Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    redukce na autorádio SONY

    Zkus se optat tady,třeba na Tvoje rádio bude taky umět.
    • 11
  2. S dvoulitrem jsem maximálně spokojenej,auto jede jako ďas,akorát jsem trošku zklamanej se záběrem odspoda,auto žije od 1800 otáček,do týhle hodnoty je to mrtvola.Spotřeba se mi po 30000 ustálila na 5,7 l,což je při mojem stylu jízdy trošku nepochopitelný,ale je tomu tak.Při přejezdu přes DDR si řekne tak o 7 litrů,což je při 200 km rychlosti trochu pochopitelný.
    • 35
  3. olda

    Kolik mate najeto?

    Tohle jsem v týdnu fotil na fichtlovi,jinak na autě mám asi 35000
  4. olda

    pěknej mrňous-nákupní tažka

    Abys nedopadl takhle :D:D
    • 30
  5. olda

    Zahradní traktor

    Naši mají traktůrky dva,s manuální převodovkou,dá se s tím docela slušně lítat.Jediný problém bývá s převodovkou,občas se ulomí nějaký přesuvník,ale je to tím,že se s tím tahal vlek od auta a docela naloženej.Jinak žádný problém.Značka je to mám pocit MTD,sekačka 81 cm.Jinak tátovi se ho povedlo otočit přes boudu,asi třikrát se otočil,je pokřivená sekačka,ale jinak přežil.Takže bacha na nájezdy do svahů
    • 25
  6. olda

    Autorádio RD4 a xCarLink USB Adaptér

    http://www.peugeot-club.com/topic/40210-dodelani-aux-vstupu/
    • 7
  7. Tak to je pěknej gazík.S tím motorem to musí velmi slušně upalovat.Gratulace.
    • 27
  8. olda

    Motor toci, nechyta - 206 1.9D

    Diesel se musí ohřát,jestli mu budeš šlapat na krk za studena,tak Ti udělá motor brzo pápá
    • 16
  9. olda

    Motor toci, nechyta - 206 1.9D

    Přesně tohle mi dělala 306,všechny filtry nový a dělalo to pořád,nakonec to bylo totálně zalepený sítko v nádrži,po vyčištění je klid do dneska.
    • 16
  10. olda

    Sundání zadní nápravy

    Možná by nebylo marný na ní udělat rovnou mazničky,pokud jí máš venku.
    • 23
  11. Právě jsem přijel z pneuservisu a napřed chytili šrouby ručně,pak je dotáhly pistolí,podle zvuku měli nízký utahovací moment a potom šrouby dotáhly momenťákem.Jinak při loňském přezouvání dali šroub do pistole a rovnou zašroubovali.Dopadlo to tak,že dali na jednom kole tři šrouby přes závit,což jsem zjistil o půl roku dýl,takže jsem nemohl reklamovat.Výsledek je,že jsem kupoval nový náboj,u 308 je to komplet s kotoučem a ložiskem,takže až budete někdo měnit zadní kotouče,tak je to pěkná pálka.Je to jeden díl:bacha
    • 15
  12. olda

    voskovanie

    Já používám flanel,krásně to vyleští.
    • 9
  13. olda

    voskovanie

    Navoskoval jsem ho dva týdny po koupi,tím se nic nezkazí,vosk není brusný.Taky používám turtle wax.
    • 9
  14. olda

    Ovladani pod volantem 406 a JVC

    O.K. máš SZ.
  15. olda

    Ovladani pod volantem 406 a JVC

    Ještě by mohlo pomoci tohle:
  16. olda

    Ovladani pod volantem 406 a JVC

    Co si pamatuju,tak je tam asi mini Iso,jakoby ISO konektor,ale jen třetina z něj,ale nedokážu toho zjistit víc,když se v tom začne tchán vrtat,tak to nedopadne dobře:D
  17. olda

    GURMET koutek

    Jinak musím říct,že Lidl ve švajcu je na tom o dosl lépe,než v CZ,ale taky tu mají dost výrobků od podivných výrobců.
    • 49
  18. olda

    GURMET koutek

    V Lidlu jsem občas kupoval nářadí,protože se mi zdá kvalitní,zatím všechno drží a piškoty,toť vše,jiak mě ty potraviny moc neoslovili.To samý tesco výrobky,občas něco koupím,ale od známých výrobců,vždy je na obalu napsáno,kdo to vyrábí.
    • 49
  19. olda

    Ovladani pod volantem 406 a JVC

    Dotaz ohledně 306,chcem koupit tchánovi k vánocům nové radio,jedná se o JVC KD-BT22,auto je 306 kombi,4,1998 je rok výroby,podle service boxu tam bylo rádio Clarion,bohužel,když jsem auto kupoval,tak bylo úplně bez rádia,ale páčka je pod volantem,takže přesně nevím,jaké tam bylo origo rádio.Dal by se taky spáchat převodník,ať to funguje?
  20. olda

    tuning zadni svetla na 306 break

    Na ebay jsem viděl celá černá světla,fungl nová,žádné stříkání,je to asi 14 dní zpátky,ale normálně se to nevyrábí.
  21. olda

    že by pokuta?

    Osoba blízká.Ty zákony jsou stejně k nezaplacení:DJinak papírek za oknem bych opravdu neřešil,auto není reklamní plocha.
    • 57
  22. olda

    Autoradio neprehrava MP3

    Já přehrávám přímo z MP3,koupil jsem ten nejlevnější přehrávač,zapojil jsem to do cinche,co jsou v kaslíku a hraje to jak víno,aspoň nemusím pořád pálit cd.
    • 24
  23. olda

    Další Pegina doma

    Jo kola dělaj auto,holt to trošku trvalo,ale první jsem řešil přestavbu z nitra na elektru,teď přišli na řadu parádičky.Jinak ze savikem jsem spokojenej,jen mi nitro motor dával pořádně zabrat,to se nedalo za boha seštelovat.Teď je tam brushless system,na jedny baterky jezdí tak půl hoďky,takže paráda.
    • 10
  24. Tak jsem našel na Ebay karosérii na 205,tak dlouho jsem si jí chtěl objednat,až to manželka udělala za mě.Postavil jsem jí na Savage,ale kasle byla určená původně na silničáka,po úpravě docela pásne,je o něco delší,jak originál,ale zase to vypadá jako větší měřítko. Je to trošku ,ale přeci je to trošku Peugeot.
    • 10
  25. olda

    fukare na laktovej opierke

    Ten zadní stěrač funguje z předního,pokud je přední aktivní a dáš zpátečku,tak se setře i zadní okno.
    • 56
×
×
  • Vytvořit...