Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    disky

    Nepasují,206 má větší ET,jedině dát podložky.
    • 10
  2. olda

    Cestování do Švýcar

    Bez pasu do Švýcarska Tě v pohodě pustí,jen musíš mít strojově čitelnou občanku,už to tu platí asi rok.
    • 12
  3. olda

    Moře letních slev

    Windstop jsem našel na aukci tady.
    • 25
  4. olda

    Kotouče zadek P 306

    Uchycení náprav bude stejný,ale sedan má tužší torzku,myslím,že to bude shodný s kombikem,myslím tu tuhost nápravy.
    • 17
  5. olda

    Tuhost zadní nápravy

    Budou to ložiska zadní nápravy,když si najdeš repase,tak je tu toho napsáno moc.:papaJinak hodně spokojenosti s novým autem a vítej v klubu.
  6. olda

    Vyber (moto)skutru

    simson ma na houby elektroniku... já měl mustanga a jezdil pořád:) tam byli problémy akorát s tyristorovým zapalováním,ale to neměli všechny typy,ale dalo se i nějak vyřadit,pamatuju,když jsme na sifonech řádili,tak se to tak nějak řešilo,ale jinak s těmahle strojema žádný extra problémy nebyli.
  7. Slavco25,auto je krasavec,jinak prahy tam půjdou,vlastně všechno tam půjde z nového modelu,tohle už je taky po faceliftě,pak přišli už jen drobné změny,čiré přední lampy,nárazník s kulatýma mlhovkama a drobnosti.
  8. olda

    Cena auta

    Klima je opravená,je to jen těsnění u kompresoru,ukázala to barva,ale nestihl jsem to opravit.Nechávám mu to za 70000,-což si myslím,že je rozumná cenovka.K autu je i originál NL tp a důkladný proklep Švýcarskou policií,takže auto je čistý
  9. olda

    Cena auta

    Jojo je to duben 98,zapoměl jsem napsat.
  10. olda

    1,9 TD SPOTŘEBA?

    Já mám dlouhodobou spotřebu kolem 6ti litrů,přesně to nepočítám,ale vychází to tak nějak,jezdím teda okresky i dálnice.
  11. olda

    Cena auta

    Takkjsem donucen se zbavit auta,tak se tak nějak ptám,kolik je reálná prodejní cena,chce ho tchán,navrhl jsem mu cenu o dost nižší,než jsou v inzerátech,tak chci spíš ze zvědavosti posouzení.Je to 306 kombi,1,9 TD,má to klimu,centrál,přední okna a zrcátka v elektrice,zrcátka jsou vyhřívané,dešťový senzor,mlhovky,2x airbag,tažné zařízení,podvozek V-MAXX,čirá optika s angel eyes.Auto nebylo nikdy havarované.Zadní náprava nedávno měněna za kotoučovou,ta je v pohodě.Bude na plecháčích.Najeto necelých 200000,motor šlape v pohodě.Pak závady:teče trochu těsnění pod vanou,ale od výměny k výměně nedolívám olej,ale dělá trochu loužičku,pak nejde klima,je po opravě,ale utíká to u těsnění u kompresoru,náplň vydrží asi 3 měsíce,jinak vše funguje:oTak by mě tak nějak zajímal Váš názor na cenu. [upravil dne 22.4.2008 olda]
  12. Klikni na první příspěvek na této stránce...:bojimMyslím tím servis. [upravil dne 21.4.2008 olda]
  13. olda

    POISTKOVA schema

    číslo z hlavy nevím,ale je to první pojistka vpravo nahoře,včera jsem jí zrovna měnil.
  14. OT: Které? Něco mi uniká? Jináč mně na Tempře po výměně řemenů tento pískal. Neprokluzoval, prostě to jen pískalo. Znělo to jako stíhačka. Moc se mi to líbilo, bohužel po pár tisících kilometrech to samo přestalo. Takže si myslím, že i tobě to časem přestane dělat... Tipuju řemeny. Asi bych to viděl na ten nadpis...
    • 9
  15. Řekl bych,že vybírání poplatků je protiústavní.V listině tákladních práv a svobod se píše:\" Článek 31 Každý má právo na ochranu zdraví. Občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon.\"Tak nevím,jak si to mám vyložit:myslim
  16. olda

    žárovka do mlhovky

    Klasika 12Voltů 21W:papa
  17. olda

    Airbag

    Uvolněné kontakty pod sedačkou,když budeš hledat,tak se tu toho o tomto běžném problému napsalo hodně.
  18. Už se učím a platím daně jinde,v čechách je čím dál větší bordel,od státu člověk nedostane nic,za to co jim dává na daních,zatím dostávaj,ty co nic nedávaj.Tak mi došla trpělivost a jsem pryč a zpátky se mi za boha nechce:bacha:bacha:bacha Kurňa,to je smajlík
  19. olda

    a tak mi firma darovala nove auto

    Zezadu:D
  20. olda

    a tak mi firma darovala nove auto

    Tak to gratuluju,jinak já dostal marcipánovou 306ku k 30tinám:D
  21. olda

    Rady ohledně \"bílé techniky\"

    Tak je to Střelná u Teplic tel.602 441 234,nebo 602 885 372
  22. olda

    dodělání dešťového senzoru

    Hlavně si taky sežeň ty silikonový čtverečky,nesmí být poškozené,ani umakané,nejlepší sehnat nový.
  23. olda

    Rady ohledně \"bílé techniky\"

    Máma kupovala myčku a ledničku někde u Teplic,mají tam všechno nové,ale je to třeba lehce odřené od transportu,prostě jen kosmetické vady,za poloviční a nižší ceny než normálně,půl roku záruka.
  24. olda

    dodělání dešťového senzoru

    Cvaknul jsem fotku,jak to vypadá,ale je to mobilem v garáži,tak to není tak vidět,ale spíš jen,jak to vypadá.
  25. olda

    dodělání dešťového senzoru

    Jaké tam máš sklo?Mělo by být s takovým okýnkem u zrcátka a na zrcátku plast,co ho překrývá.Je možný,že senzor funguje,můj se choval stejně,po výměně skla začal fungovat,protože na starym skle nebyli silikonový polštářky,který jsou důležitý,bez nich senzor nefunguje.
×
×
  • Vytvořit...