Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Jinak sbírám modely 306tek v měřítku 1:1
  2. Podvozek je luxusní. K takovému levelu jsem se už nedopracoval Asi bych to ani nedal. Teď už v prstech ani nemám ten cit co tenkrát
  3. Ne asi...najal jsem si na to brigádníky Ještě jich mám hromadu v šuplíku (i můj vysněný model kombajnu), ale prostě není kdy
  4. A když jsem ještě měl víc času bavil jsem se tímhle
  5. Tak teda taky něco přihodím Sbírka kulťáků...pořád není kompletní.
  6. Andreww

    306 husky

    Paráda
    • 26
  7. Andreww

    Chip Peugeot 206 1.4i

    Ještě tu nezazněla klasická rada...prodat a koupit silnější Vím o čem mluvím - 1.4 --> 1.8 16V
    • 21
  8. Hned to vypadá jako auto
  9. Mám na to podzim, zimu a určitě i velkou část jara Chuděrka bude zase vypadat, až ji oškubu
  10. Pokud na to máš volný prostor, tak bych do toho šel
    • 38
  11. Dlouho se nic neděje co? Druhé cabrio nakonec bohužel nebude. Majitel sice tvrdil, že se mi ozve, ale už je to nějaký ten týden Co se týká stávajícího cabria, tak včera dostalo novou páčku světel H7+H7, minulý týden nové autorádio JVC a v garáži leží nová maska, přední nárazník a levý přední blatník. Léto je v podstatě v tahu, tak se na to asi vrhneme
  12. Andreww

    Autodiagnostika

    Záleží, jestli Ti to něco ukáže, pokud to právě nesvítí. Mohlo by to být jako přechodná chyba
  13. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Bude od 1.1.2013. Buď udáš, nebo zaplatíš sám a pak si to vyřešíš s dotyčným
  14. Zkontroluj anténu. Voda se dostává kolem ní
    • 17
  15. Andreww

    patice h7

    Pokud jsou origo světla H7, tak tam podle mě taky žádné relé navíc není. Podle mně to jde stejně přes relé i při H4 Každopádně tady foto od mevi, pokud někdo chce. Já se do toho pustím. Díky za návod
    • 9
  16. Andreww

    Airbag

    Jo četl jsem to. Chce to dát do kupy ty kabely. Je to dost častý problém. Sám mám tři 306ky, ale načtěstí to zatím opravuju jen na tatově Xsaře Nemáš v okolí někoho známého, nebo z clubu, kdo se v tom vyzná?
    • 16
  17. Andreww

    205 CTI DIMMA

    Tak tohle bych si nechal líbit
    • 29
  18. Andreww

    kopr 306 s16 skládání převodovky

    Mě spíš příjde, hlavně u té druhé, že jsou zmenšené v nějakém špatném poměru
  19. Andreww

    Anatomické sedačky

    V prvním příspěvku píše 5dv.
    • 18
  20. Andreww

    virtual tuning

    Bílou určitě ne Nechal bych je jak jsou
  21. Andreww

    Airbag

    Jak kde. Ten známý třeba nic nechtěl Jinak někdo za stovku, někdo za dvě... Chce to se poptat
    • 16
  22. Andreww

    Lidskej nevkus

    Mě by to spíš sedělo do Přemovic vozového parku..ikdyž on by Přema asi nesouhlasil
  23. Andreww

    Lidskej nevkus

    Bože PROČ?
×
×
  • Vytvořit...