-
Počet příspěvků
2 533 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele vector
-
Šebetov 2006 - chcete kapelu?
vector odpověděl/a v tématu od Trundik v sekci 15. sraz - Šebetov 2006
pro ty co si chtějí jen vykládat... jo kromě těch pár hodin muziky si můžete vykládat celej sraz, tak WhatsUP. -
Šebetov 2006 - chcete kapelu?
vector odpověděl/a v tématu od Trundik v sekci 15. sraz - Šebetov 2006
Co může nejt lepšího, než si dát v létě pivečko, prasátko a poslechnout si pořádnej nářez pod širym nebem. Dvouhodinová kulturní vložka je přesně to, co potřebujeme. Obávám, se, že místní komunita tupounů a jejich skvělá muzika se projeví v každém případě, takže můžeme jen doufat, že se to obejde bez zranění jako posledně, i když jestli tam zas budou dělat takovej bordel a blbnout na louce, tak asi dostanou držkovou. KAPELUUUU JASNÉÉÉ -
Zelení nemají s ekologií nis polečného. Je to banda levičáckejch vohnoutů a pokus nacpat do parlamentu stejný svinstvo pod záminkou změny. Proč myslíš, že mají najednou takovou masovou kampaň? Proč se někdo tak moc zajímá o nějakou šmucku, co se schválně nechala přetáhnout pendrekem a křičela při tom au au. Proč myslíš, že vláda má takovej obrovskej zájem an tom, aby se to \"vyšetřilo\" a zmedializovalo. Kevol komanče=nevol zelené. Ono je jedno, jestli se hájíš tím, že si budeme všichni rovni, nebo máváš ekologií, která je přece v dnešní době tak hrozně potřeba. Všechno sou to jen kulisy, za kterými se dostanou ke korytům stejný xindly. Prober se, je potřeba vidět realitu a ne to čemu máš uvěřit.
-
Nejdřív proč jít volit. Ať to, z čeho je vybírat považujeme za hrůzu nebo ne, ať volební systém považujeme za špatný, nebo ne, pořád je to to jediné co máme. Co můžeme udělat je udělat cca jednou za 4roky co si myslíme, že je správné. A proč? Protože, když si vyberu a zahlasuju, nemůžu si pak říct, že sem seděl a čuměl. Potom sem udělal, rozhodnutí. Zvolil sem pro sebe a třeba svoje děti tu stranu, která je podle mě na vedení státu nejlepší. Je to jedna z mála věcí, které můžete udělat. Dokonce je to vaše právo. Můžete tam hodit co chcete a váš hlas se prostě započítá. Co na tom, že je to málo, že to třeba nic nezmění. Je to váš hlas a vy uděláte co je správně bez ohledu na to, kolik a jak chybných rozhodnutí udělají ostatní. To je to co máte, sebe. Nezvolím nic, pak nemám právo chcít odpovědnost po jiných. Teď něco k laciným slibům. Volíte strany podle toho, jestli mají v programu nezavádět školné, protože studujete? Ža mají \"bezplatné zdravotnictví\" a zrovna máte v háji zuby? Co jste? Hromada hnoje? Proč myslíte, že to do toho programu dávají? A něco k malým stranám. To co se zatím vystřídalo u koryt je banda prospěchářů a totálních bezcharakterních xindlů. Ty já prostě volit nebudu. Nedám hlas šmejdovi, jen proto, že je menší šmejd, než ten druhý. Že se ta a ta strana nedostane je třeba smutné, ale.. Kdyby, kdyby kdyby. Víte, kdyby každý uvažoval tak, že zvolí menší zlo, byla by to ODS, kdo by dostala všechny hlasy lidí co budou jinak volit menší strany. Kdyby každý měl páteř a nikdy nevolil stejného šmajda dvakrát, když se ukázal, byly by to právě malé strany, kdo by všechny porazil. Já budu volit podle svého svědomí. Prostě zvolím toho,kdo podle mě povede zemi nejlépe. Nemám se na co vymlouvat a když každý bude volit správně, musí to dopadnout správně. Hloupé že? Ale ne, jen mám čisté svědomí. To je taky to jediné, co vám může v tomhle státě zůstat. A nakonec... Komunismus byl, je a bude. Komunistický volič ten lístek hodí i kdyby umíral na černej mor. I kdyby mu doktor řek, že mu zbejvaj dvě minuty života, stejně zvolí komunismus pro další generace, aby se měli dobře. To je totiž přesvědčení. S rozumem to nemá nic společného. Nevolím ani komunisty, ani růžový komunisty, ani zelený komunisty. Nemám komunisty ráth. Nevolim ani jinej dobytek. Jak mi často říkala jedna trhlá holka, když mě vyměnila za takovýho ubohýho bastarda. \"Život je otázkou priorit.\" Hm a teď se tu pod oknem střílí a někdo hrozně řve.. jasně, že za to můžou komunisti. Kdo jinej. [upravil dne 25.5.06 vector] [upravil dne 25.5.06 vector]
-
Tak se teda taky vyjádřím...1.Problém podle mě není to že je to prasácký udělaný,podle mě hlavní problém je ,že vubec nějaký prase\"tuní\"takový vrak a pak má ještě drzost to nabízet někde jinde k prodeji než na vrakovišti,to že si to koupila to už je věc jiná,každopádně pro mě nepochopitelná,ale samozřejmě tvoje!!!2.Nelíbí se mi proč tak opovrhuješ sériovými vozy!jakákoliv sportovní verze nějakého typu auta,jakékoliv automobilky je dovolím si tvrdit nesrovnatelně hezčí,opticky vyváženější,dobově ladící,než většina rádoby\"tuning car\"v ČR!Chceš mi říct že tvuj kadett je hezčí než seriové GSI??(pokud to teda je GSI)Jestli ano sorry ale máš hodně zvrhlý vkus!!Uznávám profesionální tuning(kterého je u nás pomálu),nejčastěji na západ od našich hranic,uznávám,ale neříkám že se mi líbí!!!Má představa o tuningu jsou pořádná kola a upravy motoru podvozku atd...žádné trapné lambo doors,hudba jak na apokalypse,spojlery typu Robert Bezouška doporučuje,atd...u mě bývá pravidlem že se jedu na český tuning sraz spíš zasmát tuzerům a pozorovat jak stale posunují práh amatérnosti nevkusu a drzosti...na tvém místě bych si koupil 105...taky hrůza ale alespon nebije do očí...muj názor je že normlální člověk z tebe bude mít prdel...na STK dvojnásob!!Jinak je v pohodě si koupit šrot a vrážet do něj prachy...nebylo by lepší koupit kadetta v dobrém stavu a pracovat na něm??Asi tě to nebude zajímat ale já bych si nikdy auto vytuněné někým jiným nekoupil...pro mě je tuning osobní věc...Myslím si že být tunerkou za každou cenu není to pravé ořechové:rolljinak přeju hodně štěstí v galejích(opravách)tvého Adama Opela:papa [upravil dne 24.5.06 Sova] [upravil dne 24.5.06 Sova] [upravil dne 24.5.06 Sova] [upravil dne 24.5.06 Sova] Takovýhle trapáky miluju který strkaj nos do toho do čeho jim nic není. Proti seriovejm autům nic nemám ale proti blbosti lidí jo a ještě se nauč význam slova TUZING a pak teprv něco můžeš říkat. Tohle auto má akorát zamračenou kapotu, zavařený kliky a pátý dveře a to vertikální otevírání dveří jinak nic a je moje věc jak ho vytunim nebo ne, kolik do něj budu investovat atd. Tak si najdi jiný zájmy a neser se do mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holčičko, svět je zlej a krutej, nikdo tu nechápe tvou genialitu. Jakej je rozdíl mezi normálním člověkem a blbcem snad víš. Každej dělá chyby a občas je uplně vedle, ale hlupák nikdy neuzná, že se spletl. Když dáš fotky na internet, počítej s tím, že je někdo může použít, nebo komentovat dle libosti. Ať už v hospodě u piva, nebo na fóru, na vlastních stránkách, nebo si nad nimi může honit ocasa. Tohle je internet a jestli chceš v životě poslouchat jen jak seš dobrá, tak nevystrkuj nos z vaší \"komunity\". Naštval sem tě co? Hele, já už slyšel tolikrát hodně nepříjemnou pravdu, že ti musim rozumět. Máš rudo před očima a pravděpodobnost, že by ses nad sebou zamyslela se limitně blíží nule. Dost k tobě, protože to nemá moc smysl a přejdeme k tomu hustokáru co sis koupila. Tuhle věc bych koupil maximálně za cenu papírů a rozhodně bych se nepokoušel to spravovat. Nestojí to za to a jezdit s tím v tomhle stavu, to bych musel bejt magor. Koupil bych ho, jen abych očesal zdravé díly, nebo zlegalizoval nějaký hezký (ha ha) GSičko. Sešrotování dneska taky něco stojí a než se toho člověk zbaví, musí zaplatit i povinný ručení, což bych tedy ještě zvážil. Krutá pravda je, že se na to nevyplatí sahat a jediná změna tvaru, která by měla proběhnout je za 753korun splácnutí na metr krát metr, odevzdat značky a zapomenout. Věci, které si člověk udělá sám, mají své kouzlo (no dobře, tak ne všechny ) jenže něco smysl má a něco ne. Auto není hračka, která se nikoho jiného netýká. Každý máme nějaký koníček. Tuning je hodně silná záležitost, člověk realizuje své sny a ty se pak stanou živou skutečností, v které se může prohnat zatáčkou, nebo se jen tak projíždět krajinou. Když ho zamknu, ještě se spokojeně podívám jak se leskne nový lak v zapadajícím slunci... (a ty tři rejhy šroubovákem, které mi tam nějaká nepřející svině udělala) jsou auta, která mají smysl, jen když jsou v originál stavu, jsou auta, do kterých není škoda nasypat statisíce, taková, která nedají nikomu spát. Díváš se na křivky, které před půl stoletím někdo nakreslil na papír s cílem vytvořit něco vyjímečného a těšíš se, až otočíš klíčkem.... Co vidíš, když se podíváš na srazy u nás? Já spoustu plechovek, co se hodí tak na strašení malejch dětí, hrůzy, co se můžou líbit jen někomu, kdo žere Fast&Kokotos. Pár slušných aut, co je nějaký psychopat zdemoloval a prohlašuje to za vkus. Stovky vole čipnutejch volekár. Vypatlaný štětky co takový hustoborce přímo žerou. Vkus a rozum není otázka peněz. Bez peněz se dobrý Tuning dělá těžko, ale většina lidí má problém i když je v balíku. Znám pár lidí, co ze staré shade udělali auto, co dokážou probudit všechno, co konkrétní auto představovalo, když sjelo z linky. Takových domrvenin co u nás jezdí až bere dech. Počet těch, co za každou cenu na autě něco mění, aniž by o tom věděli něco víc, nebo někdy vůbec něco, je až zarážející. Borec ti tu tvrdí, jak si do GTčka zapojí chromovanej otáčkoměr se sedmi barvama. ( Něco takovýho bych si nedal ani na traktor.) Další vymejšlí tvrdší pružiny dozadu na 306tou, která žádný nemá. Jinej zjistí, že má 306tka natáčecí zadní nápravu, až po tom, co v ní 3roky jezdí. Neblbni děvče, přestaň ze sebe dělat kravku a investovat čas a peníze do něčeho, co může obdivovat jen pubertální uzlíček nervů. Ta sériová auta, o kterých mluvíš. Modely, které se hodně povedly, ve sportovních verzích, slušné výbavě a dobrem stavu, se stávájí základem pro tuning. Jindy je to auto, které ve stavu nikdy neseženeš a stojí za to si ho zrenovovat, ale určitě to nejsou staré šuplíky, bez jakékoli ceny, do kterých je potřeba vrazit naprosto neodpovídající peníze, aby z nich vůbec bylo auto. Je mi líto, ale najdi si jiného koníčka, nebo se smiř s tím, že se ti budou lidi smát. Ne promiň, ještě tě bude spousta jiných obdivovat, ona to ani tak nebude spousta, jako budou kolem tebe na úchylnejch akcích, kterým říkají tuning párty vole. Tak co, sem zlej, nebo blbec, nebo rádoby psycholog. Povídej, tohle si přece nenecháš líbit. [upravil dne 2.6.06 vector] [upravil dne 2.6.06 vector]
-
No tak trochu klepe každé HDi, když mu naložíš. Musel by si mít dožhavování za provozu, při zatížení. Je to způsobené větším množstvím nafty, která nestačí prohořívat a ventilovou vůlí. Pokud klepe hodně, vypadá to na vstřiky. Nafta se už opravdu špatně rozprašuje, zvlášť ve větším množství a klepe hodně. ještě taková drobnost.. kde bereš naftu a kdy si naposledy měnil olej ? Díky za reakce, naftu beru jen OMV, Olej je nový Total (ten co tam má být). Horší vstřik mi nesedí, to by se asi na diag. poznalo. Ta je bez problémů. Navíc špatné rozprášení nafty mi nesedí, to by zase asi hůř spalovalo a projevilo by se to na výkonu. Ten je OK. Navíc by špatný vstřik špatně vstřikoval i při akceleraci z kopce. Prostě při jakém koliv zatížení.. U mě je ten zvuk nejsilnější do kopce nebo na rovině při velmi prudkém sešlápnutí. A ještě k jeho intenzitě - když si průměrně zapnu CD, vůbec nic neuslyším. Není to nějaký zásadní rachot.. To \"HDI má turbo??\" jsem také moc nepochopil:-))) Ještě chci dodat, že ono to není takové to klepání, kterým je charakteristický dieselový motor. To mé cvakání je, jak bych to popsal, prostě ke zvuku normálně vytáčejícího se motoru se u určitých otáček a zatížení přidá zmiňované cvakání. Těžko se to popisuje:-( Protože to dělá víceméně každé HDi, tak sem zjišťoval co to může být. 1... moc nafty, co se nestačí rychle spílit a vyřeší to jiné žhavení. 2....ventilová vůle, která se prostě standardní technikou sice vymezuje, ale nevymezí se pro tyhle provozní podmínky a tak se ozvou při plné náloži. 3... volná řemenice na klice, ale to by bylo slyšet i za volnoběhu U tebe mě ještě napadlo, kdy si dělal naposled rozvody? A máš standardní 90PS motor ?
-
Takových sympatických holčin po svět běhá...:rokernavíc mnohdy nesedí v takových hrůzách,jednu dobu se říkalo auto dělá člověka...v takovém \"krasavci\"se i sebevětší kráska ztratí... Auto vypovídá hodně o svém majiteli. Nevím, ale tahle \"holčina\" mi sympatická vůbec nepřipadá. Možná trochu vývojově opožděná, protože tohle auto se může někomu zamlouvat tak v deseti letech. Určitě bych se u něj pokud možno nenechal vyfotit.
-
http://www.uponone.com/sortvideos-speed-viewed.php
-
No třeba najdu to video, kde tuhle mrchu ve 220ti položí teprve na přední a těch 300 tam je skoro hned... pak se to opře myslím v 330ti..
-
Já mám teda raději v úrrovni očí silnici, ale pro mě za mě si tam dej milion budíků a koukej se jak hezky svítěj. Je to určitě praktický zejména v noci.
-
Podle mého názoru je to akorát sračička pro cirkus. Je to pohodlné, žehlička na nerovnosti, ale že by to zlepšilo jízdní vlastnosti, to existuje řada lepších a levnějších možností. Např poraď něco.... Tak komplet podvozek KONI stojí asi 30. KW stojí asi 40. Nejlevnější WEITEC je asi za 15. Stačí hledat. Otázka je, na co to potřebuješ. Kromě toho kdyby jen na frajeření, tak si raději pořid LR podvozek. S tím se dá alespoň opravdu blbnout.
-
Jo tak, to se potom šteluje šroubem, nebo podložkou. Jenže co já vím, obě ty turba na tom jsou stejně. (teda G i KKK). U nových jsou udělané, aby šly zaměnit, tady snad taky. Spíš podle toho kolil ude tlačit ještě poladíš na čerpadle. Asi bych to tak neprožíval, hlavně, že budeš mít zdravé turbo za rozumný peníze.
-
A proč by to jako měla být blbá otázka? Čeká mě výměna a tak hledám info o tom, které víc tlačí a další technické údaje o těchto turbech... Tak co vím, to turbo má stejné příruby. Mám G normální a KKK s variabilníma. Vypadá to stejně. Víc zjistíš u výrobce, té turbíny, ale mám pocit, že to tlačí podle otho, co si řekne jednotka a podle stavu turba. Já to budu snad končeně měnit za variabilní, nezajímá mě výrobce...
-
TY máš doma Mi čkový lišty ? To by tě John miloval.
-
Elektrickej jde namontovat místo původního. Podtlakovej, nebo tlakovej už ne.. protože má dvě komponenty a je větší. Myslim, že i elektrická bohatě stačí.
-
Mě se to stalo taky.. když s tím hodně praštíš, sám se zamkne. Já sem tada do toho praštil ještě víc a pak to šlo odemknout klíčem
-
Obávám se, že nechápu co si tím chtěl říct.
-
No tak trochu klepe každé HDi, když mu naložíš. Musel by si mít dožhavování za provozu, při zatížení. Je to způsobené větším množstvím nafty, která nestačí prohořívat a ventilovou vůlí. Pokud klepe hodně, vypadá to na vstřiky. Nafta se už opravdu špatně rozprašuje, zvlášť ve větším množství a klepe hodně. ještě taková drobnost.. kde bereš naftu a kdy si naposledy měnil olej ?
-
:o ehm na co ti to bude? to chces odpojit omezovač a dát motoru papa??? pokud ano tak si tam rovnou dej budiky z hondy ty maji většinou do 9tis některý do 10tis...ale pak je čas udělat motoru papa...Myslím že konstrukteří vědí proč to dávají na tolik otaček to červený pásmo a omezovač, ale dělej jak myslíš.... :bojim :bojim Asi chce blízká setkání třetího druhu s klikovou hřídelí. Ten motor má rezervy, ale určitě ne v otáčkách.
-
Podle mého názoru je to akorát sračička pro cirkus. Je to pohodlné, žehlička na nerovnosti, ale že by to zlepšilo jízdní vlastnosti, to existuje řada lepších a levnějších možností.
-
Já tady čtu, že to bude mít konečně výkon jako 2.0S16 a bude to žrát o 20procent míň než 2,3litre benzinen, takže o něco víc, než ta S16tka. Zavoláme třikrát sláva němci objevili ameriku. Co ten motor bude stát, na co bude jezdit a co se na něm všechno může podělat ani nechci vědět. To ta 1,6 16V vo udělala PSA s BMW mi tříde sympatičtější, kompaktnější s použitim novějších technologií a vůbec lepší motor. http://www.autoweb-france.com/index.php?rub=3&essai=140 [upravil dne 20.5.06 vector]
-
Nebo, když si vezmu PSA jo někdo holt sáhne po turbu pro všední den a jiný jen lépe propočítá... Že s turbem pro všední den jezdíš za deset litrů i když máš křeč v noze, to už ti neřeknou. Tady víc, než kde jinde nastupuje reklama. Běžný člověk do toho nervidí a bere, co se mu řekne. Když slyšim ty příšerný marketingový kecy, příte mi, že je to taková homeopatická pravda.
-
Benzin patří do zapalovače.
-
Můžou mě olízat víčko nádrže. To bude lepší. :D Nebo víčko na olej, to je pro labužnice.
-
Jo to je mazec, ale na Chucka nikdo nemá http://blog.tusil.net/archiv/chuck-norris-aneb-legenda-mezi-nami