Mezitím co sháním budíky mě to nějak včera ještě nedalo....řekl jsem si že zkusím zkontrolovat zadní tišták mezitím mě do toho něco vlezlo že jsme musel jet takže jsem jen odpojil budíky připojil jsem je zpět sice se mě pop připojení spálili tři nový žárovky ale do dneska do večera asi nějakej sto kilometrů to fungovalo absolutně bez problému nic neblikalo i tachometr otáčkoměr všechno před chvíli jedu domů sednu do auta po nastartování se sekl zase otáčkoměr tak jsem do toho klepl rozblikal se airbag a v půlce cesty i tachometr KO...tak nevím.