Dotaz ohledně 306,chcem koupit tchánovi k vánocům nové radio,jedná se o JVC KD-BT22,auto je 306 kombi,4,1998 je rok výroby,podle service boxu tam bylo rádio Clarion,bohužel,když jsem auto kupoval,tak bylo úplně bez rádia,ale páčka je pod volantem,takže přesně nevím,jaké tam bylo origo rádio.Dal by se taky spáchat převodník,ať to funguje?