Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Louže pod autem

    No je mě jasný že větrák není klimatizace ale přece když klima funguje se zapnutým motorem tak je pak jedno jestli je tlačítko zhasnutý nebo svítí ne ? ten vzduch jde přece jen pořád přes ten filtr mimo to tohle to dělalo i s fungl novým filtrem nechám si poradit ale v druhé 406 je filtr už druhým rokem a nic takovýho to nedělá.
    • 39
  2. Nick406

    Louže pod autem

    No to mě taky nejde moc do hlavy ale prostě když otočím klíčkem naskočí kontrolky tak se spustí i větrák do kabiny a když mám zapnutou klimatizaci jakožto že mě svítí zelná dioda na tlačítku tak to dělá co jsem napsal když jej vypnu přestane to takže když na někoho čekám a mám zapnuté rádio a klíč v poloze dvě tak musím stisknout tlačítko jakožto vypnout klimatizaci jinak se v tom autě nedá dýchat a je tam jak v prádelně jakmile jí vypnu nesvítí kontrolka na tlačítku tak je to úplně v pohodě.
    • 39
  3. Nick406

    Louže pod autem

    ale ještě jsem si vzpomněl ale to ještě v době kdy jsem s tím nejezdil tak právě když byl špatný kabinový filtr tak se usazovala voda v kobercích a okna se mlžila když pršelo i když bylo auto vypnuté a zamčené což mě nedělá pouze pokud je v chodu klimatizace a není zapnutý motor.
    • 39
  4. Nick406

    Louže pod autem

    radim.1008 : kabinový filtr je tak 8 měsíců starý díval jsem se na něj hned na začátku a byl ještě fakt jak novej ale tohle dělalo už i v ten moment jinak že by tam teklo jsem nezaznamenal a radiátor topení je taky OK jedině pak že je ta odtoková dírka fakt ucpaná ta je někde v místech katalyzátoru ne ??
    • 39
  5. Nick406

    Louže pod autem

    Tak klimatizace funguje ale jedině co je takový divný asi by to dělat nemělo je to že když otočím klíček do druhé polohy a klimatizace je zapnutá tak během pár vteřin je v autě nedýchatelně s divným zápachem nevím jak to popsat ale spíš takovým prádelním a když byla zima nebo prší a je vlhko tak se okamžitě mlží okna ale po nastartování během pár vteřin krásný vzduch a klima chladí tak to nějak neřeším za jízdy kdy je potřeba to funguje navíc dva měsíce před tím než jsem se k autu dostal se měnil kabinový filtr a klima prošla údržbou. Navíc o víkendu jsem umýval okna i zevnitř v autě a včera byla zadní a boční zadní u kombíku zase špinavá potečená takže jak venku prší a je vlhko tak se tam udržuje vlhkost je to ještě tak měsíc dva zpátky a když jsem zaparkoval u Globusu na krytým parkovišti tak ve večerních hodinách jsem pak do auta sedl a přední sklo a trochu boční přední totálka zamlžení přitom v autě nikdo nebyl a bylo třeba 15-20 stupnů ale tam to dělalo pravidelně nikde jinde ne v takovým počasí už nějak se tím netrápím akorát mě tento příspěvek připomněl že za celý rok co s tím jezdím se mě tohle ještě nestalo. Takže když tento román shrnu tak ze zapnutým motorem funguje úplně normálně ale s jen zapnutou elektrikou divně smrdí a slouží jako sauna a pak zase v podzimním období hlavně když prší tak bez klimatizace zase nelze za jízdy protože to dělá naopak to stejný jak klima bez nastartování motoru takže já jezdím neustále se zapnutou a mám pokoj.
    • 39
  6. Nick406

    Louže pod autem

    Pe.Tr A dá se považovat za stres když voda z výparníku louže nedělá ?? vím že to dělala každá 406 ale u mě nic.
    • 39
  7. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    KapriQ: Jj díky už jsem se na to díval a pochopil pořádně princip jak to funguje
  8. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nebo tak jde mě o to dosáhnout bílého podsvícení takže když sundám ten červený napravo bude to po osvětlení svítit bíle nebo je potřeba máznout to třeba bílou lihovkou ??
  9. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Malej dotaz když ten nástřik sundám a nechám tam původní žárovky bude to pak svítit bíle modře a červeně dle těch barev z čela když je to nasazený ??
  10. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    to když vezu nějakou slečínku aby neměl špatný mínění
  11. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    mě jednou zachránila kapalina do ostřikovačů
  12. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    v podstatě až dneska jsem to vyčistil důkladně panty zákoutí dveří kufru apod. protože to někdy bylo až ostudný ještě musím něčím zkusit vyčistit pásy nebo sehnat černý ono 10 let bez mytí kromě deště to trochu šlo znát.
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    John: Dneska jsem to trochu opucoval hlavně v místech kde jsou světla protože občas se mě stalo že když jsem měnil žárovku tak jsem měl špinavý ruky jak kdybych dělal kdoví co...což někde na cestě bez vody není ideální
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nějaké zkušenosti s mytím motoru ?? už snad o začátku nějak uvažuji že to nechám vyčistit pak že si to udělám sám což jsem udělal a proti tomu jak to bylo je to TOP . Ale ten správnej šmrnc to není ale s vapkou se mě do toho moc nechce jelikož je mě známo jak ta elektrika má vodu a někdy vlhkost moc ráda...
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    První fotka motoru...
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jinak jsem tím chtěl udělat i rámečky kolem budíků ale budu to muset vymyslet jinak zkoušel jsem plexisklo odříznout ale dole mě prasklo a naštěstí to nejde vidět tak jsem se na to vykašlal a spodkem to nelze udělat aby to vypadalo normálně,jedině za pár kaček někde sehnat z coupe jen ten štít a nějak zamaskovat pátej budík ale pochybuji že by někdo prodával jen samotný štít. Jsem hledal na Francouzských forech a jeden to tak měl udělaný místo budíku měl bud plast nebo folii a na tom měl znak Peugeotu a nevypdalo to až tak špatně.
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    machulda: Dělal jsem to na autě a zabralo mě to asi 2 hodiny ale určitě ne čistýho pracovního času největší piplačka nastala v rohu místě znaku ale to by jsi člověk nepomohl i kdyby měl masku dole akorát jsem si otevřel kapotu. A jinak až tak velká piplačka to nebyla v podstatě chce to jen hodně ostrý nůž a přesně řezat a je vyhráno potom už tvarování jde docela samo až na ten roh to byl jediný zádrhel ale stačilo by to prostě jen nadstavit dalším kouskem a nešlo by to ani vidět ale mě to docela bavilo tak jsem to vzal podstivě
  18. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    John: Díky to rád slyším dělal jsem asi po druhý v životě s folii nebo spíš něco kde to jde více vidět a není to hranatý
  19. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jsem si pohrál s folii tentokrát to neodneslo moje auto...
  20. Nick406

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem nainstaloval tatovi chromovanou folii na masku....
  21. Nick406

    Co jste dnes udelali...

    Dneska proběhl pokus o napodobení chromovaných rámečků jako u Coupe zatím pokus jelikož zezadu se to hodně špatně dělá a taky to jde vidět na výsledku tak budu muset sundat plexisklo použil jsem na to samolepící chromovanou folii...malá ukázka zde jinak k tomu sklu plátkem z pilky by to snad jít mělo nic u sebe jinýho nemám
  22. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    :D jooo to kdybych tak měl
  23. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Poradil by někdo jak je řešený zámek v zadních dveřích ?? už od začátku se mě dveře nezamykají ani neodemykají tudíž jsou pořád zamčený když jej zamknu čudlem tak jde slyšet jen jemné klapnutí proti ostatním které fungují. Dle všeho to auto bylo před nějakýma rokama na ulici vybraný a snad se do toho dostali přes zadní dveře protože od toho momentu byl zámek nefunkční ale nevím nevím.... no a že je celkem pěkně a na autě už není co dělat tak si říkám že se na to mrknu jestli tam třeba není někde něco ulomený nebo někde chyba v kabeláži přece jen ručně zámek funguje ale necvaká jak má.
  24. Nick406

    Peugeot 206, 1,4 Hdi blbne tachometr

    Taky bych to viděl na čidlo na převodovce
    • 10
  25. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak to mě nějak nefunguje zmáčknu druhé tlačítko a nic se neděje....
×
×
  • Vytvořit...