A protože se jaro kvapem blíží, tak bude výměna převodový sračky (předpokládám, že spíš než olej tam bude nějaká hmota) za TOTAL transmission 75W-80, Dál bude výměna kotoučů i desek na brzdách. Ale to až mi šamani sundají sádru z ruky, abych se podíval, co tam je za třmeny. Amen