Přejít na obsah

Boym

Uživatel
  • Počet příspěvků

    116
  • Registrace

Vše od uživatele Boym

  1. Boym

    Navigace - aktualizace

    To si nemyslím, že je problém RT6, ale nějaké anomálie v komunikaci. Protože i teď na poslední verzi FW, se mi telefon zničeho nic párkrát sám odpojil
  2. Boym

    WIP Nav Plus

    Mně to skrze USB hlásilo přesně to samé, tak jsem to vypálil na CD a přes něj to už šlo. Sice se pak aktualizace nepovedla a rádio muselo do servisu, ale to je už jiný příběh.
  3. Boym

    EGR ventil

    tyhle dvě chyby mám taky, co ti způsobují? Mně akorát vypínají tempomat na dálnici, ve městě mi funguje a jelikož jedu po dálnici tak jednou za měsíc, tak to neřeším. Ohledně klepání psal @Multiplex406 výše, že si to oklepává bordel z klapky.
  4. Boym

    H7 led pre Peugeot 508

    Je to diodová sada do VW Golf 7, maloobchodní cena 24k. Montovali to do něj ve světě motorů 32/2019
    • 9
  5. Boym

    Kamera do auta

    taky jsem ji bral na Ali, mám ji včetně GPS modulu, který je ale upřímně k ničemu. Čas nesynchronizuje a ADAS mě akorát rozčiluje Jaký FW máš na mysli? Ten customizovaný co jsem viděl někde na netu nebo poslední od výrobce?
  6. Boym

    Kamera do auta

    Já mám https://www.70mai.com/en/dash-cam-pro/ a spokojenost, kvalita obrazu dobrá a mám na přidělanou tak, že ji z pozice řidiče vůbec nevidím; naprosto ji skryje zpětné zrcátko.
  7. Boym

    508 a olej

    díky za info, no měrku už mám druhou...
  8. Boym

    508 a olej

    Chystám se teď na autě (P508, 120kW) měnit olej a byl bych nerad, aby mě něco překvapilo. :) Vypouštěcí šroub je pod deklem nebo je volně přístupný? Jak nejlíp povolit filtr? Golovkou 27 s kloubem , klíčem na filtry, případně jsem se díval, že by to možná šlo i klasickou 27 klíčem? díky
  9. Boym

    Android radio do 508

    Myslím že ho spíš zajímá Apple CarPlay, pro mě by to byl asi jediný důvod proč vyměnit RT6.
  10. Boym

    Android radio do 508

    To je přesně to rádio na které se ptal @stoupa250 a já mu posílal odkaz na video.
  11. Boym

    Android radio do 508

    Mrkni na https://www.facebook.com/groups/peugeot508sw/permalink/2727336717333029/ je tam i video, jak to rádio funguje
  12. Boym

    508 - skúsenosti.

    jj, motor měl za sebou cca 18 km. Ale i dneska ráno, když bylo 8°, tak po nastartování vyšší otáčky a po ujetí 10 metrů spadl volnoběh na těch cca 800, on má prostě vyšší otáčky jenom po nastartování před rozjezdem. EDIT: Dneska jsem už na stk prošel. S autem jsem nic nedělal, jenom před měřením se auto kousek projelo, aby spadly otáčky.
  13. Boym

    508 - skúsenosti.

    soft jim ukazuje právě stejné otáčky jako mně ukazoval pak doma Diagbox. Těch 900 tam mám fakt jen po nastartování, pak už ne. V pátek se tam chystám po druhé, tak jim budu muset říct, ať nevypínají motor, když s ním budou přejíždět z parkoviště na měření. Studoval jsem doma protokoly z emisí a dva roky zpět byl povolený rozsah volnoběžných otáček 700 - 800, teď už je 700 - 830 otáček. Nicméně service boxu se mluví o volnoběhu v rozsahu 700 - 850 ot/min, tak nevím odkud berou stanice data.
  14. Boym

    508 - skúsenosti.

    Můžete se prosím někdo podívat jaké máte otáčky motoru po nastartování u 2.0 HDi 120 kW s AM6. Já mám po nastartování cca 900 ot/min a dneska mě s tím na emisích vyhodili, že je to moc. Nicméně teď jsem testy zjistil, že se stačí rozjet cca 10 metrů a pak volnoběžné spadnou na 809 - 820 ot/min. Tak nevím zda je to nějaká chyba a řešit to nebo jenom to jenom na emisích neví co a jak.
  15. Boym

    roleta panoramatické střechy

    postupoval si přesně dle návodu? Tj. otevřít na max a až pak podržet ovladač na 3 sekundy?
  16. Boym

    Výmena batérie

    Napětí na baterii bylo celou dobu mezi 14,4 - 14,7V. Nicméně voltmetr v zásuvce ukazoval od 14,1 do 14,3V. Před změnou bylo v zásuvce stabilně 14,3V. Nicméně dal jsem zpět v BSI možnost alternátoru na řízený 2. generace, protože ten standardní generoval chybu B16031C Závada dobíjení alternátorem. Průběh napětí a proudu plus mínus stejné.
  17. Boym

    Výmena batérie

    tak jsem to prubnul, dal tam ten standardní alternátor. Po startu začalo tak do minuty topit přídavné topení, takže super. Měl jsem diag. napojenou celou cestu domů z práce, po startu dobíjela tak minutu cca 16A, tak se to ustálilo na cca 6A a ke konci (cca po 15 min) 3A. Když jsem stál na semaforu, tak to občas pokleslo, ale minimálně tu 1A to tam tlačilo furt. Škoda, že jsem neměřil než jsem to nastavil, aby bylo srovnání
  18. Boym

    Výmena batérie

    Dle tohohle jsem postupoval, odkaz od tebe je na třetí straně. Ale tím, že mám Diabgox česky, tak nevím zda Type of managment of the controlled alternator" nastavit hodnotu "NON CONTROLLED ALTERNATOR" odpovídá Typ alternátoru = standardní Předehřev funguje, ale když stojím na místě, tak topit nezačne, ale když se s autem rozjedu, tak během 30s už cítím vlažný vzduch. Ono to bude asi to samé jak když dám teplotu a ventilátor na max, když jedu tak to fučí co to jde, ale když zastavuju, tak pod 10 km/h to začne foukat méně. Nicméně to jsou detaily.
  19. Boym

    Výmena batérie

    Takže ten standardní? Protože nekontrolovaný alternátor bohužel v nabídce není Mám tam na výběr: řízený, řízený 2. generace, standardní a pak myslím ještě buzený? Asi marně doufám, že po téhle změně začne hned po nastartování topit ten elektrický předehřev topení?
  20. Boym

    Výmena batérie

    V diagnostice je možnost dát 75Ah, nastavil jsem to tam včera, tak uvidím. Když sis nechával vypínat to inteligentní nabíjení, měnil si i ten typ alternátoru v BSI? Nebo si jenom změnil typ baterie v jednotce nabíjení?
  21. Boym

    Nadrzka ostrekovaca

    Mně když tekla, tak nebyl problém v nádržce, ale v čerpadle, kde asi přimrzla kapalina a část odskočila. Stačilo to přitlačit a bylo po problému. K čerpadlu se dostaneš přes pravý podběh, budeš možná muset sundat kolo.
  22. Boym

    Panoráma

    Pff, tak to je dobrý ranec.
    • 7
  23. Boym

    Panoráma

    Řešili jste někdo výměnu panoramy? Kdyby se s ní nedej bože něco stalo.
    • 7
  24. Boym

    Kamera do auta

    Tak zkoušel jsem i ten co si kupoval ty, ale rušil taky. Nakonec jsem tam dal https://www.aliexpress.com/item/32860185079.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7e1e4c4dtU3Blv a vypadá to, že rušení zmizelo.
  25. Boym

    Navigace - aktualizace

    Jsou venku nové mapy 2019-2, zkoušeli jste je už někdo nahrát do auta? Podklady by měly být z 9-11/2018.
×
×
  • Vytvořit...