ad dane zamčene vlakno , najdi si jak to loni dopadlo mezi medvedem a stiflerem potazmo ostatnimi co se do toho pridali eisona nevyjimaje , takovehle excesy zde na foru stači jednou , v danem vlakně jsem je i u upozornil , bez efektu , tak sem to zamknul .
ad červeny text , ten ma pomoci k tomu aby bylo videt co dela dotyčny špatně , určitě to neni chlouba moderatora , jde oto aby clovice k zapremyslel .