Na mojí 307SW 2.0 HDi 100kW, mi přestala fungovat klimatizace, tak jsem s tím byl na doplnění, kde vysáli starou náplň, které bylo cca 200g a napustili novou náplň 585g. Při plnění se naskytl problém, kdy to nacuclo víc oleje co je v té horní lahvičce u mašiny na plnění. Nicméně po doplnění klima stále nefunguje, když ji zapnu tak se pouze sepne sahara, ale spojka klimatizace ne. Nejsem si jist jestli tam není třeba moc chladiva a nebo tím, že mašina na plnění nacucla víc oleje než měla.
Nevíte někdo kde může byt problém? Případně někdo od Zlína kdo by se na to podíval?
Díky za pomoc