Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Tak do toho nejdu
  2. Černou kůži bych vyhodil tak nebo tak. Nejhorší na \"spálení\" je podle mě boční vedení a přední hrana sedačky. To je u těchto béžové. A právě mám strach z té barvy, aby se to nehádalo
  3. Milan: Taky mě to napadlo. Asi to tak udělám A ty kušuj
  4. Pouliční osvětlení
  5. Teď mám dilema. Zatím je to jen ve fázi přemýšlení, ale člen Machy_cz mi nabízí svůj béžovo-černý interiér (viz inzerce). Černou kůži jsem sice vyhodil, ale tohle se mi fakt líbí a pro těch několik letních jízd bych se snad i obětoval. Otázka je ale taková: Pasoval by ten interiér do cabria v oranžové barvě?
  6. Takže si mám vzít pyžamo, pastu a kartáček
  7. Bude oranžové A příští Piešťany může stát vedle tebe [upravil dne 18/11/12 09:55 od Andreww]
  8. Motorový prostor asi zůstane, jak je. Vytahování motoru není v plánu...zatím Jinak tady instantní cabrio
  9. Andreww

    Lidskej nevkus

    To musí být ale lehké, když je tam skoro všechno z carbonu
  10. Andreww

    Čím povolit defekt

    Kola si měním zásadně sám. Utahuju momenťákem a křížem krásně povolím
    • 45
  11. Bude z toho týdenní akce?
  12. Andreww

    Golden Pug

    Tantor se ptá, co jsi dělal s tím, když to auto netopilo. Po slovensky nekúrilo
  13. Buď dali špatně světlo, nebo blbý motor
  14. Andreww

    Opáčko k osvětlení

    Neměly by jít, ale pokud se neudělá správné zapojení, tak jde všechno Dokonce jsem viděl, že někteří vyhazují žárovky z parkovaček, aby mlhovky vypadaly jako denní svícení. Prozradily je zadní světla
    • 26
  15. Andreww

    Opáčko k osvětlení

    Od začátku jsem měl k DL odpor. Za 1. je to hnusné a za 2. to hodně lidí neumí používat. Co se mlhovkářů týká, těm odpovídám dálkovýma. V těchto dnech je jich tolik, že mi asi brzo v dálkových odejdou žárovky Jen ať se zkusí vymluvit na sníženou viditelnost. Většina má park + mlhy a navíc zadní je zhasnutá, což se jaksi vylučuje
    • 26
  16. Že by to HDi neutáhlo?
  17. Andreww

    Lidskej nevkus

    Každý pasažér má vlastní autorádio Ikdyž pokud má uvnitř takový bordel, jako zvenku, tak se tam asi ani 3 nevlezou
  18. Asi to tak bude
  19. Já mám světlo i vzadu
  20. Zatím bych to nedramatizoval
  21. Andreww

    Papirkova 406

    Pěkná fotodokumentace JO JO MÁME Tak si jich važte, ty jsem totiž vyráběl já
    • 52
  22. Andreww

    Lidskej nevkus

    Přece si nebude řezat díry do svého krásného nárazníku
  23. Andreww

    Pohřební verze 406

    Výdyť je to modré
    • 9
  24. Andreww

    Golden Pug

    Sorry, ale za mě ty chrom rámečky Navíc brzo olezou. Jinak ta barva je fakt super. Tak ať slouží
  25. Jen za okno
×
×
  • Vytvořit...