Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Stačí to poslat na jeden mejl ,my si to zcentralizujeme samy , důležité ovšem je aby mejl obsahoval id a byl od řádneho člena ! Jinak zatim dorazilo 24 platných hlasů . Plky uvedené pouze zde nebo na hlavni strane pod článkem ohledně hlasováni nebudou brány v potaz !!!!!!!!!
  2. Pe.Tr

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    predseda o tom nejen vedel ale byl i pozvan ale je to na otocku z ruky.nejenze takove akce schvaluji ale jsem i pro castejsi takoveto akce. Peto na tvoje rejpani jsem si uz jako jini zvykl ale toto jsi uz vazne prehnal a pokud si myslim ze te alespon malinko znam jako fer cloveka tak tu jiste uvidim i omluvu vyse uvedenym propagatorum klubu.
    • 42
  3. Pe.Tr

    Navigace--ano? ne?

    navigace uz davno nejsou jen proto dostat se z bodu a do bodu b.
    • 58
  4. Pe.Tr

    Trekové kolo

    čeče ty máš otázky:D
    • 48
  5. Pe.Tr

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    no dnes uz mozna jo
    • 28
  6. Pe.Tr

    tuningove svetla angel eyes na 206-ku

    hlavne si pohlidej aby meli motorky
  7. Pe.Tr

    Levny internetovy obchod

    v benexu meli akci valea extreme sadu za cca 600,- v rozmerech na 406
    • 6
  8. Pe.Tr

    Len sa chcem pochvalit

    Gratuluji , mohu ti dál tykat nebo už nee?
    • 43
  9. Pe.Tr

    Kulový čep

    bez spešl připravku leda sekáčem a kladivem
  10. Pe.Tr

    WIP Nav

    ad čeština ´člen PP205 v Mělníku ad sparovani . co mas za telefon , si myslim ze to musis nastavit vnem na synchronizovat vždy
  11. Pe.Tr

    Výměna sedáku řidiče

    Igore potah na molitanu je fest nalepenej a mezitim je vyhrev sedaček , jsem to zkousel od sebe rozdelat na tom starym a ani nahodou nebyla sance bez devastace. Zdroj pustit nemohu, pro staly odber jsem to měl za vip cenu . MartinK123 : Bohužel to neprohodis , uz kvuli tem gumicka a sponam ale hlavně proto že kraje sedaku jsou jinak vyříznute podle toho jestlije to leva nebo prava strana.
    • 45
  12. Pe.Tr

    Výměna sedáku řidiče

    Polsko-4000,-
    • 45
  13. Pe.Tr

    Trekové kolo

    pisu vetsinou
    • 48
  14. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    taky dobrej oddil , oddie [upravil dne 16/6/10 Pe.Tr]
    • 69
  15. Pe.Tr

    Trekové kolo

    vetsinou ma uzky ram , tenci gumy a mega kola
    • 48
  16. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    jj kondici taky ladim, dychani v poho sem tam stavkuji stehna ale to je dobre jinak sis koupil teda pecku kolo , pro mne uz by to bylo moc nobl , i tak mam na kole spickove veci .
    • 69
  17. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    Za to může manželka, ale nebylo to zas tak hrozné.
    • 69
  18. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    bedo tu to pisu
    • 69
  19. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    Radku ono všechno okolo nás je jen do 90kg v obci máš taky jezdit 50 [upravil dne 16/6/10 Pe.Tr]
    • 69
  20. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    Oddie : tak to potom moc díky.
    • 69
  21. Pe.Tr

    Trekové kolo

    viz:
    • 48
  22. Pe.Tr

    Trekové kolo

    koupil jsem před dvěma měsíci novou meridu tsf 300D model 2009, byl slevnen z 18 na 13 , mam ktomu prvni servis po 500km zdarma a prvnirok pojisteni proti kradezi , za dvojku jsem koupil prislusenstvi vcetne helmy a jsem spokojen , kolo je na moji postavu 21\" ram a me miry 198 cm na 136 kilo . akorad jsem menil sedlo za vetsi bo mam vetsi pulky mrkni i na znacku kellys , jsou to good kola a tak kolem 7-8 tisic.
    • 48
  23. a popis nějakej?
    • 56
  24. Pe.Tr

    samozatmavovací zrcátko

    oldo : ja tam mel elektriku pripravenou i s konektorem jen sem to zacvakl.mrkni pod lampicku na strope jestli tam nemas neco free
    • 35
  25. Pe.Tr

    Pe.tr in action :-)

    njn , jen se smějte Oddie : tak ty už taky jo ? Dundee : dokonce jsem jel i zpátky do Nera
    • 69
×
×
  • Vytvořit...