Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Servisná história vozidla???

    petr666 vydrz do zitra ted tam probiha technická sprava , aplikace neni dostupna
  2. editneš to ty nebo já?
    • 29
  3. Pe.Tr

    otvaranie 5 dveri

    jednu dobu jsme SW čkářum furt měnily spínače okna , třeba taky potřebuje výměnu
    • 20
  4. všechny samolepky jsou v jednom šanonu takže žadne strachy , horší jeto s destnikama , podlozkama ,trickama apod
    • 29
  5. Pe.Tr

    Prosík na fotografy

    no zrovna tepeečka mam cca 100 fotek ale diky i za tuto
    • 16
  6. Pe.Tr

    vyhrievanie sedadiel 207

    ot a pod potah sedacky jsi to uz dostal? ja jen ze je to prece komplet prošite a jen tak to tm nepujde
    • 15
  7. k tomu už nemam silu cokoliv napsat, ano medvede jdu po tobě
  8. Y2K na tebe jsme čekali OT se v inzerci budou resit ,to si piš ,mimochodem jak rozlišuješ placeny inzerat ty ?ja jen že nejake ot mazu i tam.
  9. Stiffler v pohodě byl taky , jen se nenechal odměkčit jako woody , toho teprve praxe čeka , neví do čeho jde . vlakno neni uzamčeno na vždy , pokud autor bude chtit pokračovat muže mě napsat, v tom problem nevidim .
  10. Pe.Tr

    pojistovna - celni sklo

    prijde o 5% bonusu , to mu z pojistky zaplatí a ještě da navrh.
    • 15
  11. ad dane zamčene vlakno , najdi si jak to loni dopadlo mezi medvedem a stiflerem potazmo ostatnimi co se do toho pridali eisona nevyjimaje , takovehle excesy zde na foru stači jednou , v danem vlakně jsem je i u upozornil , bez efektu , tak sem to zamknul . ad červeny text , ten ma pomoci k tomu aby bylo videt co dela dotyčny špatně , určitě to neni chlouba moderatora , jde oto aby clovice k zapremyslel .
  12. dolly : počeštujeme , Kurt zkouší ruzne grafiky , prej to neni u tohoto fora tak jednoduche , mame mu dát čas .
  13. ad konkretni vlakna , pokud vidíte že je něco v nepořádku není nic jednoduššího než nam to oznámit prostřednictvím report tlačítka .
  14. protože se seklo forum , mědvede prosim v klidu
  15. mladej proutek je třeba..... nemyslim si že je něco špatně , hold moderátory nebylo vidět , ted je a nemyslim si že to dělaji špatně naopak a to nemluvim o praci kterou vi nevydite , presuny mazani ,radeni a info do sz popř icq a mejlu , nechci psat že jinde to funguje jeste daleko prisneji , ale maji tam poradek ,narozdil od nas ale my tam take mirime , pomalu ale jistě.
  16. ty nechodíš v ghínách a neholíš se giletkama?
  17. Pe.Tr to prozatím zamkl při začínajícím Flame .
  18. koukam ze Pepečko nas masíroval včera víc
    • 10
  19. chudak Lubk0 , taková konfrontace ale na druhou stranu už se to naučil navic je to odlehčení i foru a jeho rychlosti načítáni o přehlednosti nemluvě
  20. a co treba zacit dodrzovat pravidla ?
  21. Pe.Tr

    Pe.Tr ma mew auto?

    hehe no spis prestaly delat benzinove motory a zrovna do partnera tu turbinovou masinu nedavaj
    • 24
  22. Pe.Tr

    Prosík na fotografy

    ono vubec na to jak tam kazdej druhej lital fotakem tak tady je jen par fotek:myslim
    • 16
  23. Pe.Tr

    Prosík na fotografy

    i to se cení , díky někdo další?
    • 16
  24. Pe.Tr

    pokuta za nizky tlak v rezerve

    do jiste doby zamykám
    • 60
  25. Pe.Tr

    pokuta za nizky tlak v rezerve

    pokud další příspěvek nebude k tématu tak vlákno zamykám.
    • 60
×
×
  • Vytvořit...