V rámci nové práce se mám starat i o dodržování servisních prohlídek a vůbec o to, aby mně přidělená 3 auta správně fungovala. Jde mi o to, jestli byste se slepě drželi servisních intervalů (třeba u octávie a Fóbie údajně výměna oleje po 30 000 km, u Transita dokonce až po 50 000 km - auto je funglovka, tzn. první návštěva servisu až po těch 50 000 km). Osobně mi to přijde brutální a viděl bych to na výměny olejů po 15 000 km u všech aut, ale zajímá mně co na to třeba P607Olda, Koblih a podobní praktici?
Zatím mám poměrně volnost v rozhodování, ale nerad bych, aby na mně někdo naběhl, že rozhazuju peníze za zbytečné návštěvy servisů
[upravil dne 11/12/2013 20:12 od Medvěd]