Ahoj
Tak LPG by určitě špatná volba nebyla ale já už to vidím že s tímto autem to byla v dubnu asi poslední STK a víc jak ty dva roky ho asi už mít nebudu kdo ví jestli ty dva roky takže ta investice by byla lepší s nějakým dodatkem třeba do HDI 2004 ve výbavě kterou chci a nemusím pak už nic dokupovat a skládat takže další pokud to bude 406 což si myslím že asi bude tak zkusím sedan nebo možná i Coupe ono sice pravda kolikrát se mě ten kombík hodil při stěhování apod. ale z 99% jezdím sám nebo ve dvou a Coupe to byl vždycky můj sen ale jak se znám stejně to bude zase kombík