Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    kralupy

    Tam jsem bydlel,je to tak dva roky zpátky:super
    • 9
  2. olda

    Autosalon na Primě

    Německá auta jsou tak kvalitní,že každé zlepšení znamená krok zpět:DJinak,když kokám na ty německý paskvily,tak jsem velmi rád,že jsem zůstal věrný značce.S 308 si dali opravdu dost práce,materiály jsou dost kvalitní.Pánové v autosalonu by si měli uvědomit,že dá nastavovat volant všemi směry,i ze sedačkou se dá odjet atd.Je možný,že před tím testovali Fobii,takže jim nedošlo,že do do Peugeotu dávají bez příplatku:super
    • 61
  3. olda

    Montáž hudby 306 Break

    A složený:
    • 58
  4. olda

    Montáž hudby 306 Break

    Já měl u kombajna plato takhle:
    • 58
  5. olda

    Zadní náprava 306 Combi

    K tomuhle názoru bych se taky přiklonil,na kombíku je torzka tužší jak na krátkym,hlavně když se auto naloží,tak to nebude zrovna pro tuhle úpravu ideální.
    • 11
  6. olda

    Majitelé motocyklů - sem (foto)

    Já mám takovýho fichtla,je to dvoukilo,ale lítá i 140,ale záleží na směru větru.
    • 86
  7. olda

    Zadní náprava 306 Combi

    To je úplně normální,když snížíš předek,tak to dorovnáš,nebo přesadit torzku na zadku.Hodně je toho napsáno v modelech 306.
    • 11
  8. olda

    Zastreseni bazenu

    Tyhle kryty jsme vyráběli na bývalé firmě,byli to hliníkové obloukové konstrukce,zajížděli nad sebe při otvírání.Základní pojezd byl na nerezových trubičkách navařených na plocháči a celkově na nerez U profilu.Základ byli jekly 60x30,v nich vyfrézované díry na kolečka,které jezdili na trubičkách,kolečka byli z pertinaxu,ale lepší by byli z hliníku,dost se odlamovali,myslím,že by to šlo spáchat i doma,pokusil jsem se o takový nákres,jaký byl princip pojezdu.
    • 8
  9. Nedávno jsem se s tím vztekal,důležité je naštelovat všechny úhly na parabole,dost mi pomohl odkaz,co je o příspěvek výš,na mapě jsem si označil dokonce svůj balkon a podle mapy šteloval.Povedlo se mi naštelovat teoreticky Astru 23,5,ale ne a ne chytit čeké a slovenské programy,nakonec mi poradili na parabola.cz,že jsem asi chytil hotbird,což se potvrdilo,takže když budeč natáčet,tak trošku víc doleva,než Ti ukáže mapka,ale rozhodujou milimetry,takže je ideální si dát frekvenci 11992,podle ní poznáš,že jsi určitě na astře,kyž jí naladíš,tak máš vyhráno,teď mám asi 16 CZ a SK programů.Jinak registrace je v pohodě přes net,prvních 28 dní to funguje bez registrace,hned jak dáš kartu do přístroje.
    • 27
  10. Ty přední jsou v pohodě,krásně podržej v zatáčkách,i podvozek je v pohodě,pěkně sedí v zatáčkách,není to už taková houpačka,co Peugeoty bývali.Docela mě i překvapilo ESP,že do toho nekecá hned,takže se dá i s autem zablbnout na sněhu,jen škoda že nejde vypnout úplně,při 50 se samo zapne:(Jinak i spotřeba je příjemná,jezdím za 6,2 litru,to je u tak těžkýho auta slušný a to ho nijak nešetřím,nechci z toho mít lemru:mrkA jedno takový minus,spíš pro ženskou,není vidět předek auta,takže bych doporučil senzory i do předu,manželka se pořád nějak nemůže naučit odhadnout předek při parkování [upravil dne 1.12.2008 olda]
    • 18
  11. 307 jsem neměl,skočil jsem z 306ky,ty okraje jsou v pohodě,hlavně když jedou vzadu jen dva,tak se dá jedna sedačka vyndat a ty dvě srazit k sobě,to je pak místa.Ta jedna se dá hodit do držáku dozadu,fakt se s tím dá docela kouzlit.
    • 18
  12. Taky se přikláním k 309,205ka má jiný prolisy ve dveřích.
    • 28
  13. olda

    Poznáte \"nepeugeota\"?

    Že by TATA?
    • 53
  14. olda

    AKUVRTAČKA NAREX

    Narex jsme používali na střechách,když jsme montovali světlíky,to je nezničitelný nářadí,kam se na to hrabe Bosch,ten nám dlouho nevydržel.
    • 26
  15. olda

    Bzučák nevypnutých svetiel

    Ten bzučák je zabudovanej přímo v přístrojovce,jedině ho odletovat z tišťáku.Míval jsem bzučák ze starý Lantry,to byl normálně gong,takový příjemný bimbání.
    • 24
  16. olda

    nový Peugeot 308 SW

    Myslíš,že by ty sedačky nešly upravit?Já si myslím,že v čechách jde všechno,vždyť jsme národ kutilů:DTo JBL by mě taky zajímalo,já si ho zapoměl přiobjednat a po 14 dnech už to nešlo změnit,ale jsem překvapenej,jak pěkně hraje ta originál muzika,to jsem nečekal ani náhodou.
    • 20
  17. Nemá prosklenou střechu a variabilní sedačky,což je výborná věc.
    • 18
  18. olda

    rozdíl náprav

    Kombík a sedan by měli mít stejnou tuhost,náprava tam půjde,hatchback má měkčí torzky.Výměna je v pohodě,nejhorší je rozdělat brzdové trubičky,u mě pomohl autogen.
    • 11
  19. olda

    307 výměna hlavice radici paky

    Je tam naražená,takže pořádně zabrat,je to jen ten plast.
    • 13
  20. olda

    307 výměna hlavice radici paky

    Chce to tahat nahoru,hodně síly je při tom potřeba a zkoušet točit,drží jak mrcha [upravil dne 23.11.2008 olda]
    • 13
  21. olda

    Tak nám napadl první sníh..

    Tak to souhlasím s Medvědem,pohled ven mě vyděsil,už je zase bílo:( ale na lyže pojedu,to si nenechám ujít:super
  22. olda

    KONTROLKA airbag

    A co zkusit ty kontakty pod sedačkama,tam bývá často zakopaný pes,je tam špatný kontakt a proto to hlásí chybu,na 306ce jsem měl ty samý problémy a po vyčištění a prostříknutí kontaktů to zase fungovalo.Ale doporučuju nejdřív odpojit baterku a tak 5 minut počkat,aby se pytle nezbláznily a nevylítly.
    • 20
  23. olda

    Nizka teplota 1.9TD

    Lepší je těch 75,tenhle motor nemá moc v lásce vyšší teploty.
    • 16
  24. olda

    107 už to potkalo taky

    To vypadá jak vysavač na listí a ještě k tomu pěkně předraženej.
    • 23
  25. olda

    Nevyzná se někdo v satelitech?

    Podle téhle stránky jsem taky šteloval.Nemám to v Čr,ale ve Švýcarsku,jinak bych ho asi nepotřeboval.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...