-
Počet příspěvků
219 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
2
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Zůza
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Zůza odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 5008
-
S O U T Ě Ž ! ! ! 😀 právě vyhlášena!!!
Zůza odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci 1. celo-víkendovo-republikový VÁNOČNÍ SRAZ Dolní Dvůr 29.11. - 1.12. 2019
Včerejší večer byl velice hravý Konečně jsem udělala ozdoby!!! Mám dva druhy, ale více kusů, kdyby se na to ostatní vy......., tak ať není stromek holej Sice to vypadá jako od prvňáka, ale doufám, že tu snahu aspoň někdo ocení  -
3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019
Zůza odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Tak i já se přidávám k poděkování za super sraz Byla jsem tak nadšená, že jsem úplně zapomněla fotit Děkuji všem, kteří přijeli i jen na chvilku a doufám, že i ta chvilka stačila na poznání jedinců, bláznů a nadšenců, ke kterým se 6 let hrdě hlásím i já A stejně tak doufám, že se sejdeme na Vánočním večírku PS: Omlouvám se, že jsem se nerozloučila před odchodem k vodě.. Kdo mohl tušit, že mě @Verysek a @Weri 605 vytáhnou na šlapadlo U kormidla bylo suprově, doporučuju všem jediný mě mrzelo, že na šlapadle nepanují stejná pravidla jako na autodromu, tj. narážet do ostatních účastníků- 180
-
- 3.minisraz
- orlické hory
-
(a 1 více)
Označen s:
-
-
Vašek v 508 usnul, asi ho unudila ta městská jízda s @radim.1008 Že jo @Verysek ??? A u tety mu bylo fajnově
-
Poděkování za 52 sraz
Zůza odpověděl/a v tématu od Emil v sekci 52. sraz Peugeot Clubu - 24. - 26. 5. 2019 - ATC Strážnice
@Weri 605 ta okurka byla záměrně, aby sis na mě vzpomněla kdykoliv ji uvidíš A na další sraz přijede jedna duchna s duchnou čekatelem Mamka by tě zase ráda viděla, tak jsem jí pravila "no problema, příště jedete s náma" -
Soutěž v poznávání vína - přihláška
Zůza odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci 52. sraz Peugeot Clubu - 24. - 26. 5. 2019 - ATC Strážnice
Přátelé dobrého jídla, pití a zábavy.. Jdu do toho! Se zase vožeru jak to Tudíž Werislavo si mě zapiš do svého análu (myslím bločku nebo excelu) Zůza se hlásí do oddílu "ženy" -
By ti strach nedal!
-
Verunoooooo, těš se na ty naše tři ksichty 16.6.2019 15:30 - 16:00, 3008 GT LINE 1.6 PureTech 180 S&S EAT8 16.6.2019 16:00 - 16:30, 508 GT PureTech 225 S&S EAT8
-
Když jedeš do našich končin, nemá cenu auto mýt.. Děláš, jako bys to nevěděl
-
-
Mě právě napadlo hlavně to Chorvatsko, přijde mi, že tam jezdí snad každej
-
Nevyspím se tak akorát já A zapomeň na to, že někomu budu dávat nějaký rady!! Prostě při příjezdu na sraz dítě odevzdám a jdu se bavit Ale abych se taky vyjádřila k tématu.. Moc mě mrzí, co se za těch 5 let, co znám club, stalo Stejně jako @Rikic339 jsem i já měla dost velký obavy, možná proto, že jsem ženská a o autech jsem věděla jen to, že mají 4 kola, podvozek a volant Je fakt, že jsem na svůj první sraz do Kněžnic nejela sama, ale při příjezdu do kempu, když jsem uviděla tolik Peugeotů a pak i tolik lidí ve stejných tričkách, jsem si pomyslela "Sakra, kam jsem se to dostala, co je to za idioty, já chci domů!!!" Ale postupem času jsem zjistila, že to není ani tolik o těch autech, ale spíš o těch lidech.. No a během let se ze mě stala stejná diagnóza, ne-li horší Došlo to až tak daleko, že jsem, ač s velkým břichem (těhotenským!!! ), v příšerným vedru v autě bez klimošky, nemohla vynechat ani sraz v Kokoříně, prostě jsem po dlouhé době chtěla vidět ty suprový lidi, který mi přirostli k srdci a bude to tak i nadále!!! Holt vždycky v každém uskupení se stává, že se dá dohromady "jádro", které "oblejzá" kde co (myšleno srazy ) a podle místa pořádání se přibalují ostatní... Proto my (teď už tři) budeme jezdit!!! Až Vašek trošku povyroste, chtěli bychom zase dát dokupy víkendový sraz, ale teď je to dost náročný... Jinak je to asi taky dobou a pohodlností.. Proč se někdo jen zeptá "kdy bude další sraz", místo aby sám aktivně přišel "hele, mám nápad tady a tady by to mohlo být super, ale sám si netroufnu, mohl by mi někdo pomoct?" Uspořádat víkendový sraz není prča.. Ale tady na to člověk nikdy není sám!! Pak je tu další věc, že v Čechách je dost draho, když se to vezme ve srovnání s cizinou, tak je fakt, že někdo radši pojede na týden k moři, nejlíp s All-inclusive, než někde víkend v kempu v chatce s pavoukama Ale na druhou stranu, přeci jedu na sraz kvůli těm lidem, které jsem dlouho neviděla, nebo ne??? A teď mě něco napadlo.... Co takhle uspořádat červnový sraz (asi až za rok, teď už je dost pozdě ) u moře s all-inclusive?? Čím víc nás bude, tím větší sleva na ubytko
-
Zdá se to být celkem zajímavý seriál, soudě dle pár vteřin slávy Ovšem chtělo by to aspoň titulky .. A nebo @MJSytic a @Verysek dabing jako z dob minulého století
-
Hele furt nemám na tebe No i když.. Doháním tě
-
Strašně moc děkuju všem, kteří si vzpomněli, že jsem zase o rok starší SAKRAAAA!!!
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Zůza odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
Náš malej pežotek mě nemá rád Než aby vezl moji sedinku, tak si radši nechal prasknout obě pružiny.. A když zjistil, že s ním zase dnes chci jet, tak odmítal rozsvítit potkávačky.. Ale já se nevzdala!!! Takže trasa Kunvald - Žamberk - Kunvald s dálkovýma, chacháááááá -
Dostalo mě do kolen :)
Zůza odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Bych ho střískala do kuličky, parchanta rozmazlenýho !!! Akorát mám takovej pocit, že si to pěkně odskáčeš No ale přesně pro tyhle příležitosti byste měli mít v autech kameru, pro vaši obranu !! -
Všem přátelům, známým i neznámým přejeme s @radim.1008 hodně dárečků pod stromečkem, klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně hodně zdraví a pohody a KOLAMA DOLŮŮŮŮŮ
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Zůza odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 5008
@Péťa to asi těžko, nebyl v autě sám, zřejmě spolujezdkyně -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Zůza odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 5008
Kafíčko? Leda prd! To byla pouze špionáž, jestli jsi to podle fotek poznal správně, páč kdyby jsi chtěl skutečně kafíčko, tak by jsi jen zbaběle neprojel kolem, ale zastavil bys se slovy "koukám, že žena vyhazuje sníh, tvrdě maká a manžílek si sedí pěkně v teplíčku. Máš už vyházeno nebo chceš pomoct?" A poté případně "když už jsme tady, mohli bychom se stavit na kafe?" Takhle to mělo vypadat, takže kdyžtak pro příště!!! -
To si jenom myslíš, že toho moc nenajezdí... Už mi zase autobus neříká paní a musím se dovolovat, abych si ho mohla půjčit
-
Vánoční večírek - 2018
Zůza odpověděl/a v tématu od Lucy sv 24 v sekci Vánoční večírek Peugeot clubu 2018
Ty jsi tele No ale hlavně že jsi nenapsala "už jsem s ní v autě jela, takže jí na cestu nebudou stačit ani čtyři hodiny" -
Vánoční večírek - 2018
Zůza odpověděl/a v tématu od Lucy sv 24 v sekci Vánoční večírek Peugeot clubu 2018
Aspoň bychom se projeli a vyhnali pavouky Neboj, v 19h odjezd vážně neplánujem Takovou dálku pojedeme a tak brzo domů? Blázne! -
Vánoční večírek - 2018
Zůza odpověděl/a v tématu od Lucy sv 24 v sekci Vánoční večírek Peugeot clubu 2018
Máš recht Luci A navíc zpátky těch aut tolik jezdit nebude, tak budem moct po dálnici frčet s větrem o závod