To není tak úplně pravda. Podle vyhlášky to tak zapojené být musí. Denní a potkávací světla nikdy nesmí svítit současně A jinak je určitě potřeba je správně nasměrovat, že jo...
Je to na + a - a třetí jde na parkovačku. Tak, aby při zapnutí na park. denní zhasly. Ale hodně lidí to nezapojuje Ale jestli Ti můžu radit, tak je tam nedávej
Od minula jsem doma zase něco vykopal Mám tu:
Alcatel OneTouch 302 s nabíječkou
Siemens A50 s nabíječkou a krabicí (bez návodů)
Pokud máš zájem, tak se nějak domluvíme
No jo no, volant to nemá A od spolujezdce je proto, že ta řidičova byla špatná a tahle má navíc sklápění na pravou ruku A to se potom sedí a poslouchá hudba
Edit: V podpisu je odkaz na album se všema fotkama
[upravil dne 8/5/11 12:58 Andreww]
Rusko-Slovinsko 6:4 Jsem si málem učůrnul, když jsem to zapnul za stavu 4:4.
Škoda, že to sousedům s těma Němcema nevyšlo. Vypadalo to nadějně, ale začali hrát moc pozdě