Přejít na obsah

Boym

Uživatel
  • Počet příspěvků

    116
  • Registrace

Vše od uživatele Boym

  1. Boym

    Navigace - aktualizace

    Musíš si vygenerovat nový kód, ten co fungoval u loňských map, tak u aktuálních nešlape.
  2. Boym

    Navigace - aktualizace

    Já už je tam mám
  3. Boym

    RT6 - navigácia

    Stihl jsem akorát nahrát balík map s ČR, v systému se to hlásí jako 2018/2019 2ed. Podklady by měly být "až" z května Je tam už zaneseno severní propojení Liberce a Jablonce nad Nisou, které se otvíralo loni 1. 6.
  4. Boym

    RT6 - navigácia

    V pátek vyšly konečně nové mapy 2019.1
  5. Boym

    Dotaz nováčka

    Ten čudlík vypadá, že bude to samé jak jsem řešil v jiném tématu
  6. Boym

    508 - skúsenosti.

    já jsem kupoval měsíc zpět tyhle https://www.agauto.sk/cz/detail/gumove-koberce-peugeot-508-2011--19862.html a spokojenost
  7. Boym

    roleta panoramatické střechy

    zkus jak jsem psal v jiném vlákně
  8. Boym

    Aditivum FAP 508SW

    Já jedu doplňovat v pondělí a co jsem poptával cenu, tak mi v Peugeotu řekli 4200 až 4700 Kč, tak jsem zvědav kolik budu nakonec platit.
  9. Boym

    Klíč na dálkové ovládání

    Obeslal jsem si více klíčařů, všichni chtěli cca 400 Kč. Až pak jsem si vzpomněl, že kolem jednoho chodím na poštu a ten mi to vyfrézoval za stovku, takže celkem klika. A kód nemám na žádné kartičce, jenom vytisknutý s VINkem na papíru.
    • 9
  10. Boym

    Klíč na dálkové ovládání

    Kupoval jsem ho tady: https://www.aliexpress.com/item/Car-Remote-Key-for-208-2008-301-308-3008-408-4008-508-5008-Auto-Keyless-Entry/32832576155.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dTt2ffG
    • 9
  11. Boym

    Klíč na dálkové ovládání

    jj, na 508SW, a jdu si šupem opravit podpis...
    • 9
  12. Boym

    Klíč na dálkové ovládání

    Shodou okolností jsem to řešil minulý týden. Klíč z Aliexpressu za 400,- Vyfrézování za 100,- Kód k imobilizéru za 60,- Diagnostika z Ali za 1480,- Takže jsem to měl za půlku než mi to nacenil autorizák (3100,- klíč a 800,- programování)
    • 9
  13. Boym

    brzdy na 307

    Vyjel jsem včera na výměnu těch destiček a po 50 metrech mi praskla přední pružina... Takže to radši celé nechám na servisu
  14. Boym

    brzdy na 307

    No to už jsem sundané měl, ale jistý si právě moc nejsem Nicméně mám tam ty samé, jak jsou na odkazu níže, takže tam mám variantu BOSH?
  15. Boym

    brzdy na 307

    Dokázal by někdo poradit jaké mám na zadní nápravě destičky? Service box mi ukazuje jak Lucas tak i Bos, tak nevím které :-/. Díky
  16. Boym

    Clona panoramatického okna

    Baterku jsem zkoušel i přes noc nechat odpojenou a nic. Nakonec pomohlo, když jsem při nastarovaném motoru zkusit znovu udělal kalibraci a jak se to "dovřelo" tak jsem hned při držení toho kruhového voliče ho otočil na první pozici, potom se mi clona otevřela.
    • 14
  17. Boym

    Clona panoramatického okna

    Ani když nastartuju po delší době, tak to nefunguje. Jediné co jde, tak když podržím ten kroužek, tak se to snaží zavřít. Bohužel otevření nejde.
  18. Boym

    Clona panoramatického okna

    Neřešili jste někdo, že clona nejde otevřít? Provedl jsem kalibraci, clona se zavřela. Ale když teď otáčím ovladačem tak se ani nehne.
  19. Boym

    Nefungující klima po doplnění

    Bohužel množstvím chladiva to nebude, doplnilo se 450g a klima stejně nejde. Pak mechanik proměřil pojistky a klima se zázračně rozjela nicméně jak jsem od něj odjel tak zase fungovat přestala :(.
  20. Na mojí 307SW 2.0 HDi 100kW, mi přestala fungovat klimatizace, tak jsem s tím byl na doplnění, kde vysáli starou náplň, které bylo cca 200g a napustili novou náplň 585g. Při plnění se naskytl problém, kdy to nacuclo víc oleje co je v té horní lahvičce u mašiny na plnění. Nicméně po doplnění klima stále nefunguje, když ji zapnu tak se pouze sepne sahara, ale spojka klimatizace ne. Nejsem si jist jestli tam není třeba moc chladiva a nebo tím, že mašina na plnění nacucla víc oleje než měla. Nevíte někdo kde může byt problém? Případně někdo od Zlína kdo by se na to podíval? Díky za pomoc
  21. Boym

    Dodělání tempomatu

    Já ji mám z Aliexpressu a funguje v pohodě
  22. Boym

    Špatný termostat

    Že nevyleze na víc než 73 stupňů bych pochopil, ale štve mě, že cestou z kopce spadne na 50°
  23. Mám problém s termostatem, kdy se mi teplota motoru nedostane nad 73°C, ale chladič je teplý tzn. že termostat propouští. Jde termostat nějak seřídit? Protože co jsem se díval do service boxu, tak u 2.0HDi, 100kW se nemění jenom termostat za pár stovek, ale celý ten termostatový blok za cca dva tisíce. V motoru v pojistkovém prostoru jsem našel nezapojený konektor,je to jenom spojka těch kabelů a nebo má byt někde zapojený? Vypsaly se mi dvě chybové hlášky P0711 a P0A11, bohužel už jsem nějak nedohledal co znamenají.Nevíte někdo? Díky za rady
  24. Boym

    Neznámý ovladač vedle volantu

    Jak tak koukám na to pdf, tak abych když to vyndám ještě odjel s autem. Jde nějak otevřít ta skříň pod volantem? Je tam vlevo jeden šroubek, který jsem povolil, ale stejně nejde otevřít, abych se podíval co tam je vše povolené. Přivolání pomoci naštěstí nefunguje, protože v rámci testů co to dělá, jsem to tlačítko několikrát zmáčknul, naštěstí IZS nedorazil.
  25. Boym

    Neznámý ovladač vedle volantu

    Předchozího majitele bohužel neznám, je to dovoz z Rakouska. Když to zmáčknu tak se akorát ta červená dioda víc rozsvítí, ale přišel jsem na to, že to bude mít asi spojitost s krabičkou dole pod volantem
×
×
  • Vytvořit...