Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Blackie - denní svícení

    To není tak úplně pravda. Podle vyhlášky to tak zapojené být musí. Denní a potkávací světla nikdy nesmí svítit současně A jinak je určitě potřeba je správně nasměrovat, že jo...
    • 92
  2. Andreww

    Mark's pug 206

    Gratulace Jen z toho navyčtu, v jaké kategorii
  3. Andreww

    Kola v techničáku

    Jedině přes nové kola s typovým listem. Už se to tu několikrát řešilo. Hledej;) Sám jsem zapisoval z 13 na 14.
    • 8
  4. Andreww

    Blackie - denní svícení

    Je to na + a - a třetí jde na parkovačku. Tak, aby při zapnutí na park. denní zhasly. Ale hodně lidí to nezapojuje Ale jestli Ti můžu radit, tak je tam nedávej
    • 92
  5. Jen jednou jsem se dostal na omezovač Ale jinak když chci jet, tak běžně 5000 - 5500ot. Taky plánuju na příští výměnu K&N
    • 21
  6. Andreww

    P306-můj žluťásek,new kola

    Když ji ale něco povolí, tak už mu na nic jiného nezbudou peníze :D:D
    • 60
  7. Pojedu tam a zpět a zbyde mi pětikilo Jinak bych do toho klidně šel
  8. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    mmtt: Z toho Slovenska by Tě to vyšlo levněji Viz oldovo bydliště.
  9. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    Od minula jsem doma zase něco vykopal Mám tu: Alcatel OneTouch 302 s nabíječkou Siemens A50 s nabíječkou a krabicí (bez návodů) Pokud máš zájem, tak se nějak domluvíme
  10. No jo no, volant to nemá A od spolujezdce je proto, že ta řidičova byla špatná a tahle má navíc sklápění na pravou ruku A to se potom sedí a poslouchá hudba Edit: V podpisu je odkaz na album se všema fotkama [upravil dne 8/5/11 12:58 Andreww]
  11. Např. tam příjdou domontovat tyhle područky Možná mu založím vlákno v Naše káry
  12. Tohle je moje nová 306 Je to Peugeot 306 XSi PC křeslo. Ještě příjdou doladit nějaké detaily, ale jinak se v něm už teď \"jezdí\" super
  13. Andreww

    Hodinky

    Jako malý jsem měl hodinky s kalkulačkou Jen ty tlačítka byly dost titěrné Před posledními jsem měl chvíli Rotax a teď tyhle Bentime
  14. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    To říkám, že půjde do karbonu celé :D:D Ale jinak pěkná práce
  15. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Jj, samolepící LED pásky. Super věc. Mám z toho osvětlení kufru ve starém autě. Možnost stříhat po cca 5cm (3 LED) Super nápad
  16. Andreww

    Lidskej vkus

    Tak tu ještě šoupnu zbytek fotek veteránů.
  17. Andreww

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Pěknééé A zbytek auta půjde do karbonu kdy?
  18. Včera jsem je holky obě pěkně umyl a udělal společné foto
  19. To Polo šlo přes plnou co?
    • 92
  20. Andreww

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    Rusko-Slovinsko 6:4 Jsem si málem učůrnul, když jsem to zapnul za stavu 4:4. Škoda, že to sousedům s těma Němcema nevyšlo. Vypadalo to nadějně, ale začali hrát moc pozdě
  21. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Za mě rozhodně new Mají víc po ruce ovládání oken a jsou tak celkově hezčí
  22. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Ale to boční vedení sedaček se starého modelu je naprosto luxusní Ta polokůže, co mám teď, už tak dokonalá není
  23. Andreww

    Lidskej vkus

    Krása
  24. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Myslím, že ten vlnovec rád praská. Klidně to může být ono.
  25. Andreww

    Lidskej vkus

    NAVY: Fotky super. Nejlepší jsou ale ty polské Fiaty 125p Včera jsem si poseděl v jednom nádherném autě
×
×
  • Vytvořit...