Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. jo zachazi to do extremu, protoze me tohle vazne nebavi, jak sem napsal vlakno zakladam proto, ze cekam odpoved na moji otazku, a ne komentare nekoho, kdo ma nutkani se vyjadit naprosto ke vsemu viz v sekci pravidla (staci se podivat kdo tam co pise) a hned vis s kym mas tu cest. takze asi tak. jinak necim proc by za to nikdo 20k nedal novy rafky 6.5 J16 (souhlasny s technicakem) nazuty novy gumy, vyvazany i kdybys kupoval nakej noname rafek za cca 2.5k + gumu za cca to samy tak tam ses a bez ventilku, nazuti a vyvazeni, ale je kazdeho vec jestli to da nebo ne a prave proto sem zalozil toto vlakno, abych zjistil, jestli by o tento naprosto novej komplet mel zajem a zakolik a fakt me je jedno jestli tamhle Franta Vomacka prodal echte 18" litaky za trojku;)
    • 51
  2. jo kur se nepise, ale kdyz nekdo nejdriv napise omluvu a pak v tom pokracuje tak to proste nasere a jestli to minis hodnotit podle toho jak to vypada jinde a ne podle pravidel tak ses dost ubohej. Ja sem tohle vlakno zalozil, abych se predbezne dozvedel nakou informaci a ne abysis tu vykecaval mozek:papa:papa:papa [upravil dne 21/11/07 buml]
    • 51
  3. nojo, ale vis jaka po bude po Praze koza skakava:(
    • 51
  4. jo ja si v duchu rikal kolem dvacky a pri vymene a doplatku tak 600/kolo pokud by i ty 15" byly novy [upravil dne 21/11/07 buml]
    • 51
  5. tak sorry ale vyjadrit sa moze kazdy k comukolvek ako to tu byva zvykom snad podle pravidel, ktery tady platej pro vsechny, nebo je tady snad anarchie:o:o:o a kdybys nahodou nevedel, kde ty pravidla najdes tak tady mas link
    • 51
  6. panove dekuji, ze se vyjadruje k tematu a vubec to tu neplevelite necim naprosto jinym nez co sem se chtel dozvedet. Doporucuji vam zalozit si v pokecu novy vlakno:grr :grr a pred tim si nejlepe precist pravidla fora, kurva:xvul:xvul:xvul
    • 51
  7. povedz kolko by si za ne chcel........ ty predavas, tak si ich musis na nico cenit...povedz cenu vzdyt pisu, zatim je to ve fazi pruzkumu trhu, jedna se o to ze pokud se mi podari sehnat penize na novou 307BK, tak ji kvuli auto klime, kterou musim mit, musim objednat v nejvyssi vybave Oxygo, ve ktere jsou bohuzel pro me jiz i tato kola a ja potrebuju, abych mel na jezdeni po prazskem tankodromu poradny balony, takze 15", teoreticky bych je s nekym vymelnil za novy Appolla a mirny doplatek;)
    • 51
  8. 2 jozefsv > cenu peugeotu sem dal jen pro orientaci, ani ve snu bych si nemyslel, ze za ne takovou cenu dostanu, blbej fakt nejsem a kolik stojej neorigo litaky me taky nezajima;) Zajima me jestli by mel nekdo zajem o 100% nova obuta kola ktere sem popsal nahore a kolik by byl ochoten dat :papa:papa
    • 51
  9. nevim proc z draheho kraje? oficielni cena samotneho rafku v Peugeotu je 6264,93 Kc bez dane. Navic ja resim kola obuta, vyvazena a se 100%nim vzorkem to znamena nejeta;)
    • 51
  10. Zatim dotaz ciste hypoteticky s moznosti budouci realizace chtel bych se zeptat, jestli by mel nekdo zajem a kolik byste byli ochotni zaplatit za uplne novy kola (cela sada) s obutim (netusim do ceho by to Peugeot obul) jednalo by se o 16" EQUINOXE tusim 6.5 J16 CH 4-31 s obutim 205/55 R16 na obrazku se skryvaji pod cislem 3 vlevo dole
    • 51
  11. Hele Peto, a byl i s automatikou na svetla?
    • 14
  12. buml

    co se strankama PC

    Tak kdyz sme to vlakno hezky zvrhli z osudu stranek PC na stranky fora tak....... Kurte, kdyz ses tady v tech upravach a tuningu:D mel bych jednu prosbicku, ktera urcite pomuze i ostatnim, u temat ktera jsou na vice jak tri stranky se v zobrazeni napr. (Stran: 1 2 .. 4) zobrazuji prvni dve a posledni jedna strana, bylo by mozno, aby se zobrazovaly i posledni dve, tedy aby to vypadalo napr takto (Stran: 1 2 .. 5 6). Temer vzdy kdyz se vratim k nejakemu tematu tak je o stranku dal a ja se musim pres klik na posledni dostat na tu predposledni. Doufam, ze najdu podporu i u ostatnich a ze by to mohlo byt brano jako zlepsovak;) Dekuji
  13. buml

    co se strankama PC

    slečna má samozřejmě pravdu
  14. buml

    co se strankama PC

    to je prave to co se musí rozlišovat. tady ted řešej skin fóra a zde je prez 9t staci kliknout na statistiky nez se zbytečně divit
  15. buml

    co se strankama PC

    teda panove, puvodni otazka se tykala stranek Peugeot clubu a nikoli jeho fora to je naprosto jina kapitola, co se skinu tyce, bude radi ze tu nake jsou a myslim ze vybrat se mezi nimi da, to by doopravdy chudak Kurt mohl napsat 27tisic skinu (tusin ze je tu registrovano cca 9t lidi), pro kazdeho uzivatele tri aby si je moh menit podle nalady:D EDIT > dokonce 9102 clenu:o [upravil dne 20/11/07 buml]
  16. buml

    nakup noveho auta

    přesto žes mě moc nepotěšil ti z celého srdce děkuji
  17. buml

    peugeot laser

    řečeno pěkně na plnou hubu a naprosto pravdivě -
    • 18
  18. buml

    ventilová zvedátka

    petre vzdyt je ma venku, jestli sou popadly a maj vuli, tak sou v pytli [upravil dne 18/11/07 buml]
    • 10
  19. Original má být 62Ah, při 74Ah už tam nedám víko. Myslím že 62Ah na benzin bohatě stačí to vis ropak:D a viko trocho zvedle je:(
  20. mam tam rok Vartu 74Ah blue dyn a sem maximalne spokojenej, tak nevim [upravil dne 18/11/07 buml]
  21. buml

    Klíček zapalování

    kod na dalce ti zustane a pokud baterii odpojis jen na dobu vymeny, tak by se mel vymazat je pp (datum a cas) radio pouze pokud mas starsi model
    • 11
  22. buml

    startovaci kabely PLUG and GO

    to je hruza co sou lidi kvuli prachum schopny vymyslet:bojim
    • 29
  23. tvoje smlouva bude smerodatna, poradne prostuduj hlavne vseobecne podminky, ktere si musel pri podpisu dostat
    • 9
  24. taky bych videl za mate smulu v rodine je automaticke podezreni na pojistny podvod, stejne jako u firemnich aut jedne firmy
    • 9
  25. buml

    AUTORADIO DO 307

    jak mam rozumet pojmu "nedrzi radia" a jakej typ radia tam mas?
    • 15
×
×
  • Vytvořit...