Já jsem ve Švajcu,musím říct,že tu život není špatnej,ale bohužel tu chybí svoboda,na kterou byl člověk zvyklý z Cz,je tu spousta omezení,třeba v neděli si člověk nesmí ani uprdnout,aby ho nikdo neslyšel,prostě se nesmí dělat hluk.Jinak dopravní předpisy taky tragédie,trošku vyšší rychlost a hned přijde složenka,neexistuje diskuze,prostě zaplať a hotovo.Pokud je člověk hodně rychlej,tak je rovnou bez papírů,někdy i zabavují auta,to je jako prevence.
Ale být srovnání o nejblbější národ,tak budou Švýcaři asi první,protože takhle blbej a nesamostatnej národ jsem ještě neviděl,všechno za ně někdo vyřeší.Stačí,když vypnou semafory...