Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. ne ne, nemame preco dneskaj som inak vyskusal dojazd auta v BA mi skapalo na dialnicnom obchvate, hehe, nejak zvlastne a skor... tak som cakal na kamosa aby mi doniesol benzin hehehehe [upravil dne 15.10.2010 od buga]
  2. buga

    207 by MCabman

    mne sa nepacia taketo typy a podla mna by to ani nesedelo, tieto co mas su fakt pekne a sadnu tomu...
  3. u mna to ma krajsie miesto :potlesk
  4. hehehe, je farebny ?
  5. buga

    nový člen klubu 207

    ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove pravda ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo
  6. buga

    nový člen klubu 207

    ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem
  7. buga

    nový člen klubu 207

    to ma chromovanu vrchnu cast na bocnych listach?
  8. buga

    Ake kolesa na 207 16 , 17 ?

    stredovu dieru? co to menili pri 207 pocas vyroby ci jak myslis ze pri poslednych ?
    • 48
  9. buga

    Ake kolesa na 207 16 , 17 ?

    inak nazov prispevku si mohol napisat aj normalnejsie!! co su to za znaky \"__\" zbytocne,.. prispevok ti nebude stale hore, zoraduje sa podla datumu kedy sa tam naposledy prispelo.. a staci nam jeden otaznik
    • 48
  10. buga

    Ake kolesa na 207 16 , 17 ?

    17 mam ja od vyroby a je to dost tvrde...podla mna idealna volba je 16\" nevieme napr ze aky motor tam mas.....
    • 48
  11. tak co ja viem co tam moze vydavat ten zvuk ako som opisowal
    • 12
  12. hm...take kde pisu? a potom pri 130tis km mi co vymenia? uz nic? stale mam len 48tis km takze lozisko este stihnem
    • 12
  13. zaruku mam aj ja na 5 rokov a 140tis km
    • 12
  14. tak mozno aj u mna to je skor cvrlikanie co ja viem, taky zvlastny zvuk.... a to je ktory diel v SB ? nejak som to nenasiel
    • 12
  15. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    ja chci taky :D:cool:
    • 34
  16. staci ak vytlacim spojku, nemusim vyradit.. ale hovorim nerobi to vzdy, len ked sa mu zachce, mozno som to nezbadal pri nezahriatom motore.. ale to skor len nahoda si myslim
    • 12
  17. buga

    Výměna cd meniče za mp3ku

    kdyz mas CAN CAN, tak ma na prodej ten USB Box... napis spravu kebyze..
    • 12
  18. buga

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    jj, zadni sviti jenom obrysovky ostatni su klasicke zarovky...netreba davat smerovky a brzdit a jazdit v hmle :D:D
  19. buga

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    hele, to USB co pises ze mas, mas USB Box, aneb normalni WIP Sound ci co, USB vstup pod vypinacmi na stredovom paneli?
  20. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    no to neviem.. ale ja mam presne takto ako pisu v manuali
    • 34
  21. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    niektore typy svietia, niektore nie... resp ja mam zapalovac, (ked vytiahnem, pouzivam ako 12V vstup) ten svieti, taky kruzok okolo toho.. ale popelnik co ma sklo take male na kraji, to mi nesvieti... otec nema zapalovac ale len 12V, jemu nesvieti nic
    • 34
  22. chlapci, mam 1.6 THP, a zbadal som tak mesiac dozadu ze niekedy mi zacina trocha sičať ked mam zaradenu rychlost a pridavam na plyne.. nie vobec to nie je sicanie BOV pri nadbytocneho tlaku z turba.. je to take zvlastne, ked som vyradil rychlost tak to nesicalo..ked som zaradil trvaly zvuk... ale nerobi to vzdy, ked sa mu zachce tak sa ozve takymto stylom.... viete poradit? asi nieco bude okolo prevodovky, ci?
    • 12
  23. buga

    Garančka

    pokial im tam berem cisto novy nevybaleny olej a tu istu znacku aj typ..by som bol zvedavy ktory by bol ten dovod ze to nechcu pouzit.. a ze mi zaruka odpadava vtedy
    • 38
  24. buga

    Garančka

    len kvalita je taktiez rozna ale hej, mas pravdu.. napr dnes som bol v BEGAME v Trnave a hned pri prichode vonku sa mi pozdravil servisak a ja som pozeral prvu sekundu ze wow, aky slusni ludia!
    • 38
×
×
  • Vytvořit...