Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Lidskej vkus

    Doby, kdy tohle frčelo, už jsou dávno pryč [upravil dne 30/10/12 22:06 od Andreww]
  2. Andreww

    přední světla

    Myslím, že to bude old model, světla MKIII a maska s kapotou upravená, aby vše pasovalo
    • 6
  3. Andreww

    306 ZRCÁTKA K6

    Vždyť v prvním příspěvku píše: jestli se nikdo najde. A taky se nikdo našel
    • 13
  4. Andreww

    Lidskej nevkus

    Samo jsem nemyslel úplně prvního rapida
  5. Andreww

    Lidskej nevkus

    Mě tím teda urazili. Rapid byl prostě coupé a tak to mělo zůstat. Mělo se to jmenovat Škoda 120 II
  6. Andreww

    Cievka startera

    Vsadil bych na startér. Loni mi v prvních mrazech začal dělat to samé. Byly v tahu uhlíky. Nechal jsem udělat repas a točí jak blbý
    • 8
  7. Andreww

    Lidskej nevkus

    Jsou to blázni
  8. Andreww

    Lidskej nevkus

    Možná lepší nevidět Je to teda hnus
  9. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    To je leštěnka Vypadá to fakt super
  10. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Ale co to?
  11. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    A do něj
  12. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    To by šlo Vždycky tu budou dvě skupiny a každá si bude obhajovat to svoje. Ikdyž pravdu máme my
  13. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Potkávám jeden Land Rover a ten má snad tempomat na 60 km/h
  14. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Pokud jede v 90ce 60km/h, tak je to podle mě bezdůvodné brždění provozu. Pokud má dotyčný tolik času, může auto na chvilku odstavit, nechat projet koloku, a pak ať si klidně pokračuje. Jezdím do práce 45km (jedna cesta) a řeknu Ti, že je to fakt o nervy
  15. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Situace se má asi takto. Jedná se o úsek, kde je dost míst s plnou či dvojitou plnou a ikdyž je přerušovaná, většinou se kvůli silnému provotu předjet prostě nedá. Navíc pokud je za tímto pomalu jedoucím kolona třeba 6 aut a já na konci, tak asi těžko. Prostě je to pro mě bezdůvodné brždění provozu a hotovo
  16. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Asi mám rychlejšího interneta
  17. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Podle mě slouží jen k tomu, aby jsi trefil díry pro šrouby a nemusel pootáčet kolem
  18. Andreww

    nárazové čidlo

    1.9D tímto vybavením zřejmě nedisponuje
    • 7
  19. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Dneska jsem si zase s chutí zapředjížděl Vyjela totiž zase kupa zimních závodníků(na letních), kteří po mokré (místy suché) cestě jeli nonstop 50-60km/h Stačilo k tomu slabé sněžení. Ikdyž zase jsem nejel jako Grand Vitara předemnou...v obci, přes plnou Ale nervní jsem teda trochu byl.
  20. A já že ostřikovače stříkají
  21. A ostřikovače?
  22. Není to nejhorší, ale proti Pitlane je to hrůza
  23. A není to už pár mm v nárazníku?
  24. Na první stránce máš přihlašovadlo
  25. Andreww

    Peugeot 306 1.9 XRD-Stříbrňák

    To máš 13\" nebo 14\"? Mám doma sadu nějakých 14\" poklic
    • 65
×
×
  • Vytvořit...