Jump to content

mickkom

User
 • Content Count

  16
 • Joined

About mickkom

 • ID člena
  60590
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 07/12/1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Rudná
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak kola zapsané ve VTP a s dalšíma rozměrama na zimní kola. Jen to nešlo přes Peugeot CR, ale přes kamaráda.
 2. Zdravím posílám pro představu jaký box mam já. Naprostá spokojenost i ve větší rychlosti není žádný hluk.
 3. JJ tablet jsem tak měl něž mi ho chlapeček ukopával a hrál si sním občas nohama
 4. Super díík za fotky aspoň nemusím moc přemýšlet kam s tím. Ještě dotaz, repro máš připojené do rádia nebo jen ty repráky co jsou na DVD?
 5. Super děkuji za info, a nemáš náhodou nějakou fotku jak to vypadalo? Dík
 6. Zdravím, máte někdo zkušenost s montáží stropního DVD do 807? kam nejlíp umístit kde jsou jaké výztuhy? Dík za radu a za typ.
 7. mickkom

  807 Repro

  Zdravím, měl bych dotaz, má někdo zkušenost z výměnou repráků v 807? V případě že ano tak bych poprosil o typ jaké a kam jaké velikost. Nechce se mi to rozebírat kvůli měření. Díík M.K.
 8. Čau dík je to barva z Hyundai.
 9. Zatím nemám, ale mam poslanou před dealera Peugeot na import aby mi poslaly seznam montovaných kol, a v případě že tam rozměr je což je to mam zjištěné tak mi je oficiálně zapíšou. A ano jsou to 17tky
 10. Asi si evidentně nečetl celá příspěvek. Napsal jsem, že to vyzkouším a když to bude OK tak dám nový, a hlavně emise to prošlo ještě před zaslepením, tak si laskavě přečti celý příspěvek a pak něco komentuj, A že někoho kontrolovaly Rakušané se ani nedivím, když ty vraky co tady lidi provozují jedou někam za hranice tak dobře jim tak. A jinak auto má funkční fap a pochopitelně i funguje vstřikování aditiv, ten kdo zruší fap tak je mongol, to já bych neudělal.
 11. Alu kola 17" pneu 225/45 R17
 12. To jo mi je jasné, já spíš že bych to vyzkoušel zaslepit a když to bude OK tak koupím nový EGR, a emise jsem dělal dneska a prošli.
 13. To je právě otázka, než jsem ho vracel zpátky na nový motor tak jsem ho vyčistil a nevypadal že by nefungoval, ale to je otázka že? mě tet napadá že byl zaslepený, ale já ho vrátil zpátky nezaslepený to by mohlo byt ono. Možná teda
 14. Zdravím podobné věci to dělá i mě, stejný problém, stejný motor - výměna motoru a od té době stejné projevy jako tvoje. Už se to nějak povedlo vyřešit? Dík za info MK
 15. Já dávám do 2.2 94kw HDi - tohle. Millers Oils EE NANODRIVE Longlife C3 5w30
×
×
 • Create New...