Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    Nádobka na aditívum

    Tak si to hod do angliny:) ja bych to videl ze si z tebe dela BSI soufky takhle me uz nekolikrat vypek taky svitilo to asi tri nastartovani po sobe a ja byl vyplasenej a rychle sem resil a pak se tam veslo mysto 5 litru jen jeden a pul. Po cca 15t km si to na me dovolilo rvat znova, ale to uz sem vedel ze ho mam na haku. Ono totiz slavny BSI si dela co chce, co jsem pocho[il, tak po doliti aditiva se v BSI mazou udaje o spotrebopvanem aditivu a pri kazdem tankovani se odepisuje ekvivalentni objem k natankovanemu palivu, takze az BSI dojde k vysledku, ze je spotrebovano koro vse, ale to jen hypoteticky tak na tebe hodi tuhle hlasku, ale jak rikam mam s nim sve zkusenosti, hajzl je to:grr
    • 23
  2. buml

    Nádobka na aditívum

    aditivum pouze original a jeste jsou dva druhy podle DAM. jakou hlasku ti to hazi? aditivum minimum level? EDIT > ta mrcha se menuje EOLYS pro starsi typy FAP je to DPX 42 a pro ty novejsi mysli DPX 136 [upravil dne 12/12/07 buml]
    • 23
  3. buml

    Vnitrni osvetleni klik dveri

    teda klobouk dolu, mam nad cim premejslet, ty xichti co vozim furt hledaj kde se otviraj dvere a timhle by se to vyresilo:super
    • 83
  4. psal sem o uzivatelych, ze jeden ma rad vdolky a druhej zase holky:D:aut:D
    • 22
  5. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    ne nenastval, nastvanej vypadam jinak:D
    • 62
  6. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    Tak tuhle informaci ctu poprve, takze sorry, ale nad tim kurze czk x sk jen:o tak jedine az nekdo pojede do cech tak by ti ji tady koupil
    • 62
  7. oni se v tom bohuzel stouraj dozela casto, a vetsinou ve vecernich hodinach:(
  8. buml

    Proč monitor 5:4

    no kdyz na zakaldni rozliseni 1280x1024 tak je pomer stran 1.25 coz je 5ku4
  9. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    Vis o co me jde, ze tu packu sme ti tady naservirovali, temer az pod nos a ty se na ni ptas znova, ten podpis si dej jakej chces to sem si jen rejpnul, ale fakt se mi zda nesmyslne dlouhej (subjektivni nazor). A jeste jednou k ty pacce, psal se ti ze ji na AutoKelly a dokonce i na slovenskym eshopu akorat bez ceny, tu se ti psal ceskou, takze misto nesmyslnejch 3tacu te nova bude na slovensky koruny stat dle me do patnacti stovek. Jo a psal sem ti tam i objednaci cislo:super
    • 62
  10. buml

    Roxio

    ja myslim, ze ten rozdil ve verzi by az tak vadit nemel, tam bude spis rozdit v programu jako takovem, protoze Peggo ma nakej Basic a tohle je Essy:myslim ale daval sem ten link aby to vyzkousel, ono to obcas chodi i kdyz to na sebe podle nazvu nepasuje presne
    • 9
  11. buml

    Operační systém: Vista

    Tak koukam, ze sem chvili nekoukam a uz nas chtej snad i bit:D ze Fakir?:(
    • 78
  12. buml

    Roxio

    TAHLE by tam nesla:myslim
    • 9
  13. buml

    Vnitrni osvetleni klik dveri

    no ono kdyby se tam dala jedna rozptylka pod kliku aby nebyla videt a je jakoby osvitila obrys ty diry, pak by to mozna bylo pekny:myslim
    • 83
  14. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    Teda chlape, me to neda a musim si rejpnout, podpis dlouhej jak tejden pred vejplatou, ale pouzit efektivne hledani to ne. Vsechno sme ti tady vyjmenovali, pomalu ti rekli i memno toho kdo ti to aktivuje a ty nejsi schopen to dat do kupy. Ja sem si to vsechno sehnal tenkrat jeste bez pomoci fora a cely i s tejdenim objednanim k frajerovi co ma diag 2000 to trvalo deset dni:o jeste pro tebe udelam jednu vec, TADY mas link na sedmidtrankovy vlakno jen o tempomatu na 406, jak starej tek novej model, doufam, ze informace tam obsazene jsou dostatecne:myslim [upravil dne 10/12/07 buml]
    • 62
  15. buml

    Namodralé H4 a STK

    no jeste napis adresu STK a jmeno technika, protoze mi ver, ze ne vsude maj stejny kriteria:bojim EDIT > a jeste otazka: jaks mu je popsal? (ty Ferryho xenony) [upravil dne 10/12/07 buml]
    • 19
  16. tady je kazda rada draha:D ne ono to bude trochu jinak, kazdymu vyhovuje jiny antivirovy program, jeden podporuje AVG, druhy Avast, treti Nod a ctvrty Kaspersky. A ted si vyber ktery je lepsi. Ja zakaznikum instaluji Avast Home a snad jen jednou za posledni roky sem musel naky vetsi napadeni resit. Aktualizace i nekolikrat denne, licence na rok zdarma a obnovitelna, celkem spokojenost, ale vzdy dam novemu uzivateli alespon pul hodinovou diru do hlavy, jak se ma chovat, pri ruznejch situacich, do kterejch se na siti ci v mailech dostane. Jinak ja mam na serveru akorat mnou upravenej firewall a pak uz nic, ale nejedu na MS sw;) EDIT > a zaklad chovani v MS nepracovat pod uctem administrator a ani jinym, ktery ma jeho prava ikdyz to tak bohuzel Widle defaultne nabizej:grr [upravil dne 10/12/07 buml]
    • 22
  17. Na mezinárodním fóru o mravním úpadku lidstva navrhne britský zástupce omezit milování, protože je to hříšné, nehygienické a namáhavé. Italský zástupce na to reaguje: "Hříšné to není, i Bůh řekl: 'Milujte a množte se.'" Francouzský zástupce se přidává: "Nehygienické to není. Dá se to řešit milováním ve sprše." A český zástupce to dokončí: "A namáhavé to taky být nemůže, protože u nás to dělají i cikáni."
  18. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    povolit tempomat jde samo bez packy
    • 62
  19. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    ne nemusis, ale musis rozlisovat jestli mas auto s ci bez a podle toho se zaridit. dej hledani tempomatu a uz se tu resil na oba druhy;) Mohol by si mi teda napisat co vsetko potrebujem na dorobenie tempomatu na moj peugeot 406 HDi 2.0 r.v. 2001??? Staci iba packa....ktora packa? A povolit v BSI....alebo treba este vypinac, popripade co este??? Vdaka za odpoved u tebe jelikoz dle me mas stary packy tak budes potrebovat packu, vypinac a zjistit jestli mas na brzdovym pedalu 2 spinace, ale nez tohle nakoupis, tak si zajed nekam do servisu at ti zjistej jestli jde tempomat povolit v ridici jednotce motoru, protoze nektere to neumoznuji a pak bys zbytecne vyhodil penize za dily. Mej se a drzim palce.
    • 62
  20. buml

    Lze použít 2 roky starou naftu?

    to je videt ze malo koukas na zpravy, jiz dlouho tomu zpet co meli snad prvni pumpu za Plzni a byly tam fronty jako...
    • 53
  21. a tys mu nemoh poradit alespon ohledne tech holek:D
    • 61
  22. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    ne nemusis, ale musis rozlisovat jestli mas auto s ci bez a podle toho se zaridit. dej hledani tempomatu a uz se tu resil na oba druhy;)
    • 62
  23. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    multiplex je sdelovaci sit v nbovejsich Peugeotech a jestli ji mas nebo ne poznas podle pacek pod volantem, pokud mas tluste zakladni packy a ovladani radia takovou placatou jako musli tak mas MUX, pokud je ovlaqdani radia takova tycka tak ho nemas. BSI je vicefunkcni jednotka, prelozil bych to jako ridici jednotka konfortu nebo tak nejak pro nazornost na obrazku je muj volant s packama placatejma, takze s MUX
    • 62
  24. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    tak si ji objednej primo v Peugeotu. v PeuCR za ni chtej > 00006242Z9 OVL REGULACE 1 335,73 CZK 1 629,59 CZK 1 629,59 CZK ted koukam, ty jeste nemas v aute multiplex, ze? takze autokelly.sk sic ji nemaj sklade, ale urcite si ji z cech stahnou 34.20.681 ovládací páčka tempomatu ANO 1058 1260 ceny opet czk [upravil dne 7/12/07 buml]
    • 62
  25. buml

    Dotaz pro finanční poradce

    tak az nekdo najde 10% zisk bez rizika tak mi prosim dejte echo:aut
    • 22
×
×
  • Vytvořit...