Oba jsem si nechal upravit stejně, takže je u obou zesílený věnec a teď krásně sedí do ruky, což se o původním koženém moc říct nedá Navíc je velmi příjemný na dotek Asi trochu změnili technologii, takže ten první volant je trochu mekčí. Tento v autě ještě nebyl, ale myslím, že to půjde