Dle tohohle jsem postupoval, odkaz od tebe je na třetí straně.
Ale tím, že mám Diabgox česky, tak nevím zda Type of managment of the controlled alternator" nastavit hodnotu "NON CONTROLLED ALTERNATOR" odpovídá Typ alternátoru = standardní
Předehřev funguje, ale když stojím na místě, tak topit nezačne, ale když se s autem rozjedu, tak během 30s už cítím vlažný vzduch. Ono to bude asi to samé jak když dám teplotu a ventilátor na max, když jedu tak to fučí co to jde, ale když zastavuju, tak pod 10 km/h to začne foukat méně. Nicméně to jsou detaily.