Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Tak uvidíš pak na zemi,ani nemusíš hledat hromadu:DAle ve výfuku jsou tak i tak saze usazený,takže když ho protočíš,tak se něco uvolní a stejně černé saze vyletí,takže na tenhle pokus bych moc nespoléhal. [upravil dne 25.1.2010 olda]
  2. olda

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Couvni výfukem k hromadě sněhu a uvidíš,co na něm bude,buď žádný a nebo černý flek.
  3. olda

    Spojlery a policajti

    Kup podložky pod čísla,z nich vyřízni homologaci a pěkně ji implantuj na spoiler,aby to nebylo poznat a je ojebáno:D
  4. olda

    Kdo použiva jaký mobil?

    Joo Dancall,to byla pecka,to byl můj první mobil a jakej king jsem byl :D:D
  5. olda

    207 by Vanhalf

    Ten lev je tak hezkej,proč se jich lidi zbavujete?
  6. olda

    Kdo použiva jaký mobil?

    Bílá Nokia X6,i když původně jsem měl v plánu pořídit SE Satio,ale s 850 jsem měl problémy s dotykama na display,tak jsem zkusil po sérii SE Nokii,tak uvidím.
  7. Nepřizpůsobila rychlost stavu a povaze chodníku,když si něco uděláš s autem na rozbitý nebo neudržovaný silnici,tak řeknou,že jsi nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky:super
  8. Elektrika,dokonce na každý okno zvlášť,dokonce má i ostřikovače:super
  9. To je hodně slabota,taky 103 psů je dost málo,když se na to dalo 9 tun cementu,tak to sotva jelo.Ale v terénu to nemělo konkurenci,po velkých deštích jsem s ní jel po poli,za sebou jsem viděl koleje a rýhy od diferáků,ale jela pořád,tam by zapadl i tank.To čištění potom bylo úžasný
  10. Jojo,jelikož to má servo,tak to byla pohoda s tím točit.Pera jsou reklamní od Ytongu,zvláštní,že vždycky záhadně z auta zmizeli:myslim
  11. A tady moderní interiér:D
  12. Tady motor
  13. Tak tady je Máňa
  14. V3S TURBO ???? Nějakej samo domo bastl nebo snad tovární prototyp??? Tovární předělávka,bylo vyrobeno 200 ks,poznají se podle oválných světel v nárazníku.Docela vymakanej stroj,jediný problém byl s utrháváním silentbloků převodovky.
  15. Na sněhu se mi nejlíp jezdilo z V3Skou,to vyjelo úplně všude,každej koukal jak péro,co to dokáže.Hlavně teda lidi koukali,když to vrčelo,byl tam motor Avia s turbínou a intercoolerem,to lítalo velmi slušně
  16. olda

    207CC by Anyana2

    Tam ale chrochtá taky motor od VW,takže by to bylo asi jedno.
  17. Velebnosti,záááázrak:o
  18. olda

    Vstavana navigacia?

    Tak gratuluju k autu,moc pěkný interiér,ale zkus to napsat do servisu,sem až tolik lidí nechodí,myslím,že člen PP 205 se s tím docela zabývá,zkus mu napsat.
  19. Já jsem ve Švajcu,musím říct,že tu život není špatnej,ale bohužel tu chybí svoboda,na kterou byl člověk zvyklý z Cz,je tu spousta omezení,třeba v neděli si člověk nesmí ani uprdnout,aby ho nikdo neslyšel,prostě se nesmí dělat hluk.Jinak dopravní předpisy taky tragédie,trošku vyšší rychlost a hned přijde složenka,neexistuje diskuze,prostě zaplať a hotovo.Pokud je člověk hodně rychlej,tak je rovnou bez papírů,někdy i zabavují auta,to je jako prevence. Ale být srovnání o nejblbější národ,tak budou Švýcaři asi první,protože takhle blbej a nesamostatnej národ jsem ještě neviděl,všechno za ně někdo vyřeší.Stačí,když vypnou semafory...
  20. olda

    GooHledání

    Zlatej google,tady něco najít je dost o nervy,málokdy se zadaří
  21. Blembák na lyže,Nokia X6,poukázka do hobby prodejny a společně automatický papiňák IDA.
    • 56
  22. Takhle nějak jsem krosil z Avií,přihlížející se mohli pochcat smíchy a krásně lítala přes ručku:super
    • 10
  23. Akorát taky dorazila,až taku dálku,tímto též díky.
  24. olda

    Abgassystem

    To bych viděl na FAP,buď mu chybí aditivum,nebo jde pomalu do kytek.
  25. olda

    Rada ohledně LED diod

    Řekl bych,že všechny ekologický věci jsou na nic,stačí jen blbá Arva nebo FAP:bojim.Jinak conrad dost pohoršil,modely maj jen čínský sr.... ,nic pořádnýho nemaj,pro mě je nejlepší nakupovat na Ebayi,nebo na ricardu.
    • 27
×
×
  • Vytvořit...