Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Kalendář

    pač se neshodlo co za auta by tam měla být vyfocena , je nás moc na 12 listů :D:D
    • 20
  2. Pe.Tr

    Peugeot-508

    doufam že to neni v 1,6 , furt čekam na ten min třilitr , nejlip v hdi
    • 42
  3. Pe.Tr

    přechodka 30pin na 16pin

    neni tam vubec pin , je to opravdu volná díra
    • 26
  4. Pe.Tr

    přechodka 30pin na 16pin

    5 je uplně prázdná tedy bez pinu a 10 je opravdu dvakrát , ja použil ohnutou kancl svorku
    • 26
  5. znovu píši že je to zkušební sekce
    • 40
  6. Pe.Tr

    přechodka 30pin na 16pin

    kde nejsou čisla tak je konektor neosazen
    • 26
  7. tak subwoofer ani po upravach v autě nebude, prostě se tam nevejde svině , fňuk , alespon jsem si spravil naladu novým svítidlem zvenku auta :D:D někteří už viděli , ostatní později . jinak páč mě čeká delší cesta, vyměnil jsem altík, dobíjel ale nelíbil se mi , a klima kompresor bo začala cvrkat volnoběžka a to fest. a konečně jsem se dokopal k montáži ofuků na all okna.
  8. Pe.Tr

    Strmene

    jj 55
  9. Pe.Tr

    peugeot 205

    asi prdnul pritlacak na spojce , kdyz slapes na spojku citis odpor?
    • 7
  10. Pe.Tr

    alu kola

    nahodou bejt to 22\"...
  11. Zkusili jsme zde http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=134 zatim jen pro zkoušku vytvořit tuto sekci , momentálně poprosím abyste sem dávali navrhy na nazvy podsekci , tak jak jsme to tam udělali my , budeme je postupně doplnovat a třidit dle abecedy , až to tak nějak bude vypadat , uvolnime sekci k používání a za vaší pomoci bychom tam přemístili již vzniklá vlákna. [upravil dne 7/7/10 Ferry]
    • 40
  12. zadni sedaky jdou rozebrat tak potahy vyprat a molitan uschnou a vyvonet
    • 14
  13. Pe.Tr

    přechodka 30pin na 16pin

    zitra ti to v praci propipam
    • 26
  14. nevim o tom , pochybuji , tak v citroenu
    • 14
  15. Pe.Tr

    Vymena zapalovace

    Pavliku vem si elektriku s pojistkovky a natahni ji dozadu . pokud to budes jen prodluzovat a rozdvojovat tak ti ta zasuvka v zadu faCHAT nebude
    • 12
  16. 180,- v peu
    • 14
  17. zmen kokpit sprey
  18. přišlo 32 platných hlasů ztoho 6 bylo pro Červený Kostelec, vítězi také gratuluji a přeji sraz plný spokojených lidiček.
  19. Dave projel jsem komplet mejl schranku včetně spamuuu a nikde tě nemám
  20. adyt pise ze mozna sleví
    • 7
  21. neni to 19 , vem plochy sroubovak a hlavičku otoč o 90 stupnu a pak ten sroub vytahni smerem ven
    • 6
  22. Pe.Tr

    OT: mobilní tel s dotyk. displejem

    OT: mě přije iPhon jako puberťávký mobil
    • 37
  23. Pe.Tr

    OT: mobilní tel s dotyk. displejem

    moc diky , takže je rozhodnuto . forum nesklame :super
    • 37
  24. Prosím o radu zkušenější v teto oblasti , vybírám si nový telefon , zabrousil jsem k firmě HTC a rozhoduji se mezi dvěma modely , jen jedna věc mě uniká to je rozdíl v typu dotykového displeje. Jaký je rozdíl mezi kapacitním a odporovým displejem ? Díky za odpověď.
    • 37
  25. 150 v peugeotu
    • 15
×
×
  • Vytvořit...