Jinak jsem tím chtěl udělat i rámečky kolem budíků ale budu to muset vymyslet jinak zkoušel jsem plexisklo odříznout ale dole mě prasklo a naštěstí to nejde vidět tak jsem se na to vykašlal a spodkem to nelze udělat aby to vypadalo normálně,jedině za pár kaček někde sehnat z coupe jen ten štít a nějak zamaskovat pátej budík ale pochybuji že by někdo prodával jen samotný štít.
Jsem hledal na Francouzských forech a jeden to tak měl udělaný místo budíku měl bud plast nebo folii a na tom měl znak Peugeotu a nevypdalo to až tak špatně.