Přejít na obsah

radyn91

Uživatel
  • Počet příspěvků

    205
  • Registrace

Vše od uživatele radyn91

  1. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak dnes dosly obe predni mlhovky, prevodovy olej a LZ podbeh. Uz jen si najit cas na vymenu
  2. Zdravím pánové a dámy, mám v plánu si dodělat přídavný dálkovky a otázka zní: Kde vzít spínací proud k relátku? Řezat káblík za normálním světlometem a napojit se zde mi přijde jako prasárnička... Za rady děkuji
  3. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Jojo, hlavně dvojka
  4. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Kvalty za studena tam nejdou zrovna hladce, takže to připisuji asi nižší viskozitě oleje, který tam je. ZA tepla je to ok Už sem to takhle měnil na 106 a ja nevím, co tam ti lidi kolikrát nalejou...
  5. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    A protože se jaro kvapem blíží, tak bude výměna převodový sračky (předpokládám, že spíš než olej tam bude nějaká hmota) za TOTAL transmission 75W-80, Dál bude výměna kotoučů i desek na brzdách. Ale to až mi šamani sundají sádru z ruky, abych se podíval, co tam je za třmeny. Amen
  6. radyn91

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    Můžeme, s tím nemám problém
  7. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Z auta se linou skřípavý zvuky. Pouze na volnoběh. takže sem to včera procházel a naštěstí to dělá vejfuk hned za svody, byla povolená spona. Takže jezdíme dál a čekáme na léto Ještě opravit trubku klimy, pořešit brzdy a nějaký ty blbinky na přední nápravě
  8. radyn91

    Tekutý kov + hliník

    Ok, díky Jen hledám možnosti opravy Ještě zkusím projít vrakáče, protože se mi za novou trubku bůra dávat nechce Díky za tipy
    • 7
  9. radyn91

    Golden Pug

    Ten ledkovej kroužek má jakej průměr? Vypadá to parádně, palec nahoru :super
  10. Zdravím. Jaké máte zkušenosti s "lepidlem" tekutý kov? Zalepil by i hliník? Jde mi o to, že mám dvě nebo tři dírečky na hliníkový trubce od klimy, která vede medium do chladiče za nárazníkem. Je to ta nejdelší trubička. Za postřehy a rady díky
    • 7
  11. radyn91

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    Trajdá po okolí a neřekne
  12. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Dnešní dírkování. Cesta byla šílená, viditelnost místy pouhých 10 - 20 metrů, samý závěje a led. Ovšem pežotek to zvládnul bravurně
  13. Jeste to neni top. Mlhovky bych chtěl do žluto-šeda, a lakýrníka, co by si vyhrál se šrámy... Pak to bude top
  14. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak sem to dneska umyl
  15. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Když ti silničáři to zas nečekali...
  16. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Díky Konečně sem se odlišil od ostatních aut minimálně na Vysočině
  17. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak o volném času mezi svátky došlo i na světla. Při vyndávání sem byl dost rozčarovanej, dva šrouby byly ukroucený a všude nasranej gumovej tmel... No Popral sem se s tím řekl bych na výbornou Levý světlo dostalo zřejmě někdy pecku, protože je povařený. Už jen zbývá rozleštit vnějšek světel, ale to až se mi bude chtít
  18. radyn91

    Potkal jsem klubáka...

    Muj vcerejsi ulovek, tzn. Patek 28.11. Kolem 10:00 u kauflandu ve VelMezu. Tak se pochlubte, kdopak byl na nakupu
  19. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Díky
  20. radyn91

    Už máte přezuto na zimu

    Přezuto mám tejden, no nemůžu si zvyknout na to hučení drápot... Je to jak vlak Ještě aby vůbec ňáky srance napadaly
  21. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak konečně chvilka času. Výměna rozvodů po předchozím majiteli. Dřív byly měněny údajně ve 150 tis. nyní máme 192 tis. Mohl mluvit pravdu ale nemusel, no znáte to. Takže. Nová rozvodová sada Contitech, vodní pumpa Graf + bonus napínací kladky klíňáku i samotný klíňák Gates. Snad se zbavím toho pohvizdování PS: Velké díky členovi Badisak za supr a rychlé a ochotné jednání. Autorozvody.cz
  22. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Připraveno na zimní klouzání
  23. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak sem se vrhnul na kola. Počáteční stav celkem katastrofa. Po pár hodinkách to vypadá celkem k světu Zatím šplíchnuto základem a finální bude bílej mat
  24. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak, pomalu začínají přípravy na zimu... Proběhlo navoskování, koupení zimního obutí. Přemejšlím, na jakou barvu stříknout plecháče, černá je taková fádní :/ Někdo nějaký tipy třeba s fotkou? Díky
  25. Sakrafix. Takže nužky a napasuju to na to sání
×
×
  • Vytvořit...