tak subwoofer ani po upravach v autě nebude, prostě se tam nevejde svině , fňuk , alespon jsem si spravil naladu novým svítidlem zvenku auta :D:D někteří už viděli , ostatní později .
jinak páč mě čeká delší cesta, vyměnil jsem altík, dobíjel ale nelíbil se mi , a klima kompresor bo začala cvrkat volnoběžka a to fest. a konečně jsem se dokopal k montáži ofuků na all okna.