zvu Vás k sobě na kafčo a pokec , podmínkou účasti je pomoc s přimontováním 4ks dvojitých osb desek ve velikosti 165cmx125cm do zdi , tedy potřebuji min dvoučlennou návštěvu dva drží já vrtám do desky , do zdi a následně 6 hmoždin a vrutů montuju do každé ze 4 desek.
Uvítám každého, čím víc tím líp počasí zajištěno - to umím.
ke kávě nabízím i něco sladkého a pivko nebo nealko pivo také mám .
omluva za takovou troufalost ale třeba se bude v neděli někdo z Vás nudit anebo mě někdo rád uvidí
předem říkám že na 100% Hyundai doma nebude bo budu dělat tchánovi technickou na 807
[upravil dne 9/3/14 22:04 od Pe.Tr]