Vážení, pořídil jsem si P 309 1,8 tD, r. v 1992 a od koupě (cca 2 měsíce) mám problémy s chlazením - přehříváním vozu. Při běžné jízdě se auto chová normálně, ale jedu - li po dálnici trvale kolem 3500 ot ( asi 150 km/h), během chvilky mám teplotu na 100 C, totéž se děje i při táhlých dlouhých kopcích. Měnil jsem víčko na expanzce, O kroužky v topení i chladič a situace se mírně zlepšila, není však ideální. Děkuji 603261951 Miroslav Svoboda
[Editován dne 7/10/Thu, 10 Jul 2003 00:02:41 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:02:41 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:02:41 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:02:41 +0000 Medvěd]
[Editován dne 7/10/Thu, 10 Jul 2003 00:05:20 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:05:20 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:05:20 +0000Thu, 10 Jul 2003 00:05:20 +0000 Medvěd]