Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Mám tam tři auta ve třech barvách...poradíš si s tím?
  2. Andreww

    přední znak peugeot

    Leštěnou nerez
  3. Andreww

    přední znak peugeot

    Šel bych do nerezu. Počkám, až bude objednávací vlákno. Vidím, že rozměr pro 306 se tu už objevil, ikdyž doplněný v příspěvku není
  4. Díval jsem se na ně na ebay a vypadají moc pěkně Ale musel jsem si koupit s cabriem
  5. Andreww

    Lidskej vkus

    Bílá barva vede
  6. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Pomalu se blíží magická hranice 200tis. Plánuju to někdy na léto Teď uděláme výměnu oleje apod. a budeme čekat
  7. Z jiného modelu není. Tvary jiných nejsou stejné a tento je 306kový
  8. Originál je v hladké kůži, takže tvůj bude taky přešívaný. Ten vrch a spodek je kůže?
  9. Já bych tam chtěl Sobolovu 207 a Čakomovu 406
  10. Andreww

    Stříbrný vysavač 206

    Mám 3 auta a v každém jiný model rádia JVC. Prostě jsem u JVC nějak zakotvil Cena hezká, zvuk naprostá spokojenost a líbí se mi i designově, což se o hodně rádiích říct nedá
  11. Oba jsem si nechal upravit stejně, takže je u obou zesílený věnec a teď krásně sedí do ruky, což se o původním koženém moc říct nedá Navíc je velmi příjemný na dotek Asi trochu změnili technologii, takže ten první volant je trochu mekčí. Tento v autě ještě nebyl, ale myslím, že to půjde
  12. Je to od Volantechu (už mám od nich jeden) a cena 2.160,-Kč. Ale je prostě boží
  13. Andreww

    Kolik mate najeto?

    Dnešní jubileum na 1.8 16V
  14. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    O jedné možná vím, pokud ještě je. Jen nevím, kolik za ni chce
  15. Andreww

    Jaké bodovky aby neodcházeli

    Strýc má ledky v obýváku a ty po vypnutí svítí pořád (trošku). Přes den to není vidět, ale ve tmě jo. Indukce na vedení. Třeba má kolega něco podobného
    • 54
  16. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Dojet si do vedlejšího okresu to ne, ale k tobě klidně
  17. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    To je zajímavé, kolik lidí by si jelo do Švajcu pro díly [upravil dne 27/12/12 13:09 od Andreww]
  18. Vidím, že volant se líbí Cinic: S tím já nemám nic společného poldiss: Je to origo na zip Nalepí se na těsnění a připne zipem pipi: V návodu k použití se o tom nic nepíše
  19. A poslední kus. Ten mám teda už od zářiových narozenin ale tajil jsem ho Bag bude se stříbrným lvem
  20. Detail
  21. Třetí kousek...něco na sebe
  22. Druhý kousek...windschott
  23. Tak \"Ježíšek\" byl letos štědrý a nadělil mi pár super hraček První kousek...nové zadní okno
  24. Andreww

    Hádejte co bude dál

    Gratulace Kdyby bylo potřeba kočár bez střechy v barvě Lentilky
    • 21
  25. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Samotný výfuk vypadá fajn, jen takhle je nějak moc nízko pod autem Chtělo by to zakomponovat do nárazníku
×
×
  • Vytvořit...