Jump to content

Padre

Uživatel
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

About Padre

 • ID člena
  48323
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 02/11/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2014

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Opava 6
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Super, díky za info. Popřemýšlím o tom.
 2. Zdar všem. Jak tady tu diskusi sleduji, cítím se jako úplný vrah svého auta. Protože má současná P5008 je moje první nafta, taky nejsem zvyklý dávat do nafty nějaká aditiva, když jsem dříve jezdil s benzínem. Můžu tedy požádat o nějakou fundovanou radu, co používat jako aditivum, jak často a proč? Zkratky jako VIF, Tec a jiné mi nic neříkají, stejně tak provozní jako čistící. Díky moc za rady.
 3. Já mám zabudovaný přehrávač přímo peugeot servisem, chtěl jsem po nich, ať mi to schovají do středového panelu, takže dráty mám v něm a vylezou mi před zadními sedadly u koberečku hned pod ovládáním obrazovek a tam mám tři kolíky bodnuté do AV2 vstupu. Nic jsem nechtěl pájet, ať se s tím dá operativně cokoliv udělat (vyměnit přehrávač). Fotku nemám, ale pokud budeš moc chtít, tak to fotnu.
 4. Jojo, toto už jsem tady taky diskutoval, ale nikdo se nenašel, kdo by s tím měl problém. Já už si zvykl. U mě to nejsou nijak silné zvukové projevy, občas drncání nebo takové "cvrlikání", ale dá se to.
 5. Jám mám dvd ve středovém panelu, kabely vedené ve středovém tunelu dozadu do těch 3 cinch vstupů a druhý kabel pro audio mám z dvd do středové přihrádky, abych mohl dát audio do aux vstupu pro poslech v celém autě. DVD si kup, jaké chceš. Koukni na poslední stránku vlákna "jak vylepsit 5008/aneb na co frantici zapomneli" a tam to uvidíš.
 6. Tak to bych asi šel cíleně do Peugeotu, protože si myslím, že na webu nebo vrakáči to asi neseženeš. Leda by se někdo ve fóru ozval, že to má navíc.
 7. Eltone, a budeš vyměňovat kus za kus, nebo chceš jít do něčeho jíného (unačka/model)?
 8. Super, díky ještě jednou. Jo a jen tak mimochodem se musím pochlubit s jednou zkušeností s 5008 - no vždyť se to sem zrovna hodí. V pátek minulý týden jsem sednul do auta, že odvezu děti do školky. A když jsem děti odvezi a vycházím ze školky, koukám na auto z pravoboku a říkám si: tam chybí zrcátko. Koukám pozorněji a zrcátko tam je. Ale ten trojúhelník před zrcátkem tam není. Oči vyvalené, říkám si: vždyť to nemohlo upadnout, však nejezdím jak prase. Tak jdu blíže a ohlížím to a koukám na ten A sloupek u spolujezdce a říkám si: vždyť i to čelní sklo je nějaké divné. A hledím: tam chybí krycí lišta, která jde po A sloupku nahoru od kapoty ke střeše. No tak to mi došlo, že to neupadlo, že to někdo strašně potřeboval, protože si asi nabuřil svůj A sloupek a ty plasty kolem něj popraskaly a upadly. Jó, lidi jsou horši než zvěř. Tak zase budu lehčí o nějakou korunu, když mi to servis bude muset opravit.
 9. Trochu se trápím, googlím Castrol GTA a google to nikde jnenašel, jaký to má oficiální název?
 10. Zdar pánové, dotaz k tomu aditivu, jakým způsobem to do nádrže dáváte a kdy?
 11. Tak přidávám fotku toho dvd přehrávače. Aha, tak nepřidám. Asi jsem debil, vysvětlete mi prosím někdo, jak tady mám přidat obrázek. Když kliknu na ikonu "Obrázek", tak to chce po mě URL a já to chci přidat z disku. Díky.
 12. Vyfotím v pátek, jsem teď pracovně v PHA, ten 1/2 DIN je vsazený do toho původního kastlíku, takže díra tam není, sice jsem přišel o půlku kastlíku, takže teď už dám do kastlíku jen dvoje papírové kapesníčky, ale dá se to.
 13. Hmm, no to mohl se mnou probrat. No je tam ten malý, je to OK, hraje dobře a přehrává všechno, co jsme tam prozatím dali, tak to snad nebyla špatná volba.
×
×
 • Create New...