Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. jinak rezervu uchytim tak ze vysroubuju jeden sroub od kolejnice sedacky a koupim dlouhy sroub a normalne tu rezervu prisroubuju a nazdar
  2. to by muselo byt napsane ve velkem TP , a to samo neni bo je auto zroku 2004 . vyrobce řika musi tam byt rezerva tak tam byt musi
  3. LPG
  4. Pe.Tr

    Výmena předního světla

    kdybys chtěl tak ti pomůžu ty světla prohodit, bydlím v Neratovicích za Lidlem, prostor i vercajk mám , nejlíp ST, PÁ dopoledne, nebo NE kdykoliv
    • 22
  5. tak dnes jsem s Tchanovou 807 jel na blint na technickou a za dvě B zavady máme možnost měsíc jezdit 1. rezerva v kufru není uchycená , to už vím jak vyřeším 2. v velkem techničáku je napsano 5-7 míst a já přijel se 4mi + plast vana v kufru coz není špatně. - řešení bud domontovat další sedačku nebo na peu čr zažádat o papír jak to má být právně a v tp to nechat přepsat. správně tam má být 4-6 . atestace již založena u peu dealera a s clovekem na importu již vše ošetřeno takže čekám na papír . tohle řeším po 11 letech provozu auta
  6. Pe.Tr

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    uplne se bojim zeptat co to stalo
  7. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    anakonda mi drží aku vrtačku když budu montovat hmoždinky
    • 70
  8. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    • 70
  9. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    ale v klidu
    • 70
  10. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    kilo a pul točeného , to víš a Stibťáka se už nezbavím :D:D
    • 70
  11. nečekal jsem že by měl někdo zájem o moje semeno ,ale tak když Charlie zaplatí, co bych neudělal pro kamaráda z klubu , dyt jsme tu jak jedna rodina...
    • 76
  12. Pe.Tr

    Displej

    ta navigaci nepočítam , to je nesmysl dodělavat
    • 28
  13. Pe.Tr

    Displej

    jsou tři typy A maho mara00 pak B to má ReaPerek a pak C který je jen navíc barevnej
    • 28
  14. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    potěr bude u tchana na vikendu bo jinak bych nedelal tu technickou , to vis něco za něco a mit klidnej vikend bez deti to je nadhera a tohle se jen tak nepostesti, to se sejde tak max jednou za rok .pak domluvime spolu solo termin na jindy na poter vyvenceni . az bude bazen a tramposka
    • 70
  15. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    nic , na mm nesejde . ma to mít vliv vydelecny ne dekoracni
    • 70
  16. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    jseě hodnej , díky. Snad někdy. Tak Stibťák přijede zase na kozy, kdo dál?
    • 70
  17. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    kecy , vim jak jsi mě minule šmíroval když jsem sundal tričko
    • 70
  18. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    nemohli , jednak pořadam sraz sam a jednak se zada 14dni před srazem
    • 70
  19. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    tak zkusím doma nahodit obsluhu nahoře bez ,ale aby jste se ze mně nepoblili
    • 70
  20. zvu Vás k sobě na kafčo a pokec , podmínkou účasti je pomoc s přimontováním 4ks dvojitých osb desek ve velikosti 165cmx125cm do zdi , tedy potřebuji min dvoučlennou návštěvu dva drží já vrtám do desky , do zdi a následně 6 hmoždin a vrutů montuju do každé ze 4 desek. Uvítám každého, čím víc tím líp počasí zajištěno - to umím. ke kávě nabízím i něco sladkého a pivko nebo nealko pivo také mám . omluva za takovou troufalost ale třeba se bude v neděli někdo z Vás nudit anebo mě někdo rád uvidí předem říkám že na 100% Hyundai doma nebude bo budu dělat tchánovi technickou na 807 [upravil dne 9/3/14 22:04 od Pe.Tr]
    • 70
  21. Pe.Tr

    Co je to za díl?

    Zapalovaci rampa
  22. tak jsou mezi náma i tací co se do auta na parkovišti přezouvají....
  23. sto jí pěti kilo ale je to koncentrát..... jako např ve filmu U mě dobrý sorry za OT
  24. Ctyrkvalt a taky bych zacal konttolou mnizstvi oleje.
    • 6
  25. Pe.Tr

    náhradní dily

    přesně 99% je to smrk
×
×
  • Vytvořit...