Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Ahoj Tak LPG by určitě špatná volba nebyla ale já už to vidím že s tímto autem to byla v dubnu asi poslední STK a víc jak ty dva roky ho asi už mít nebudu kdo ví jestli ty dva roky takže ta investice by byla lepší s nějakým dodatkem třeba do HDI 2004 ve výbavě kterou chci a nemusím pak už nic dokupovat a skládat takže další pokud to bude 406 což si myslím že asi bude tak zkusím sedan nebo možná i Coupe ono sice pravda kolikrát se mě ten kombík hodil při stěhování apod. ale z 99% jezdím sám nebo ve dvou a Coupe to byl vždycky můj sen ale jak se znám stejně to bude zase kombík
  2. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Takže v podstatě denně najedu minimálně 100 někdy až 150 kilometrů za těchto podmínek
  3. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Když shrnu denní ježdění tak se možná není čemu divit .... dojedu 12 Km škola pak na jídlo a kafe 5 Km pak zase zpět vypnu motor pak cesta 12 Km zpět vypnu motor další akce zhruba dalších 10Km vypnu motor cesta zpět to samé zase 10 no v podstatě je to popojíždění po 10-20 kilometrech v provozu kde z 90% člověk neustále řadí brzdí nebo stojí na semaforu v zácpě apod.
  4. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak na dálku poslední cesta Brno-Valtice rychlost max kolem 110Km s řazením do 3500 spotřeba kolem 8 litrů čistě cesta 20 kilometrů škola plynulá jízda jeden semafor navíc často cesta bez zastavení kolem 10 v létě minimální rozdíl ale třeba cesta 10 kilometrů po Brně vypnu motor ujedu dalších 10-20 Km vypnu v hustém provozu atd..tak je to tak 12-13 litrů nemluvě třeba o 15 minutovém popojíždění brzda plyn v zácpě.
  5. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Já totiž nevím jak to jede normálně ta 1.8 pravda je zase ta že třeba na 100 nebo 110 to v podstatě zrychlí stejně jen v o něco vyšších otáčkách jak 2.0 99KW rozdíl bych viděl v tom že dva 2.0 táhne od 2500 tohle tak od 3500 tak nějak bych to v tento moment viděl.
  6. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak nějak o tom taky uvažuji a navíc bych bral něco s menší spotřebou...ono s žádným benzínem to po městě není nic extra ale ta 1.8 16V mě přijde fakt jako cisterna když to porovnám s novým motorem 2.0 16V ve stejným autě tak mě to žere skoro 2 litry více. Pravda jezdím často krátký trasy po Brně většinou 10-20 Km ze 70% je to popojíždění v zácpě nebo prostě jízda městem neustálý řazení brzdění atd.dneska mě vychází od pondělí spotřeba v průměru na 13 litrů bez klimatizace což mě přijde prostě moc nemluvě o tom že to má od začátku upravenou zbroušenou vačku a urpavenou hlavu válců což se na tý spotřebě asi taky projeví to někdo v Rajchu z toho chtěl duělat závodní auto..
  7. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Ajo tak to asi nebude tak jednoduchý sehnat...bych mohl mít Clarion z auta 5/2000 tak to nic myslíš tohle že ? jinak nemáš zkušenost nebo nevíš o někom kdo si přehodil tento panel ovládání klimatizace za ten co tam mám ?? nejde mě o automatickou klimatizaci ale o vzhled jestli to jde nějak.
  8. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Dotaz fungovalo by mě v tom autě rádio z novýho modelu a pokud bych vyměnil i páčku k rádiu tak jak má ??
  9. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Cesta z lesa....
  10. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Zkoušeli jste někdo použít fond pro budíky z nového modelu na starý ???
  11. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak jsem to zvážil a půjde to do černého lesku... jinak někdo zkušenost s folií na světla jsem si říkal zadek trochu ztmavit tak nějak decentně jen by mě zajímalo co třeba policajti.... něco takovýho jako na této fotce.
  12. Nick406

    Co jste dnes udelali...

    Já už to auto radši ani nebudu umývat nějak až moc často to přitahuje špatný počasí..... navíc stání venku je prostě stání venku stačilo mě to nedávno kdy mě to opravdu docela naštvalo protože jsem tomu věnoval celý dopoledne i s leštěnkou a večer dojedu a jediný místo pod stromy ráno asi pět kakanců od ptáků za stěrači jehličí šišky a o střeše ani nemluvím takže na to jak to vypadalo to ráno bylo jako když by to stálo ve stodole se slepicema.....
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jako já jsi tím taky nejsem na 100% jistej občas potkávám takhle sedana ale nevypadá to zase tak blbě ale mě hlavně nějak nesedí ten zadek...takže to dám do černýho laku nebaví mě neustále to matlat oživovačem
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Co myslíte vypadá to líp jako než černý plasty ???
  15. A co bude další na řadě ??
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Pravda že kdyby příště zase 406 tak minimálně 2.0 protože u toho i v kombíku je to minimální rozdíl při plném obsazení nejlépe V6 ale s tím jak jezdím bych se asi nedoplatil takže možná nafta ted jsem zajel za měsíc přes 3 tisíce kilometrů a i ta 1.8 zejména po městě není zrovna ekonomicky ideální takže možná 2.2 HDI. No právě bez toho kodu je to docela špatný...a stejně mě udivuje že i servis nic nezjistí což na druhou stranu bezpečnostně je to docela ideální ale ono stejně kdyby to někdo chtěl ukrást velkej problém mu to dělat nebude.
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Zkusil jsem to stejně nic....kde si jsem četl že když se přehraje řídící jednotka takže by kod měl být zase 1111 nebo 0000 což dle všeho kdysi kvůli už nevím čemu na tomhle autě dělali zkoušel jsem to ale taky nic. Protože bych ho nejraději vypnul tím neustálím odemykáním a zamykáním při každé zastávce kdekoliv se mě akorát pořád vybíjí baterka v klíči a třeba na benzinové pumpě občas člověk vypadá i když to je to poslední co mě vadí jak šílenec vystoupím z auta zamknu natankuji odemknu sednu a jedu k boudě zaplatit... ale bez toho kodu to nechci odpojovat tu klávesnici.
  18. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    By mě tak zajímalo jestli je to jen můj případ nebo se to týká všech 1.8 16V ale když jedete ve více obsazení taky vám to jde tak moc poznat na výkonu??? když jedu sám nemám si nač moc stěžovat ve dvou ještě taky OK v podstatě žádný rozdíl ale když dozadu sedne třetí nebo už čtyři lidi tak se z toho stane takový těžkopádný na cit hůř ovladatelný auto který navíc ztrácí výkon zejména při rozjezdu pak do kopce atd.
  19. Nick406

    Potkal jsem klubáka...

    Myslím že na zadním okně je samolepka klubu....
  20. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tady to ještě to svítilo ale už jsem to dal před časem pryč....
  21. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jinak můžete mě poradit co přesně proletovat aby ty budíky fungovali ???
  22. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Počkám co mě ještě napíše ten borec a dám ti vědět ale na díly by se to mohlo hodit..... já ho mám už KO i když zavřu dveře tak mě poskočí rafika atd...
  23. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jojo můžeš ok dal bych ti vědět.
  24. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jojo právě dlouho je sháním za normální cenu což jsem konečně našel ale zrovna je to z automatu.....
  25. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jsou to tady tyto ještě jsem se zkusil zeptat po manuálu tak uvidím...i když zase na druhou stranu vypadalo by možná divně
×
×
  • Vytvořit...