Takkjsem donucen se zbavit auta,tak se tak nějak ptám,kolik je reálná prodejní cena,chce ho tchán,navrhl jsem mu cenu o dost nižší,než jsou v inzerátech,tak chci spíš ze zvědavosti posouzení.Je to 306 kombi,1,9 TD,má to klimu,centrál,přední okna a zrcátka v elektrice,zrcátka jsou vyhřívané,dešťový senzor,mlhovky,2x airbag,tažné zařízení,podvozek V-MAXX,čirá optika s angel eyes.Auto nebylo nikdy havarované.Zadní náprava nedávno měněna za kotoučovou,ta je v pohodě.Bude na plecháčích.Najeto necelých 200000,motor šlape v pohodě.Pak závady:teče trochu těsnění pod vanou,ale od výměny k výměně nedolívám olej,ale dělá trochu loužičku,pak nejde klima,je po opravě,ale utíká to u těsnění u kompresoru,náplň vydrží asi 3 měsíce,jinak vše funguje:oTak by mě tak nějak zajímal Váš názor na cenu.
[upravil dne 22.4.2008 olda]