Pokud jede v 90ce 60km/h, tak je to podle mě bezdůvodné brždění provozu. Pokud má dotyčný tolik času, může auto na chvilku odstavit, nechat projet koloku, a pak ať si klidně pokračuje. Jezdím do práce 45km (jedna cesta) a řeknu Ti, že je to fakt o nervy