Dříve jsem to míval na jiných autech-třeba na favoritu a dalo se,ale o víkendu jsem pomalu dvakrát zatáčel z hlavní na vedlejší-úhel 90 stupňů a hodiny a to jsem dával fakt bacha,skoro krokem-možná se to u sedana v dieslu chová trochu jinak,ale další dvě zimní tam musím dát,abs nemám,ale nevím jestli postačí jeté zimáky,momentálně musím šetřit,jinak bych to nedělal!!!-na dvou!!!