Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Chuděrka
  2. Andreww

    Peugeot 306 Cabriolet

    Paráda Kola tomu moc sluší
    • 32
  3. A to právě nejde. Ten ověřený návod je totiž asi k ničemu
  4. Dvoutlačítko. Taky si myslím, že to bude baterkou. Když to nepůjde, tak holt nic nenadělám Jinak určitě posílá, protože jsme ho v práci měřili
  5. Na kůži: http://www.meguiars-czech.cz/product/391 a http://www.meguiars-czech.cz/product/370 Na střechu: http://www.meguiars-czech.cz/product/223 a http://www.meguiars-czech.cz/product/224
    • 65
  6. Mám r.v. 2000, takže já už mám rádiový
  7. Teď jsem se díval na stránky Meguiars na přípravky na plátěné střechy a na kůži. Zkoušel někdo něco z toho?
    • 65
  8. Na to jsem nějak nepomyslel Mluvíme o spárování dálky jo? Stalo se mi totiž to, že mi spadl klíč a od té doby neodemyká. Ale klíč vysílá.
  9. Doteď jsem si byl jistý, že jo, ale teď ji nikde nevidím. Jedině by byla v autě
  10. A nebolí Tě to s tou stříkačkou?
  11. Andreww

    cerstvy majitel 307

    No já nevím...6 km do práce s HDi Jinak teda ať slouží bez poruch
    • 19
  12. Andreww

    El.schéma

    Nemáš zač Snad Ti to pomůže
    • 6
  13. Andreww

    El.schéma

    Posílám mailem schémata
    • 6
  14. Dík. Už jsem první příspěvek nějakou dobu nečetl, tak mi to uniklo
  15. Andreww

    Světla

    Tyhle jsem měl jednu dobu v chrom provedení. Jen byl uveden jiný výrobce Svítily moc pěkně. I na STK na to hleděli Jediné mínus je, že celkem rychle odejdou ty LED a musí se vyměnit
  16. Bravo je hezké. Když to byla novinka, tak ho taťka skoro koupil. Brava ma hnusný zadek. K Alfě se vyjádřím asi takto. Hezká je jen 159
    • 35
  17. Já budu chtít Otázka na všechny: Bude mít někdo s sebou dia? Potřeboval bych spárovat klíč s autem
  18. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    To já samozřejmě taky
  19. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Ten interiér je prostě boží Díky za info ohledně budíku Už se na ně taky těším, ale jelikož ještě není auto v laku, tak to zase tak nespěchá
  20. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Už se těším Budíky tam ještě byly, nebo je už měl venku? Či dokonce odeslané
  21. VOROS: Nemáš se čeho bát. Srazové stálice se starají o nováčky naprosto super. Zažil jsem to loni
  22. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Tak co je s tou novinkou? Máš je doma?
  23. Andreww

    Peugeot 306 1.9 XRD-Stříbrňák

    Taky čekám, až konečně přestane padat a vyleze sluníčko
    • 65
  24. Milan se rozhodl navštívit všechny SK srazy, jako já
×
×
  • Vytvořit...