Od začátku jsem měl k DL odpor. Za 1. je to hnusné a za 2. to hodně lidí neumí používat. Co se mlhovkářů týká, těm odpovídám dálkovýma. V těchto dnech je jich tolik, že mi asi brzo v dálkových odejdou žárovky Jen ať se zkusí vymluvit na sníženou viditelnost. Většina má park + mlhy a navíc zadní je zhasnutá, což se jaksi vylučuje