Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Koblihu - o voňavce tu nepadlo ni slůvko. Auto rodině slouží a \"srdeční\" je proto, že ho pořizovala kámoška jako novotu a nyní takový už krok prostě nehrozí. Jinak je to prostě pracant, ale relativně spolehlivej a provozně levnej
    • 34
  2. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Bavili jsme o intervalu 10 - 15 tKč, 25 už je fakt moc.
    • 34
  3. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    d [upravil dne 12/12/2013 19:29 od Medvěd]
    • 34
  4. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    c [upravil dne 12/12/2013 19:29 od Medvěd]
    • 34
  5. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    b [upravil dne 12/12/2013 19:28 od Medvěd]
    • 34
  6. Auto je rodinná \"srdeční\" záležitost, páč to auto jeho manželka pořizovala jako své první a rovnou úplně nové auto. Je to Clio s 1,2 motorem - žádný zázrak, ale spolehlivě sloužící. Kolik byste viděli cenu opravy? (podle mně to nemusí být až tak strašné ...)
    • 34
  7. Ozzy - přesně mi rozumíš. Je to tak, že Octa by měla podle všeho jet na olej až v 90 000 km, ale když jsem byl včera v servisu s Fóbií (můj předchůdce potratil klíč, tak bylo potřeba nalogovat klíč nový), tak jsem dal řeč s technikem a i on mi doporučil ten olej po 15 000 km udělat. No a Octa má 74850, tak tam zítra jede. Dušan - myslím si totéž. Na VW jsem měnil co 10 000 km a motor šlapal jak hodinky i když dostával za uši a prodával jsem ho se 480 tkm na hřbetě. [upravil dne 11/12/2013 21:09 od Medvěd]
    • 23
  8. Ten Transit si údajně sám řekne podle stylu jízdy a využití kdy je potřeba olej měnit. Nechápu to, ale je to tak (ale já těm technickým vychytávkám prostě principielně nevěřím - proto se ptám) [upravil dne 11/12/2013 20:57 od Medvěd]
    • 23
  9. Auta nenajezdí moc. Sem tam sice nějaká dálka, ale určitě minimálně 50% je plácání kolem komína - on nájezd 75 000 za 8 let o něčem svědčí. Operativní leasing to nebude, auta jsou v majetku školy. [upravil dne 11/12/2013 20:41 od Medvěd]
    • 23
  10. Škodovky v záruce určitě nejsou (Octa 2005 - 75 000 km, Fóbie 2007 - 45 000 km) [upravil dne 11/12/2013 20:16 od Medvěd]
    • 23
  11. V rámci nové práce se mám starat i o dodržování servisních prohlídek a vůbec o to, aby mně přidělená 3 auta správně fungovala. Jde mi o to, jestli byste se slepě drželi servisních intervalů (třeba u octávie a Fóbie údajně výměna oleje po 30 000 km, u Transita dokonce až po 50 000 km - auto je funglovka, tzn. první návštěva servisu až po těch 50 000 km). Osobně mi to přijde brutální a viděl bych to na výměny olejů po 15 000 km u všech aut, ale zajímá mně co na to třeba P607Olda, Koblih a podobní praktici? Zatím mám poměrně volnost v rozhodování, ale nerad bych, aby na mně někdo naběhl, že rozhazuju peníze za zbytečné návštěvy servisů [upravil dne 11/12/2013 20:12 od Medvěd]
    • 23
  12. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Aka - na to mi ani 8D nestačí
  13. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Aka - jsi lepší, dal bych tu 38 jmen
  14. Od 27.12. do 2.1. se budu s rodinkou pohybovat v okolí Třech studní (Nové město na Moravě). Kdyby se někdo chtěl zastavit na pokec, stačí cinknout na tel. 608 161 902 a dohodneme se. http://www.hoteluloubu.cz/hotel_akce.php [upravil dne 11/12/2013 15:19 od Medvěd]
  15. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Dobrá fotka, pokud to do večera nikdo nerozlouskne, tak se do toho pustím (ale všechna jména nedám na 100 %) [upravil dne 11/12/2013 14:32 od Medvěd]
  16. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Poznávačka lidí je zajímavá, ale ... čí jsou tahle auta? [upravil dne 11/12/2013 13:58 od Medvěd]
  17. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Tak co, kdo koho pozná? http://www.peugeot-club.com/fotky/displayimage.php?album=52&pid=3506#top_display_media [upravil dne 11/12/2013 13:52 od Medvěd]
  18. Po útoku loupežníků letos na jaře jsem o kaťák přišel a jezdí to i bez něj
    • 67
  19. Medvěd

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Bohužel R 35 je v nedohlednu, tak se s D1 jako jedinou spojnicí Čech s východem polokoule musíme smířit.
  20. Medvěd

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Neone - když jsme spolu jeli kdysi do Piešťan, bál ses? Já jen, že jsme jeli tak, jak jsem na D1 zvyklý a 110 to určo nebylo
  21. Medvěd

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    To jsme na tom stejně
  22. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Ano + hlubokosklon
  23. Medvěd

    Historie Peugeot-Clubu

    Toho, co nemáš taky neumím pojmenovat, ale přijel z Přerova šedou 405kou
×
×
  • Vytvořit...