dacia uz je v podstate renault a to je vlastne francouz jako peugeot , takze supr:super jinak jsem hlasoval za a)
  21. Pe.Tr

    Co Vám přinesl Ježíšek ?

    Já mimo jiné dostal ty nástěnné hodiny BTW: Heč vendi :D:D
    • 72
  22. Gramaticky korektně je slovní spojení \"Ježkovy oči\" - dle vzoru žena. Ale někdy chyby mohou být rozkošné, ba přímo dechberoucí. S pozdravem Ježkovi.voči aby si se z toho famozně nepokakal:D
    • 50
  23. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    To nevím, já je koupil nové, ale určitě to má hodně lidí. Před chvílí jsme o tom s Petrem telefonicky mluvili, kdybych to věděl dříve tak je beru od něj - sorry Péťo:(:( Mě se určite nemas za co omlouvat
  24. Pe.Tr

    Jaké fórum na internetu chybí

    Co forum o internetových fórech (tim nemyslim vtipy )
  25. Pe.Tr

    Kdopak je na Silvestra v práci?

    7-12 jsem zvedav kdo bude shanet ND , dnes se chodily ptat na PZ a na same nesmysly.
    • 58
×
×
  • Vytvořit...