jo zachazi to do extremu, protoze me tohle vazne nebavi, jak sem napsal vlakno zakladam proto, ze cekam odpoved na moji otazku, a ne komentare nekoho, kdo ma nutkani se vyjadit naprosto ke vsemu viz v sekci pravidla (staci se podivat kdo tam co pise) a hned vis s kym mas tu cest. takze asi tak.
jinak necim proc by za to nikdo 20k nedal novy rafky 6.5 J16 (souhlasny s technicakem) nazuty novy gumy, vyvazany i kdybys kupoval nakej noname rafek za cca 2.5k + gumu za cca to samy tak tam ses a bez ventilku, nazuti a vyvazeni, ale je kazdeho vec jestli to da nebo ne a prave proto sem zalozil toto vlakno, abych zjistil, jestli by o tento naprosto novej komplet mel zajem a zakolik a fakt me je jedno jestli tamhle Franta Vomacka prodal echte 18" litaky za trojku;)