Dlouho se nic neděje co? Druhé cabrio nakonec bohužel nebude. Majitel sice tvrdil, že se mi ozve, ale už je to nějaký ten týden Co se týká stávajícího cabria, tak včera dostalo novou páčku světel H7+H7, minulý týden nové autorádio JVC a v garáži leží nová maska, přední nárazník a levý přední blatník. Léto je v podstatě v tahu, tak se na to asi vrhneme