Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    To vypadá, že to chtěl stihnout před dovolenou
  2. Ještě, že nemůžeš pod úroveň asfaltu Ikdyž v dnešní moderní době
  3. Andreww

    gregova 306 - brzdy hotové

    Osobně si myslím, že bez těch manžet asi neuspěješ Pokud je tam vlastně měli To by to totiž vysvětlovalo
    • 74
  4. Tohle jsou žárovky z panelu automatické klimy. Mám ty samé a opravdu sehnat asi nejdou. Jsou nerozebíratelné, protože vývody žárovky jsou nabodované přímo ke kontaktům patice. Moje řešení bylo: Původní vývody žárovky jsem odštípnul a žárovku vyhodil. Kontakty z patice jsem vybral a holou patici nalepil lepidlem zpět na místo určení. Vzal jsem novou žárovku, narovnal vývody a strčil ji do patice (vývody musejí vyjít ven zadem). Poté jsem je vzadu zahnul a napájel přímo na kontakty na plošném spoji. Bohužel už jsem jiné řešení neměl Teď to funguje super. Až zase odejdou, přepájím
    • 26
  5. Naštěstí Tarja jede dál sólo
    • 19
  6. Andreww

    příhlášeni auta

    Většinou platí, že co je r.v. 2000 a víš, je bez eko. Ale jsou tam i nějaké vyjímky.
    • 8
  7. Jinak na těch Mapách.cz lze ovládat rychlost letadla pomocí \"+\" a \"-\"
    • 19
  8. Andreww

    gregova 306 - brzdy hotové

    Tak to je mazec Já jsem použil Febi. Chtěl jsem Moog, ale v Kelly nebyli schopni sehnat Zatím v pohodě
    • 74
  9. Andreww

    příhlášeni auta

    Auto s Euro 3 a vyšší je normál přepis 800,- Kč. Euro 2 za 3.800,- Kč, Euro 1 za 5.800 a starší 10.800,- Kč. Je to včetně přepisu Snad je to tak správně. Jinak dovoz ze zahraničí nevím. Technická by měla být nějakých 1.500,- Kč, ale přepis teď nevím...
    • 8
  10. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Letní vypucované. Ještě vyhodím gumy (téměř sliky) a pak je zazimuju
  11. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jsem připraven na zimu. Pug dostal kompletní koupel a nové zimní kola. Letos tedy Dezent T s titanovým leskem a nové gumy Kléber Krisalp HP2 [upravil dne 7/11/11 10:29 od Andreww]
  12. Letní dostaly poctivou koupel a půjdou na zimní spánek
  13. Aby byl zase trochu pohyb, tak auto šlo konečně na zimní
  14. Kdo tohle zase vymyslel
    • 19
  15. Andreww

    Lidskej nevkus

    Je tam schovana nápověda jako v divadle Lepší než navi
  16. Andreww

    predne hmlovky

    Podle obrázku mi to připadá spíše jako ostřikovač předních světel A máš vůbec na páčce přední mlhovky?
    • 14
  17. Andreww

    predne hmlovky

    Tohle je ono
    • 14
  18. Andreww

    predne hmlovky

    Záleží na tom, jak vypadá ta která pojistkovka. Já mám relé předních mlhovek tady
    • 14
  19. Andreww

    chrom podložka SPZ

    Souhlas s Jimmy106. Kup si klubové, ty chromové jsou hnus a rychle olezou EDIT: Taky mám pocit, že mi někdo říkal, že jsou zakázané. Ale jistý si nejsem. [upravil dne 31/10/11 10:54 od Andreww]
    • 13
  20. Andreww

    Spotřeba

    10L by bylo hodně i na mou 1.8 16V. Typoval bych to tak na vzduchový filtr nebo katalyzátor, ale fakt nevím. Někdo školený určitě poradí
    • 66
  21. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Barva zůstává, nebo bude nějaká úchylárna?
  22. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Přijeď, přijeď, přijeď Letos už to asi neklapne co?
  23. To je podobné, jako s tím anglickým zubařem
  24. Andreww

    Lidskej vkus

    mi16: Není potřeba Fotky jedou a jsou tam krásné kousky
  25. Pěkně mu to pomuchlal Měli to vzít vysokozdvyhem
×
×
  • Vytvořit...