Pe.Tr - To byla právě takové prekérka. Kamera stojí původně 2.640,-. Já jsem na ni dostal 18% slevu a vyšla na 2.166,-. Doma jsem ale zjistil, že karta není. Tak jsem tam volal, a řekli mi, že se mám stavit v pondělí (mám to cestou z práce). V pondělí jsem tam došel, dostal jsem kartu a 376,- nazpět. Při novém tisku FA totiž slečna zjistila, že mě nedal cenu z létaku, která je 1.790,- (balíček promo akce - který mu to bez té karty nevyhodilo) Ale už mám stejně 32GB
Video natočím dnes cestou z práce, tak pak něco hodím.
Edit: kubik: Je kupovaná v autokelly
[upravil dne 4/2/12 09:54 od Andreww]