Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    anthraX306: Tak tady to máš až do konce. Je to ve 2 minutových sekvencích, takže na části
  2. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    anthraX306: No jo no. A to ještě nejsem až doma radim.1008: Dal jsem mu na 5.500 ot. Ale není to max:D
  3. Andreww

    Peugeot 205 CTI

    Budou na tom super
  4. Andreww

    Zajímavé chování v Autorizáku

    Ach ta reklama Ale je fakt, že se to dělá všude. Kámošovi v servisu (ne sice autorizáku) dokonce na zadek 306ky nalepili nálepku Castrol
  5. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Tak slibované videa Tady na zkoušku ve . Ale ta kvalita A tady v . V počítači je to ještě o kapku lepší Samozřejmě nutno přepnout na nejvyšší možné rozlišení
  6. Může to být těsnění, možná i nějaké gufero. Já nevím. Zkus se zeptat v sekci \"Servis\". Tam by ses mohl dozvědět víc
    • 6
  7. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Pe.Tr - To byla právě takové prekérka. Kamera stojí původně 2.640,-. Já jsem na ni dostal 18% slevu a vyšla na 2.166,-. Doma jsem ale zjistil, že karta není. Tak jsem tam volal, a řekli mi, že se mám stavit v pondělí (mám to cestou z práce). V pondělí jsem tam došel, dostal jsem kartu a 376,- nazpět. Při novém tisku FA totiž slečna zjistila, že mě nedal cenu z létaku, která je 1.790,- (balíček promo akce - který mu to bez té karty nevyhodilo) Ale už mám stejně 32GB Video natočím dnes cestou z práce, tak pak něco hodím. Edit: kubik: Je kupovaná v autokelly [upravil dne 4/2/12 09:54 od Andreww]
  8. Jde ti olej do spalování. Jezdit budeš jen do té doby, než ti všechen olej sežere a ty zadřeš motor
    • 6
  9. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Zase jsem si po nějaké době udělal radost. Teda ono je to dneska už skoro nutnost A ještě se mi povedlo si udělat díru do zadního nárazníku. Při couvání jsem trefil zmrzlou hroudu v cestě
  10. Andreww

    Kontrolka STOP

    Napiš aspoň motorizaci. Takhle Ti asi jen tak někdo neporadí
    • 7
  11. Tak to by jsi měl vrátit vysvědčení z druhé třídy k přezkoumání
  12. A proč jsi to nedal do vlákna, které už máš v téhle sekci založené? To bude na koždou věc nové?
  13. No já ne, ale málý předseda jo Pro předsedu všechno předsedo
  14. A které dítě v druhé třídě Ti napíše tak krásně rovné čísla?
  15. Kdo pozdě chodí Jsem v malování zběhlý, tak to mám jedna, dvě
  16. Možné řešení Např. zvolím 3, 6, 9 [upravil dne 1/2/12 12:11 od Andreww]
  17. Ale dneska by je děcka hodily spíš po učiteli
  18. Máte bydlet u SK hranic Já už to teda chápu
  19. To by chtělo
  20. Andreww

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    oni: Tak je vem na breaka ty ne?
  21. Andreww

    406 coupe 4X4 ???

    Je tam video i s 206 a ta by musela být taky 4x4 Jinak je vtipné, odkud jde tomu coupé dým z výfuku
  22. Andreww

    jaká kola na moji 406 ???

    Atlantisy byly TOP. Ale dal jsem ZW1, ty ZW3 vypadají takové nějaké malé
  23. Andreww

    Potah na volant 306-rozměr

    Kdyby jsi napsal \"do 2000,-\", tak bych napsal skoro Jinak jsem Ti to teda zaběhl změřit a je to nějakých 37,5cm. Nepočítám to moje zesílení.
  24. Andreww

    Potah na volant 306-rozměr

    A to já jsem si radši nechal volant nově pošít a ještě i zesílit věnec
  25. Je to dobrý blázen Myslím, že policie ho má velmi ráda
    • 8
×
×
  • Vytvořit...